Şimdi Ara

DayZ [ANA KONU] (64. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.144
Cevap
66
Favori
234.041
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Noseyparker

Beyler lootu tamamladıktan sonra nerelere gidiyorsunuz. Ben Balotadaki air stripin üstündeki ormanda vakit geçiriyorum ancak çok nadir adam görüyorum. Bu durum biraz canımı sıkmaya başladı.

Sizin daha çok action yaşıyorum dediğiniz bir yer var mı?

2 gündür ölmedim ölmek istiyorum.

abi halen oradamı takılıyosun :D biz normal hava alanında tut şeytan kalesine gittik full+full olup ordan brezino ya döndük yarında guba ya gidicez tabi ben yolda 3 kere hasta oldum felan 3 arkadaşız herşeyimiz var 500 tane m4a4 mersi sıktım hatta boşa :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Herakles.

quote:

Beyler lootu tamamladıktan sonra nerelere gidiyorsunuz. Ben Balotadaki air stripin üstündeki ormanda vakit geçiriyorum ancak çok nadir adam görüyorum. Bu durum biraz canımı sıkmaya başladı.

abi halen oradamı takılıyosun :D biz normal hava alanında tut şeytan kalesine gittik full+full olup ordan brezino ya döndük yarında guba ya gidicez tabi ben yolda 3 kere hasta oldum felan 3 arkadaşız herşeyimiz var 500 tane m4a4 mersi sıktım hatta boşa :D

Yahu ben de gezdim mapi baştan aşağıya ancak bana hareketli bölge lazım. Balota en çok kullanılan yer gibi gelmişti bana o yüzden oralara döndüm. Mapin oyuncu bazından en yoğun yerini merak ediyorum.

İnan ki baydım yahu 2günde 10 saat oynadım öldürdüğüm adam sayısı 15-20yi geçmez. Biraz da safe oynuyorum zaten bu oyundaki felsefem çatışmadaki ilk mermiyi benim sıkmam üzerine :)

• Noseyparker kullanıcısına yanıt
    cherno ve balota tabi 37/40 olan felan serverlarda takılmaya çalış bizde şans yok mesela şöyle birşey oldu 6 kişi var serverda 3 ü biziz taa ebesinin yanındaki bir askeri üsse giderken diger 2 kişi ile çatıştık öldük silah olmadıgından :D ya biz makara yapıyoruz genelde zaten ilk dayz deneyimimiz haritayı felan dolaşıyoruz yoksa balota askeri üste 10dk yaşadıgımı hatırlamıyorum yani illa bir çatışma oluyor serverlar büyüyünce daha güzel olacak 200 kapasiteliler gelsin bi
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Witcher

quote:

Orijinalden alıntı: PsiKoman

quote:

Orijinalden alıntı: The Witcher

quote:

Orijinalden alıntı: Darthling

Beyler bu soylediklerinizi oyun ciktiktan 2 gün sonra ben soyledim bir anamiza sövmedikleri kaldi, bakiyorum herkez suan oyunun yetersiz olduguna hemfikir.

Aynen.

Arkadaslar bugun 2 karakterim silindi 1'i geri geldi ama oburu 1-2 saattir yok ikisi de itemliydi,sebebini veya çözümünü bilen var mı?

Zaten en fazla bir karakterimiz olmuyor mu?

Geri gelen karakter öldü

banada çok oluyor bu durum genelde server değiştirirken resetleniyor karakter kaçkere dolu çanta silah vb gitti

bu arada ben iç kesimlerde dolaşmayı seviyorum sahil kentlerinde genelde haydutlar var çantasız adamları bile öldüren tipler. grishino ve krastosnav ın oralardaki hava alanlarına haydutlar uğramıyor zor geliyor heralde
    silahlı adamlarla çok dosthane bir şekilde toplama ve item paylaşımı yapabiliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R.Romanoviç -- 30 Aralık 2013; 2:19:17 >

