B

Teğmen
21 Nisan 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 36 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Tek jak çıkışlı kulaklığım var pc ye takınca mikrofon çalışmıyor çift jaka çeviren apartlardan var ama verimsiz ses kartı ile çözebilir miyim çözülebilirse hangi marka modelden almalıyım yardımcı olur musunuz?
Tek jak çıkışlı kulaklığım var pc ye takınca mikrofon çalışmıyor çift jaka çeviren apartlardan var ama verimsiz ses kartı ile çözebilir miyim çözülebilirse hangi marka modelden almalıyım yardımcı olur musunuz?
eğitim kısmı için bitirmeyip ayrıldığımız üniversiteyi, bölümü yazmak saçma olur mu?
Kapalı beta açılmış.Kod alamıyorum "unexpexted error" hatası veriyor.Oynayabilen var mı arkadaşlar
supernova nasıl engelleniyor oynayan bilen var mı bi el atın
Aras kargo kuryesi, sipariş verdiğim 2 parça ürünün birini getirdi.Teslim almadım müşteri hizmetlerini aradım, teslim edildiğini söylüyorlar bu nasıl bir iş etiğidir, nasıl insanlar barındırıyorsunuz. Böyle bir rezillik olabilir mi ya. Burada değil mahkemede bitecek bu iş.Arkadaşlar aman iş yapmayın bu firmayla.İşleri yalan dolan
Kararsız kaldım arkadaşlar yardımcı olun 1920x1080 bütçe 700₺ oyun için
rx480 için i5 4460 nasıl bir tercih
summit1g's kevlar ile takas düşünen arkadaşlar özelden ulaşın lütfen
 H1Z1 / İtem TAKAS
oyun konsolu için üst limit 1000tl olacak tv önerir misiniz bugün almayı düşünüyorum
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 12 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 481
İkinci El Bölümü Mesajları: 25
Konularının görüntülenme sayısı: 10.695 (Bu ay: 1)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 11 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.