Şimdi Ara

DC Universe Online (57. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.437
Cevap
10
Favori
168.448
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu Cash almak için kredi kartını girince hep yalnış girdiniz diyor. Paypal'dan başka seçenek yok mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ProTurk -- 12 Ağustos 2012; 4:59:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ProTurk

Bu Cash almak için kredi kartını girince hep yalnış girdiniz diyor. Paypal'dan başka seçenek yok mu?

Eğer PS3 için konuşuyosan evet psnden Türk kredi kartlarıyla alışveriş yapamıyosun TürkPSN dışında ee oyunda TürkPSN de yok ve seninde us,uk ve eu olduğunu varsayıyorum psn card alıp ordan marketplaceden alışverişini yapabilirsin sadece kardeşim ne yazık ki yıllardır bu sıkıntıyı çözmüyolar eşek herifler
  • quote:

Orijinalden alıntı: AloneWolf1453

quote:

Orijinalden alıntı: ProTurk

Bu Cash almak için kredi kartını girince hep yalnış girdiniz diyor. Paypal'dan başka seçenek yok mu?

Eğer PS3 için konuşuyosan evet psnden Türk kredi kartlarıyla alışveriş yapamıyosun TürkPSN dışında ee oyunda TürkPSN de yok ve seninde us,uk ve eu olduğunu varsayıyorum psn card alıp ordan marketplaceden alışverişini yapabilirsin sadece kardeşim ne yazık ki yıllardır bu sıkıntıyı çözmüyolar eşek herifler

Cevabın için sağol. Ben Turkcell mobil ödemeyle hallettim. Oyunla ilgili bir sorum var belki sorulmuş olabilir. O karakter yaratmadaki ekrana bir daha gelme şansımız var mı? Bu arada PC, EU serverinde Lantern oynuyorum. xGreenLantern görürseniz selamlayın.

Ekleme: Tamam Style bölümünden ayarladım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ProTurk -- 13 Ağustos 2012; 1:43:46 >

• Bende tekrardan başladım arkadaşlar oyuna,1 yıl önce oynamıştımda bazı şeyleri unutmuşum açıkçası =) çünkü okadar çok kasmamıştım ciddi ciddi.
    Fire - One Handed - Super Speed karakter açtım Mentor olarkata Superman seçtim .. Şimdi ben karakterimin elindeki silahı ile vurduğunda iyi damage veren,saldırılara karşı da dayanıklı olmasını istiyorum .. Bu yüzden stat kısmında neleri en hangi neleri yüksek tutmalıyım ? Defence,Health ve Might? Yoksa Defence,Health,Damage ? Onu hala daha çözmüş değilim =) Yardımcı olursanız sevinirim ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Frank08 -- 13 Ağustos 2012; 4:29:32 >
  • EU, PC'deki Hero'lar varsa gelsinler beraber görev falan yaparız.
  • arkadaşlar belki çok saçma olacak ama şimdi steam de satılan free yazan ücretsiz.power bundle ne demek oluyor.oyuna kayır olduktan sonra herhangi birşeye para verecek miyiz bu konuda detaylı bilgi verirseniz sevinrim
  • Arkadaşlar oyunu indirdim launchpad çıkıyor ekranda SOE yazıyor başka bir şey gelmiyor neden bu ? Önceden oynamıştım sorun olmamıştı.Yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler.

• Uzun zaman önce oynamistim ama bugün yeniden başladım. EU Next serverinda Hero olarak oynuyorum. Mentor Batman. Fire/Bow karışımı oynuyorum. Daha beş levelim. Ismim Arrow Arc. Gelmek isteyeni beklerim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar pvp:legends gibi yazan görevler nasıl yapılıyor? Y ye basın diyor sonra bir şey olmuyor başka birilerinin de mi olması lazım anlamadım.

Bir de us da mı daha fazla eu da mı daha fazla Türk var? Us oynuyorum ilk başta eu us diye bakmamıştım us da açtık karakteri ayrıca kuzenim de us da oynuyor o yüzden orda oynuyorum.Türk build var mı us da ad verebilir mi? Ayrıca pm nasıl atılır yani özel olarak nasıl konuşulur anlamış değilim.
  • Y'ye basıp ordan Legends PvP'yi seçeceksin. Sonra soldan harita seçip sağ alttan karakterini seçeceksin. Ready'e bastıktan sonra geriye beklemek kalıyor. Grup bulunca F1'e basıp onaylıyorsun herkes onaylayınca haritaya karakter olarak ışınlanıyorsun.