• quote:

cherno ve balota tabi 37/40 olan felan serverlarda takılmaya çalış bizde şans yok mesela şöyle birşey oldu 6 kişi var serverda 3 ü biziz taa ebesinin yanındaki bir askeri üsse giderken diger 2 kişi ile çatıştık öldük silah olmadıgından :D ya biz makara yapıyoruz genelde zaten ilk dayz deneyimimiz haritayı felan dolaşıyoruz yoksa balota askeri üste 10dk yaşadıgımı hatırlamıyorum yani illa bir çatışma oluyor serverlar büyüyünce daha güzel olacak 200 kapasiteliler gelsin bi

Wow derim 200 kişilik server mı geliyor? Bana kalsa 60 kişiye göbek atacağım burada

Biz de ilk kez aldık 2-3 arkadaş. Daha önce buna yakın BF2: Project Reality oynamıştık az biraz. Map gezmeyi de keşfetmeyi falan da zevkli bulurum ama çatışmak istiyoruz şu anda Teşekkürler cevap için bu arada.

• Ben de haydutumsu bir şeyim şu anda açıkçası. Silahsız adama dur kan alıcaz diyoruz durmazsa sıkıyoruz Silahlıysa konuşmuyoruz bile.
  • quote:

Ben de haydutumsu bir şeyim şu anda açıkçası. Silahsız adama dur kan alıcaz diyoruz durmazsa sıkıyoruz Silahlıysa konuşmuyoruz bile.

haydutluk 5-6 kişiyle eğlenceli oluyor ama oyunun şu haliyle 5-6 kişinin aynı alan içinde oynaması sıkıntılı biri diğerine değip çatıdan yere düşüp ölüyor en güzeil 2-3 kişi iç kesimlerde keşif yapmak öyle daha çok survival hissediyorum

• Grup halinde dolaşılıyorsa, haydutluk illaki yapılıyor, biraz da yaşamak için.
    Istedigini aldıktan sonra hala öldüruyorsan bu farklı birsey.
    Veya boş birini öldürüyorsan bu da yanlış.

Oyuna medic sinifi ve kolluk kuvvetleri eklenebilir.

Karakollarda haydut resimleri yer alabilir, böylece kelle avcıları ortaya çıkar. Bu bir denge oluşturabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hastalıklardan kurtulmak için bir reçete var mı, ne var ne yok içiyoruz bazen düzeliyor bazen kötüye gidiyor.
    Acaba neyin ne işe yaradığını bilen var mı tam olarak?

• quote:

Orijinalden alıntı: Rwenzori

Hastalıklardan kurtulmak için bir reçete var mı, ne var ne yok içiyoruz bazen düzeliyor bazen kötüye gidiyor.

Seni neyin hasta ettiğini iyi bilmen lazım hocam. Eğer rotten meyvelerden falan yediysen yani gıda zehirlenmesi varsa choarchal mı ne o tabletler işe yarıyor. Ancak bir silahla yaralanıpta bir süre sonra yaraların enfeksiyonal duruma geçiş yaptıysa o zaman alkolle iyice temizlemen gerekiyor. Vitamin, antibiotik ve ağrı kesicileri her koşulda tavsiye ediyorum.
  • millet veteran veterean geziyor. ben daha oyunu dün aldım bir yudum su bulamadım. var mı sağlam rehber?
  • quote:

Orijinalden alıntı: KingdomOfH3aven

quote:

Orijinalden alıntı: Rwenzori

Hastalıklardan kurtulmak için bir reçete var mı, ne var ne yok içiyoruz bazen düzeliyor bazen kötüye gidiyor.

Seni neyin hasta ettiğini iyi bilmen lazım hocam. Eğer rotten meyvelerden falan yediysen yani gıda zehirlenmesi varsa choarchal mı ne o tabletler işe yarıyor. Ancak bir silahla yaralanıpta bir süre sonra yaraların enfeksiyonal duruma geçiş yaptıysa o zaman alkolle iyice temizlemen gerekiyor. Vitamin, antibiotik ve ağrı kesicileri her koşulda tavsiye ediyorum.

Teşekkürler hocam. Bozuk yemedim ama açlık sorunu ile karşılaşınca zarar görmusleri yedik mecburen.

Yiyecek, içecek, ilac sıkıntısının yani sıra birde bunları temizini bulma sorunu var, maalesef şimdiye kadar temiz ilaç görmedim.

