Şimdi Ara

DEAD RISING 3 [ANA KONU - NEXT-GEN] (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
219
Cevap
3
Favori
8.864
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Dead Rising 3'de aynı anda yüzlerce zombi modelleniyor, normal bence böyle olması.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S3thdrift -- 29 Kasım 2013; 10:41:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • XO alasım var şu lanet oyun yüzünden çok iyi

• Dün açtım tekrar Dead Rising 2' ye başladım. Görünen o ki grafikler hemen hemen aynı, zombi kalabalığı haricinde.
  • TRONİX ten şimdi sipariş gectim.Gittigidiyorda 250.00TL ye satılıyor. Grafikleri cok begendim oynanıs ta cok iyi.XBOX ONE geldiğinde uzun süre oynarım.Eglenceli sürükleyici mecara tarzı oyunları cok seviyorum.hep fps mac fps mac ,Böyle oyunlar gercekten lazım bizlere

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokhanext -- 29 Kasım 2013; 11:41:37 >

• Bunda zaman kısıtı var mı? İncelemelerde bahsedilmemiş göremedim ben.

• quote:

Orijinalden alıntı: by _GoKhAn

TRONİX ten şimdi sipariş gectim.Gittigidiyorda 250.00TL ye satılıyor. Grafikleri cok begendim oynanıs ta cok iyi.XBOX ONE geldiğinde uzun süre oynarım.Eglenceli sürükleyici mecara tarzı oyunları cok seviyorum.hep fps mac fps mac ,Böyle oyunlar gercekten lazım bizlere

Aynen katiliyorum..bende siparis gecicem..tam stress atma oyunu gibi geliyor bana..:))

• quote:

Orijinalden alıntı: Requiescat In Pace

Bunda zaman kısıtı var mı? İncelemelerde bahsedilmemiş göremedim ben.

Hayır yok. Nightmare modunda var sanırım, eski sistem.
  • Dün 1 saat oynadım , çok eğlenceli , ama grafikler yetersiz

• Yemişim grafiği tonlarca zombie var oyunda, hepsi de birbirinden farklı, şu oyunu oynamak lazımdı ama bekleyeceğiz maalesef
  • quote:

Orijinalden alıntı: KAKÁ

Yemişim grafiği tonlarca zombie var oyunda, hepsi de birbirinden farklı, şu oyunu oynamak lazımdı ama bekleyeceğiz maalesef

Kanka beklemek en mantıklısı. Girişi PS4' le yapacağım ben, ama şu oyuna da içim gitmiyor değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: evo_4

quote:

Yemişim grafiği tonlarca zombie var oyunda, hepsi de birbirinden farklı, şu oyunu oynamak lazımdı ama bekleyeceğiz maalesef

Kanka beklemek en mantıklısı. Girişi PS4' le yapacağım ben, ama şu oyuna da içim gitmiyor değil.

Valla ben kpss olmasa direkt xbox one alacağım ps4 umrumda değil, uncharted çıkınca alırız tabi, ama 1 yıl 2 konsolu da alamam

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: evo_4

quote:

Valla ben kpss olmasa direkt xbox one alacağım ps4 umrumda değil, uncharted çıkınca alırız tabi, ama 1 yıl 2 konsolu da alamam

Ps4 almak daha akıllıca olur.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• O benim için geçerli değil, benim durumum farklı, tabi 2 konsolu da almak lazım.
  • Şuan PS 4 almak çok gereksiz adam gibi ex çıksın ondan sonra koyarız kenara.

• XONE cephesinde çıkan en güçlü ex. oyun. PS4'te henüz böyle bir ex. yok gibi.

• Bugun keyifli bir video upload yaptım sizler için.

http://sdrv.ms/Jhw91k

• quote:

Bugun keyifli bir video upload yaptım sizler için.

http://sdrv.ms/Jhw91k

Coop oynayalım bi ara.

• Oynayalım ekle beni

• quote:

Oynayalım ekle beni

Zaten ekli değil misin GT neydi?

• gokhanext

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.