EU'da oyunuyorum. PM olayı içinse konuşma yerine /tell yyy xxx yazacaksın. yyy olan yere karakter adı, xxx olan yerse mesaj. Ayrı olarak parti içi konuşma içinse /group xxx yazarsın. Bir kez yazdıktan sonra her mesajın başına /group yazmana gerek yok. Tekrardan /say xxx yazana kadar her zaman mesajlar gruba gider.
  • Peki DC Universe Online'da parti kurma ve partiye oyuncu davet etme nasıl oluyor?
  • legendary üyelik alamıyorum yardımcı olabilecek var mı ?
  • arkadaşlar yardım edin oyundayken oyun donuyor müzikler filan devam ediyo ama ekran donuyo sonra crash hatası veriyor
  • beyler uzun zaman sonra tekrar yükledim oyunu üyeliğimle giriş yapıyorum oyua giriyor ama yeni karakter yaratmamı istiyor benden ? eski karakterim ne oldu benim ?

1 yıl olmuştur ama en son gireli herşey sıfırlandı mı oyunda :S
  • Legendary almak için siteden sağ taraftan ülkeyi değişin yoksa alamazsınız. Turkiye icin su an legendary alınmıyor. Germany yapıp almıştım ben Euro ustunden.

US serverındayım Villian lvl 30 Electric One handed CR 70. T3 diziyorum şu anda. Serverdanmıdır yoksa seçtigim taraftanmıdır. Oyunda çok oyuncu göremiyorum artık. Özellikle gündüzleri server bomboş.
  • arkadaşlar ben böle bir hata alıyorum bilen varsa acil cevap yazsınn

Unable to download HTTP::Exception::UnhandledResponse: Bad Request (400 - 64.37.129.35) -http://manifest.patch.station.sony.com/patch/sha/manifest/dcuo-pc/dcuo-pceu-retail/live/pceu-retail-win32-psg.sha.soe

bu hatanın çözümünü bilen varsa sölesin oyun açılıyo ama patch yüklenmiyor

• Arkadaşlar ben Gadget/Brawler/Flight hesap açtım ama başka slah takmak istiyorum nasıl takıcam normal sağ tuşa basınca bir uyarı çıkıyo ok diyince takmıyo skill mi vermek lazım önce.
  • Merhaba arkadaşlar kusura bakmayın Sorum var ve sizden yardım istiyorum ben 2 gündür bu oyunu oynuyorum ve çok hoşuma gitti hiç yapmadığım birşeyi yaptım gittim bir oyuna para verdim sırf merak ettiğim için EARTH skillini açmak için ve şuanda açık PC-PVE olan serverda KimTR Nick'im ve yeniyim şimdi Earth oynyuorum ve çok zevk alıyorum 1 tane fire 22 lvl karekterim vardı bıraktım bunu yeni açtım ve 13 lvl lvl kasmak sorun gelmiyorda hiç bir bilgim olmadan oynadığım için bana EARTH hakkında bilgi verirmisiniz ne yapamam lazım nasıl ilerlemem lazım silah ne olur elimde şuanda ben hand blaster kullanıyorum ve super speed yaptım seri görev yapabilmek için acilen yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KimTR -- 23 Ağustos 2012; 23:57:24 >
  • Beyler halen oynayanlar varsa 25 levelim beraber oynayacak olanlar varmı acaba? TS girip görevlere falan gidebileceğimiz, tek başına bir süre sonra cidden sıkmaya başlıyor (:
  • Ben Oynuyorum hala ve hiçte sıkılmadım eve gidince istersen oynarız bugunluk dükkana bakmak zorundayım facebook adresim /EmreCaglarOzkaya sonuna eklersen ulaşırsın oynarız beraber

Bana oyun için hiç kimse yardım etmiyecekmi :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KimTR -- 24 Ağustos 2012; 10:07:17 >
  • 
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.