Bu arada şunu sorayim, dezenfektani bozuk, zarar görmüş yiyeceklere sürer isek yenilebilir duruma geliyor mu?
    Biz bu sıvıyı genelde elbise temizliği için filan kullanıyoruz.

Ayrıca alkol ve dezenfektan yanlışlıkla içilebiliyor, bu da ölüme götürüyor.

Ek olarak hasta olunca çok sık açılıyor karakter.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rwenzori -- 30 Aralık 2013; 14:06:37 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Özgür Can

quote:

Orijinalden alıntı: Hunglasxx

quote:

Orijinalden alıntı: Özgür Can

Bu oyunu almayı çok istiyorum ama optimizasyon sorunu vs çok korkutuyor beni. beta sürümünü mü beklesem diye düşünüyorum ama fiyat artar diye de korkuyorum

i5-3210M
    8GB Ram
    2GB GeForce GT 650M

var sizce oyunu kasmadan oynayabilirmiyim?

hocam normalde hiç korsan kullan diye birisine söylemem ama amacın gerçekten sistemini ölçmekse bence korsan versiyonunu indir ve test et.65 lira az para değil

Öyle yapıcam indiriyorum şu an bakalım nasıl bir performans alıcam

Hocam almadan önce sistemimin performansına bakmak istiyorum da, nereden indiriyorsunuz acaba?

• Beyler indirme mevzularini özelden konuşursaniz iyi olur, bu yüzden konu kapanmasin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rwenzori -- 30 Aralık 2013; 16:44:25 >
  • quote:

quote:

quote:

Yahu ben de gezdim mapi baştan aşağıya ancak bana hareketli bölge lazım. Balota en çok kullanılan yer gibi gelmişti bana o yüzden oralara döndüm. Mapin oyuncu bazından en yoğun yerini merak ediyorum.

İnan ki baydım yahu 2günde 10 saat oynadım öldürdüğüm adam sayısı 15-20yi geçmez. Biraz da safe oynuyorum zaten bu oyundaki felsefem çatışmadaki ilk mermiyi benim sıkmam üzerine :)

2 günde 18 saat oynadım ben arkadaşlarla

• ekibe adam lazımsa steam den ekleyin tek başına sarmıyor... steam id: ozanto1
  • arma 2:dayz mod'da aldığımız performanstan daha iyi bir performans mı alırız dayz standalone'da? atıyorum arma 2:dayz modda 50 fps alıyorsak,standalone'da kaç fps alırız? artar mı azalır mı yani?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hunglasxx

arma 2:dayz mod'da aldığımız performanstan daha iyi bir performans mı alırız dayz standalone'da? atıyorum arma 2:dayz modda 50 fps alıyorsak,standalone'da kaç fps alırız? artar mı azalır mı yani?

optimizasyon yamaları yapıldıktan sonra moddan daha iyi performans almamız gerekiyor. en azından vaat edilen bu yönde.
  • su yemek bu gibi sorunlarıda çözdüm ama şimdi tek sorun oynarken nevrimin dönmesi :D bir kaç eve girip çıktıktan sonra nevrim dönüyor hangi yöne doğru gittiğimi unutuyorum . pusula hayat kurtarır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozanpasa78

su yemek bu gibi sorunlarıda çözdüm ama şimdi tek sorun oynarken nevrimin dönmesi :D bir kaç eve girip çıktıktan sonra nevrim dönüyor hangi yöne doğru gittiğimi unutuyorum . pusula hayat kurtarır.

Her şey zamanla. Artık bütün kıyı şeridini ezberledim sayılır. 1 hafta yetti bunun için. Sana önerim her yer için o yere özel bir nokta belirlemen. Mesela chernogorsktaki uçak çarpmış büyük bina direkt kendini belli ediyor. Balota kıyısında doğduysan yerde su boruları falan olabiliyor. Küçük şeyler hayat kurtarır.

Ayrıca ekledim steamden fırsat olursa grupça bir şeyler yapılabilir.

Aynı şekilde başka arkadaşlar da varsa steam id: tr1pfull

• 
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.