Şimdi Ara

Days Gone Steam Sayfası Açıldı, PC Sistem Gereksinimleri Belli Oldu (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
1.034
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Horizon Zero Dawn'ın sistem gereksinimleriyle aynı. Ondaki optimizasyon problemleri olmaz umarım.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • PC'de tüm oyunları kontrol ettim ama bunun ve Sony exclusive'leri gibi oyun yok, bir tane zombi oyunu yok mu diyorlar, böyle kaliteli bir oyun yok, aklı başında olan herkes, objektif olursa zaten ps4'ün değerinin exclusive oyunlar olduğunu bilir, Sony böyle yaparak daha fazla ps5 satacaktır, insanlar birkaç iyi oyunun tadını aldıktan sonra yeni oyunların çıkışını daha fazla bekleyecekler, belki bizim ülkede olmaz ama Avrupa ve Amerika gibi ülkelerde çok pc ve xbox tayfası ps5 almak isteyecektir...
  • Bence gayet güzel bir oyundu, PC'deki çöp zombi oyunlarıyla karşılaştıranlar olmuş..
  • Korsan oynarım diyen arkadaş baya komik birisi.
  • Bu Jenarasyon Neslinde En Zevk Alarak Oynadığım Oyun,

Keşif,

Motor Sürmesi

Sürü Zombi Mücadesi,

Grafikleri,

Orman Ambiyansı,

Hikaye Sunumu Sonlara Doğru Anlarsınız...

Burda Yazılan Oyunu Oynamamış Çamur Atan Zerzevata Bakmayın,Çok Güzel Deneyim Sizi Bekliyor,Oynamayanlar Çok Şanslı,Tekrarda Steam İstek Listeme Ekledim Bakalım Fiyatı Nedir

• Horizon'un oynanış videolarını izlediğim için şimdi oynayasım gelmiyor.

İyi ki bunun oynanış videolarını izlememişim. İlgimi çeken bir oyundu, çok iyi bir haber bu.

• quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Korsan oynarım diyen arkadaş baya komik birisi.

Seni mi gerdi oynarız oynamayız sana mı soracaz ne oynayacağımızı?

• Keşke ps de bitirmemiş olsaydım. Çoook keyifli bir oyun.

• Playstation 4 pro ile uçak sesi eşliğinde oynadığım bir oyundu. Donanımı epey zorluyordu optimizasyon sorunları mevcuttu. Umarım konsol da yapamadıklarını PC de yaparlar da optimizasyonu iyi bir şekilde çıkartılar. Son olarak bölgesel fiyatlandırma olarak kısa süreli horizon gibi 78 TL ye çıksa keşke :)

• bayılarak oynadığım oyunlardan 2. ye oynamamk için zor tuttum kendimi ps5 de 60 fps için new game+ ı saklarken pc için duyuruldu.

• Dante kullanıcısına yanıt

Verdiğin cevaba şaşırmıyorum açıkçası donanımhaber artık böyle bir yer oldu. Daha fiyatı bile belli olmayan belki düşük fiyattan çıkacak bir oyunu ben korsan oynayacağım diye gerine gerine belirtmek komik. Oyun pazarında Türkiye'nin hiçbir kayda değer yerinin olmamasına da şaşırmıyorum çünkü sizler varsınız.

• Bu oyunu PS4'üm de zar zor oynamıştım motor sürdüğüm zaman kasılmaktan oynanmıyordu belli bölgeler de aşırı fps düşüyordu. PC'de akıcı bir şekilde yüksek grafik ayarlarında sabit bir fps de oynamak için sabırsızlanıyorum.

• Oyun bu arada Türkçe altyazı ve arayüzle geliyor. Belki bilmeyen vardır. Fiyatı da uygun olursa alınabilir.

• keşke dublajda olsaydı şu oyunda be dublajlı oyunlar çok nadir
  • Oyun Türkçeymis lan ben bunu oynarim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sony kendini oncelikle orta olcekli oyunlarini pcye getirerek hazirliyor.Tahminim daha buyuk oyunlari da zamanla multiplatform(ps4,pc) olarak getirecekler.Artik bir devir kapandi diyebiliriz.Zaten acik konusalim,gamepad farki haricinde hangi konsolda oyunu oynadigimizin da cok bir onemi kalmamisti.Ps4 de 7,8 oyunun etrafinda 7 senesini idare etti sistem.Nintendo haric oyun ve konsol kullanim hissiyati adina ozel birseyler veren firma kalmadi diyebiliriz.

• Harika bir oyun. Xbox fanı olmama rağmen PS da haritasını %100 tamamladığım iki oyundan biridir ötekisi Ghost of Tsushima idi.

• Oyuna Kesinlikle Karalama Yapdılar Hocam,Bunlar Yüzünden 1 Sene Sonra Oynadım,Hayran Kaldım,Keyif Aldım,Ortamı Çok Sevdim,Hikaye Sürekli Bizi İtti Zaten Acaba Ne Olacak Diye,Hala Oyunu Karalamaya Çalışanlar Var,Türkçe AltYazı 100%100 Konuya Hakim Böyle Güzel 1 Açık Keşif Duygusu Yüksek 1 Oyun Pc Oyuncuları Çok Şanslı,

• Days gone unreal engine ile yapılan bir oyun olduğu için optimizasyon konusunda bir sıkıntı olacağını düşünmüyorum.

• Days Gone'ı PS4 Pro'da oynamayı düşünüyordum ama oyunun büyük teknik sıkıntılar ile çıkış yapmasından ötürü mesafeliydim, sonra da arada kaynadı gitti zaten.

Çok methedilen ama biraz arka planda kalmış bir yapım. Steam fiyatı da uygun olursa eğer 2K-4K 60 FPS' ultra detaylarda oynama şansına erişiriz artık.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.