Şimdi Ara

DayZ [ANA KONU] (65. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.144
Cevap
66
Favori
234.041
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar oyunda server ip yazıp o servere nasıl giriyoruyuz. bu işlemi nasıl yapıyoruz. birde steam id: dufpanla ekleyin oynarız
  • Çadırlar, araçlar ve diğer detaylar gelene kadar böyle.

DayZ [ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: KingdomOfH3aven

Çadırlar, araçlar ve diğer detaylar gelene kadar böyle.

DayZ [ANA KONU]

Aynen yapacak baska bişey yok. Bende bugün bayağı mermi bulup pusu yeri aradım ama güzel bi çatı bulamadım pusacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kuzeydeki havaalanında ne pusu var arkadaş ya. İnsan utanır yani 4kişi pusulur mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noseyparker

Kuzeydeki havaalanında ne pusu var arkadaş ya. İnsan utanır yani 4kişi pusulur mu

Hacım sen ne diyorsun bugün girdim ben full bir servera bak abartısız saydım tagli olarak 10 kişi takım olarak girmiş. NW'de takılıyorlar. :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: KingdomOfH3aven

quote:

Orijinalden alıntı: Noseyparker

Kuzeydeki havaalanında ne pusu var arkadaş ya. İnsan utanır yani 4kişi pusulur mu

Hacım sen ne diyorsun bugün girdim ben full bir servera bak abartısız saydım tagli olarak 10 kişi takım olarak girmiş. NW'de takılıyorlar. :D

Valla ben de adam falan göremiyorum hiç aksiyon yok diye gittim çat diye indirdiler. Gerçi biraz direndim adamlardan 1ini vurdum falan ama hallettiler 2 dakikada.

• Oyunda silah vs. bulmak için en kolay yer neresidir sizce?

Balotada bugün baya bir olay yaşadık clan olarak sonuç olarak 13 adam vurdum 4-5 kez öldüm. Loot yapmak sıkıntı biraz oyunda
  • quote:

Orijinalden alıntı: sanerdk

Oyunda silah vs. bulmak için en kolay yer neresidir sizce?

Balotada bugün baya bir olay yaşadık clan olarak sonuç olarak 13 adam vurdum 4-5 kez öldüm. Loot yapmak sıkıntı biraz oyunda

Loot için ilk tercih Green Mountain'de ki hapishane olmalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sanerdk

Oyunda silah vs. bulmak için en kolay yer neresidir sizce?

Military base lere gideceksin. Pavlovo nun altında var birde vibor un sağında var. Onun dışında kuzeydeki havaalanına gidersen 600 mermiyle çıkabilirsin.
  • Ironic kullanıcısına yanıt
    dayz mod u 2 sene oynamış, standaloneyi çıktığı gün satın almış ben ve benim gibi oyunun hakkında herşeyi bilen insanlar bu başlığa mesaj atmıyorlar. neden atmadığımızı çok güzel açıklamışsın mesajında sen. millet bu konuya birşeyler öğrenmek yada birşeyleri paylaşmak adına değil tartışma, kavga çıkarmak için giriyor sanki. bu oyun çok daha iyi bir başlığı hakediyor fakat bu böyle gidecek gibi duruyor. oyunla ilgili rehberler arayanlarahttp://www.dayzfan.net/forum/ öneriyorum. eğer burada aradığınız sorunun cevabını bulamazsanız özetle ve anlaşılacak şekilde yazıp bana PM atın gördüğüm anda cevaplayayım. oyunu oynamak kadar izlemektende keyif alırım diyenler içindehttp://www.twitch.tv/sacriel yayınlarını izlemenizi öneririm.sağdece bu adamı izleyerek bile oyun tarzınızı geliştirebilir oyunu öğrenebilirsiniz. son olarak COD kafasındaki insanların bu oyunu almamalarını, bu oyunun iyi bir sistem istediğini ve henüz alphada olduğunu bilmeleri gerektiğini düşünüyorum. bf3 ü 1080p çözünürlük medium ayarlarda 45-50 fps civarında oynatabilen bir pc niz yoksa bu oyunda ayarda kıssanız çok akıcı oynayamazsınız. konuya son mesajımdı kolay gelsin.

• DAYZ ORIGINS
    DAYZ MOD
    DAYZ STANDALONE

Bunlar arasındaki fark nedir? Steam'de satılan standalone mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Özgür Can

DAYZ ORIGINS
    DAYZ MOD
    DAYZ STANDALONE

Steam'de Arma 2 ve Arma 2:Operation Arrowhead alırsan ücretsiz olarak bu ikisinin modu olan dayz modu oynayabiliyorsun.Dayz Origins'de Dayz Mod'a yapılmış bir mod.()

Dayz Standalone ise Dayz Mod'un yapımcısı Dean Hall'ın, Arma'nın yapımcısı bohemia interactive'in izni ve yardımıyla yaptığı bağımsız oyundur.Steam'de 30 dolara satılan bu.
    Yani Dayz Mod'da, standalone'da steamde bulunuyor diyebiliriz.

• quote:

Orijinalden alıntı: M.K.T

quote:

Orijinalden alıntı: Özgür Can

DAYZ ORIGINS
    DAYZ MOD
    DAYZ STANDALONE

Steam'de Arma 2 ve Arma 2:Operation Arrowhead alırsan ücretsiz olarak bu ikisinin modu olan dayz modu oynayabiliyorsun.Dayz Origins'de Dayz Mod'a yapılmış bir mod.()

Dayz Standalone ise Dayz Mod'un yapımcısı Dean Hall'ın, Arma'nın yapımcısı bohemia interactive'in izni ve yardımıyla yaptığı bağımsız oyundur.Steam'de 30 dolara satılan bu.
    Yani Dayz Mod'da, standalone'da steamde bulunuyor diyebiliriz.

Peki hangisinde oynamak sizce daha mantıklı?

• Standalone tabi ki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Athn

Standalone tabi ki.

Dostum nerdesin ya bende seni arıyorum, kusura bakma steam'den silmek zorunda kaldım. Hesabı satıyorum sandım bi anda vazgeçti alıcı, sanada yazmıştım sanırım başka bi yerden eklersin diye?

• Arkadaşlar benim sistemim
    i5-2430 2.4ghz
    gt555m 2 gb
    6gb memory

bu sistemle hersey en dusukte maksimum 16 fps alıyorum normal mi?
  • 5 gündür kasaba kasaba dolaşıp girilmedik ev bırakmadığım karakterim 3-5 çapulcu yüzünden öldü nice hastalıktan sağ çıktım yemek, açlık, susuzlukla yüzleştim ama dayanamadı.. Sonuç olarak tek kişi bi yere kadar dayanabiliyor grup oyunu olduğu bir kez daha gün yüzüne çıktı.
  • 8 mb güncelleme gelmiş arkadaşlar
  • Oyunda amaç;oyuna gir bulabildiklerini bul vur vurulmudur ve her oyuna girdiğinde önceki oyunda elde ettiklerin gidiyor mu?
    Önceki oyunlarda elde ettiklerimizle kendimize belli bir yaşam alanı oluşturabiliyormuyuz?
  • 
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.