Şimdi Ara

DealExtreme Alışveriş sitesi bilgisi olan varmı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
84
Cevap
1
Favori
5.885
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar yurtdışı tabanlı bir alışveriş sitesi buldum yeni Dealextreme.com diye bir site..

http://www.dealextreme.com/products.dx/category.600

USB Rechargeable DualShock Wireless Controller for PS3/Playstation 3 (White)

Price: $28.65 45 TL'ye felan geliyor acaba Türkiye'ye gönderi yapıyorlarmı ?! bilen aşışveriş yapan varmı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi profiteer -- 29 Mart 2010; 1:39:47 >

• quote:

Orijinalden alıntı: profiteer

arkadaşlar yurtdışı tabanlı bir alışveriş sitesi buldum yeni Dealextreme.com diye bir site..

http://www.dealextreme.com/products.dx/category.600

USB Rechargeable DualShock Wireless Controller for PS3/Playstation 3 (White)

Price: $28.65 45 TL'ye felan geliyor acaba Türkiye'ye gönderi yapıyorlarmı ?! bilen aşışveriş yapan varmı ?

Türkiye'ye gönderim var ve bedava. Dealextreme internetin 1 milyoncusudur, aradığınız elektronik eşyayı mutlaka bulursunuz ve kargo ödemezsiniz ve çok ucuz olur. Çin'den gelir ürünler ve 10 gün sürer ortalama. çok alışveriş yaptım oradan.

bu arada ürün orjinal dualshock değil, orjinal ürünlerde "genuine" yazıyorlar her zaman.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frosties -- 29 Mart 2010; 1:50:35 >

• Konu dışında gördüğüm üzere birkaç kişinin ürünü eline ulaşmamış .
  • ben de birkaç kez alışveriş yaptım ürünler elime ulaştı ama biraz geç geliyor haberiniz olsun. sabır lazım
  • söylemeyi unuttum, belirli bir fiyatın üzerindeki ürünler için takip numarası verirler ve o da bedavadır.
  • Takip numarası isterseniz yanlış hatırlamıyorsam 1$ gibi ekstra bir ücret ödemenizde gerekiyor. Ki bence değer..

Benimde çok alışverişim olduve sorun yaşamadım. Sorun yaşayanların problemi Dealextreme'den değil, postacılardan kaynaklanıyordur.
  • orjinali 56 dolar yazıyor 85 tl felan yapıyor beyaz dualshock 3 de fena gözükmüyor çok şık

DealExtreme Alışveriş sitesi bilgisi olan varmı ?
  • Peki arkadaşlar bu siteden havaleyle alışveriş yapılabiliyor mu yoksa sadece kredi kartıyla mı ?
  • Kredi kartı ve PAYPAL alıyor.
  • ben de zamaninda Bioshock almistim, gelmesi uzun sursede neticede ulasti. Ayrica musteri hizmetleri ari gibi calisiyor, sorduklarima cok cabuk cevap vermislerdi diye hatirliyorum.
  • Ben geçenlerde Play-Asia'dan Sega Saturn için Action Replay 3in1 kartuşu aldım tam 10 günde elime ulaştı. Hong Kong tabanlı bir site olmasına rağmen bence çabuk geldi hemde en ucuz kargo seçeneği ile almıştım. Çok memnun kaldım Play-Asia'dan...

DealExtreme sitesinide uzun zamandır biliyorum. Hiç alışverişim olmadı ama ileride birşeyler alıcam gibi bu siteden sanırım. :)
  • yaklaşık 2 yıldır alışveriş yapıyorum, sorun yaşamadım, kargoları yaklaşık 10 günde geliyor, buna benzer bir dewww.focalprice.com var
  • deal.dan 5 kere, focal.den 1 kere alışveriş yaptım yaklaşık 10 günde geldi hepsi hatta deal.dan aldığım malzemeleri bekliyorum şu anda bu hafta gelir bir aksilik olmazsa.. takipli aldım bir kere ama takip etmeyi beceremedim postanelerden bilgilere ulaşamadım bi türlü, bence gerek yok yani..
  • arkadaşlar bahsi geçen siteden 29 martta deneme amacıyla 1-2 dolarlık bi alışveriş yaptım.. ürün hala elime ulaşmadı..

merak ettiğim konu ürünler normal ptt posta ile mi geliyor ptt kargo ile mi geliyor.. mesela yarın öbürgün biraz büyük birşey alırsam ve ücretsiz gönderiyi seçtiğimde normal posta ile gelirse elime ulaşamaması büyük ihtimal.. sanıyorum.. ems diye birşey var onuda seçinde +15 usd koyuyor galiba.. nasıl olacak bilmiyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: byserco

arkadaşlar bahsi geçen siteden 29 martta deneme amacıyla 1-2 dolarlık bi alışveriş yaptım.. ürün hala elime ulaşmadı..

merak ettiğim konu ürünler normal ptt posta ile mi geliyor ptt kargo ile mi geliyor.. mesela yarın öbürgün biraz büyük birşey alırsam ve ücretsiz gönderiyi seçtiğimde normal posta ile gelirse elime ulaşamaması büyük ihtimal.. sanıyorum.. ems diye birşey var onuda seçinde +15 usd koyuyor galiba.. nasıl olacak bilmiyorum..

aldığım tüm ürünler 9 gündeelime ulaşmıştı ama biraz daha beklemenizde yarar var.. ptt posta ile geliyor. takipli kargo seçeneği var, posta ve ems seçeneklerinin olduğu kutunun altında yazıyor 1.7$dolar gibi bişeydi yanlış hatırlamıyosam..
  • Bu alışveriş sitesinde siparişi nasıl iptal ediyoruz.1 aydır ürünü kargolamalarını bekliyorum
  • benim bu sitede 10 dan fazla işlemim olmuştur, bir yamuk yapmadı en geç gönderisi 11-12 gün sürmüştü,
    gta4 ilk çıktığında buradan almıştım dolar ucuzdu (krizden önce) tl olarak 65 liraya gelmişti ve rekor bir hızda 5 güne gelmişti şaşıp kalmıştım,
    daha sonra oyun fiyatları zamlandı ve dolar fırladı oyun anlamında gg den bir farkı kalmadı.
  • Peki Gümrükten nasıl geçirtiyorsunuz ürünleri hiç bir sıkıntı olmuyormu ...
  • Ben gözlük aldım 11 gün oldu gelmedi henüz umudumu kesmeye başladım
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.