Şimdi Ara

Deadly Class (2019) | SyFy

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
1.523
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Çizgi roman Deadly Class, Russo Kardeşler tarafından SyFy kanalına televizyon serisi olarak uyarlanacak.

quote:

80’li yıllarda geçen Deadly Class aslında bir bir lise dramıdır. Ergenlik dönemindeki gençlerin var olabilmek için seçtikleri grupları, hayatlarını ve kendilerini bulma çabalarını anlatan çizgi roman zaman zaman da gençlerin arasındaki gerilimin ne kadar korkunç olabileceğini anlatıyor. Arkadaş gruplarının çetelere dönüştüğü ve birbirleri arasındaki savaşlara dikkat çeken çizgi roman San Francisco sokaklarında güvende olma çabasına da değiniyor. Katiller, cinayetler, hırsızlıklar ve benzeri suçların normalleştiği bir dünyada geçen çizgi roman bir gün okulu suikastçıların okulu basmasıyla çözülemeyecek bir olaya dönüşmüştür.’
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Benedict Wong (Master Lin) kadroda.

Deadly Class (2019) | SyFy

Kadrodaki diğer isimler: Benjamin Wadsworth (Marcus), Lana Condor (Saya), Maria Gabriela de Faria (Maria), Luke Tennie (Willie), Liam James (Billy), Michel Duval (Chico)
  • trailer

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • 16 Ocak

• pilot bölüm gayet güzeldi,sahneler ortam çok hoş... bir şans verin bence.
  • Kimsenin haberi yok herhalde Dizinin pilot bölümü yayınlandı. Ocak'ın son haftası da 2.bölümü gelecek. Sanırım tepkileri ölçmek için pilot bölümü erken yayınladılar. İlk bölümü beğendim. Russo kardeşlere güveniyorum. İlk bölümdeki çizgiyi korumaları yeterli benim için.
  • İlk bölüm güzeldi bence de.Klasik ergen dizisi değil.Kurgusu,görüntüsü,oyunculukları iyi şimdilik.
  • Keyifle izledim. 1 ay sonra 2. bölüm ama bu hoş olmadı.
  • evet güzel dizi, 1. bölümü izledim şimdi,2. bölümün bu kadar sonra gelmesi can sıkıcı,oyunculuklar güzel,atmosferide güzel vermişler,izlenir syfy den beklemediğim kalitede dizi. genelde çok kötü oluyor dizileri bu kanalın.
  • sanki anime izliyormuşum gibi hissettim ilk bölüm güzeldi izlerim bu diziyi
  • 4.bölüm yayınlandı, dizi atmosferi ile beni büyüledi çok başarılı buldum,birkaç olumsuz yanı var ama,genel olarak izlediğim en iyi dizilerden biri,seyircisi çok az ama syfy yüzünden sanırım,kanal çok kötü yapımlar yaıynladıgı için ön yargılı herkes sanırım,
  • Ilk bölümün etkisini diğer bölümler de bulamadim okul da geçen ergen dizisine dönmeye başladı dizi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çizgi romanda hikaye anlatımı nasıl bilmiyorum ama dizi şu ana kadar hiçbir şey anlatamadı. Her şeyden biraz biraz bahsedip geçiyorlar, bütünlük yok neye odaklanması gerektiğini bilememiş bir yapısı var. Tek umudum Marcus'u arayan şu psikopat eleman, dizide bir şeyler olacaksa onun sayesinde olacak gibi duruyor.
  • arkadaşlar 5.bölüm çıktı mı link verebilecek var mı normalde bugün yayınlanması gerekti
  • quote:

Orijinalden alıntı: VORVZAKONE

arkadaşlar 5.bölüm çıktı mı link verebilecek var mı normalde bugün yayınlanması gerekti
    Çıktı. Dizi izleme sitelerinde mevcut şu an.
  • quote:

Orijinalden alıntı: D.

Çıktı. Dizi izleme sitelerinde mevcut şu an.

Alıntıları Göster
    google'a 1.sezon 5.bölüm yazınca çıktı ya ben de boşuna bekliyormuşum eyvallah hocam
  • Netflix'e gelir mi daha sonra, beklesem mi?
  • Ben beğendim. Henüz açılmadı yalnız dizi. Açılınca daha güzel olacağını umuyorum.
  • Sezon bitti, fena değildi aslında ama ilk iki bölümü izleyince farklı bir beklentiye girmiştim. Daha çok okul içerisinde geçen, çılgın ödevlerin yapıldığı, çete savaşlarının olduğu bir şey bekliyordum ama hiçbirini göremedim olay akışı çok çok farklı bir şekilde ilerledi, yine de keyif aldım. İkinci sezona büyük bir açık kapı bıraktılar, gelirse izlerim.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.