DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
DC Universe Online
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
1.436
Cevap
10
Favori
161.640
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      6390 Mesaj
      26 Haziran 2012 00:09:34
      quote:

Orijinalden alıntı: AloneWolf1453

Üst üste iki mesaj olucak birazcık flood olucak ama kusuruma bakılmasın lütfen....

PS3'te olup US serverda oynayan arkadaşlar varsa eğer lütfen benimle irtibata geçsin forumca toplanabildiğimiz kadar toplanalım

! PS3-US !

Saygılar...

pc yi bırakmayacaktın :D

Sen Beşiktaşsan hakemi de yeneceksin hakemi yendiğin zaman kazanacaksın. Beşiktaş'ın hakemden gol yemişliği bile vardır." - Vedat Okyar
    • Çavuş
      64 Mesaj
      26 Haziran 2012 00:45:15
      İnan oyun PS3 için biçilmiş kaftan

• Yüzbaşı
      528 Mesaj
      26 Haziran 2012 18:23:41
      quote:

PS3'te olup US serverda oynayan arkadaşlar varsa eğer lütfen benimle irtibata geçsin forumca toplanabildiğimiz kadar toplanalım

PS3'te oynamıyorum ama merak ettim. Neden US serverde oynuyorsun?

• Çavuş
      64 Mesaj
      27 Haziran 2012 01:32:49
      PSN hesabım US çünkü

• Er
      9 Mesaj
      27 Haziran 2012 11:40:32
      SELAM ARKADAŞLAR OYUNU EKİP OLARAK OYNAMAK İSTEYEN YARDIMLAŞMAYI SEVEN ARKADAŞLAR VARSA LİG TheOttomanEmpires BEKLERİZ. OYUN İÇİ NİCK KaTiLSaN

• Yarbay
      6390 Mesaj
      27 Haziran 2012 16:47:06
      bu marketteki olay nedir? SOE AUTHENTICATOR?

Sen Beşiktaşsan hakemi de yeneceksin hakemi yendiğin zaman kazanacaksın. Beşiktaş'ın hakemden gol yemişliği bile vardır." - Vedat Okyar
    • Teğmen
      245 Mesaj
      03 Temmuz 2012 12:08:12
      Arkadaşlar bow acrobatic bir karakter açacağım ama gücüne karar veremedim.Fire ile ice arasında kaldım.Fire'ı seviyorum,güzel skilleri var.İce'ı da şu yönden düşünüyorum:okçu en iyi elflerdir,elfler de genelde su kullanır o yüzden elflere benzesin istiyorum ama buzu da suyu da pek sevmem,oyunda güzel gözükmüyor bence.Siz ne dersiniz?

İkinci bir sorum ise önce mi sonra mı bow kullanacağım yani hem dual wield hem bow oynayacağım.30lvlerde saten bir silahı full yapıp başka silaha geçiyorsun.Dps oynamak istiyorum sizce birinci silahım dual wield mi bow mu olsun*

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chosen61 -- 3 Temmuz 2012; 15:29:02 >

Blood and Honor
    • Er
      4 Mesaj
      03 Temmuz 2012 18:50:10
      arkadaşlar healer bir krakter açmak istiyorum ama healer olduğum da bazı oyuncular gibi 600-800 can vermek istiyorum nasıl yapabilirim aynı zamanda bir de escrow un ne olduğunu söylerseniz sevinirim.

psn:niklaus1905 ekleyen arkadaşlarla oynayabiliriz daha önceden oyunu oynadım kötü oynamam

• Yarbay
      6390 Mesaj
      04 Temmuz 2012 20:45:29
      quote:

Orijinalden alıntı: niklaus1905

arkadaşlar healer bir krakter açmak istiyorum ama healer olduğum da bazı oyuncular gibi 600-800 can vermek istiyorum nasıl yapabilirim aynı zamanda bir de escrow un ne olduğunu söylerseniz sevinirim.

psn:niklaus1905 ekleyen arkadaşlarla oynayabiliriz daha önceden oyunu oynadım kötü oynamam

heallerdan anlamam ama youtube dan dc universe healler build diye aratırsan çok önemli bilgiler edinebilirsin

• Er
      4 Mesaj
      05 Temmuz 2012 22:07:21
      peki şu escrow para nedir?

• Yarbay
      6390 Mesaj
      06 Temmuz 2012 10:06:12
      quote:

Orijinalden alıntı: niklaus1905

peki şu escrow para nedir?

normal üyelik olunca sadece 1.500 dolar yanında taşıyabilirsin premium olursan 2.000 dolar legend olursan sınırsız para taşıyoabilirsin
      yani escrowdaki parayı legend olmadan kullanamazsın diye biliyorum

• Yarbay
      6264 Mesaj
      06 Temmuz 2012 22:38:37
      Arkadaşlar oyuna çok uzun zamandır girmiyorum ama DH'den US'ta oynayan var mı

• Er
      6 Mesaj
      07 Temmuz 2012 21:26:54
      Ben USteyim 30 level firedeyim nickim AminoAsil isteyen eklesin oynayabiliriz.
      Bir sorum olucak bu combat rating neye göre yükseliyor ? silah gücümüze göremi ?

• Yarbay
      6390 Mesaj
      07 Temmuz 2012 21:36:42
      quote:

Orijinalden alıntı: Darksiders92

Ben USteyim 30 level firedeyim nickim AminoAsil isteyen eklesin oynayabiliriz.
      Bir sorum olucak bu combat rating neye göre yükseliyor ? silah gücümüze göremi ?

itemlerinde leveli item lvl ortalamasına göre

• Er
      9 Mesaj
      08 Temmuz 2012 16:51:25
      combat rating oyunda en önemli şeylerden biri bozcan'in dediği gibi itemlerin lwl'leri ile lakalı duos ve raid'lere giriş combat rating ortalamana göre...

lig: TheOttomanEmpire

Bize Dc'de Trabzon :)

• Er
      4 Mesaj
      10 Temmuz 2012 12:02:47
      beyler ps de eu da sorcery villain karakter açacağım eu da villain olarak oynayan varsa bana yardım edebilirmi ismimde MagicKiller veya MagicKiller05 olacak

• Onbaşı
      16 Mesaj
      12 Temmuz 2012 00:39:00
      Arkadaşlar mental dual wield kullanıyorum. En iyi dmg skilleri hangileri sizce yanı hangı skıllerı kullanmalıyım bana faydalı olabılecek

• Çavuş
      64 Mesaj
      12 Temmuz 2012 07:10:16
      Arkadaşlar tank classından anlayanlar varsa bana pm atabilir mi ? Ya da alttan devam edebilir mi ? Tank düşünüyorumda bi kaç sorum olucak

• Çavuş
      64 Mesaj
      12 Temmuz 2012 07:26:48
      Arkadaşlar tank classından anlayanlar varsa bana pm atabilir mi ? Ya da alttan devam edebilir mi ? Tank düşünüyorumda bi kaç sorum olucak

• Yarbay
      6390 Mesaj
      12 Temmuz 2012 10:56:11
      quote:

sen direk sorularını sor hocam anlayan biri gelince cevaplasın direk :)

Reklamlar
-x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.