Şimdi Ara

☠ DAYS GONE ☠ | PS4 / PS5 ANA KONU | TÜRKÇE (126. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6.190
Cevap
65
Favori
327.656
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 124125126127128
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ne kadar acınası yorumlar 3-5 kişi hariç güzel yorum yapan yok forumda insanlar kafayı yemiş.

Baskasinin yorumuna göre oyun mu alınır? Camdan aşağı atla deseler atlayacaklar var resmen. Elin yabancı sitesinde ki adamlar puan verirken sanki zevke gelmiş iyi olmuş diyenler alanlara hakaret edenler. Türkiye'den umudum yoktu şimdi iyiyce bitti.

Daha geçenlerde Call of chutlu oynadım puanina bile bakmadan oynadim o kadar cok güzel ki beni benden aldı. Gecen sene The Surge oynamistim oda çok güzeldi. Detroit te oynadim oda cok anlamlı oyundu anlayana..

Oyunu oynamadan baskalarinin yorumlarına bakarak oyuna çöp demek tamamen dikkat çekmek icin atilan yorumlar bu tarz insanlari yorum dahi atilmaz.

Oyunu alamayanlarin hazimsizlik sorunu var forumda oyun fiyatlari pahalandigi icin alamiyorlar artık. Sebepleri de oldu artık. Neyse söylenecek söz var ama yeri değil. Oynayacak olan arkadaşlara iyi oyunlar dilerim

N11 den siparisimi geçtim zaten oyunu bekliyorum gelmesini yarin gece sabaha kadar oynar. Cumartesi aksami yorumumu yazarım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• patch gelmiş bu arada 1.04 13.1gb
  • Bir sürü site ile şişirilmiş puanlar var. Aklı basında hiçbir site 80 ustu vermemiş ki Merlin'i de kutlarım beni şaşırttılar. Ortalaması 72 ama ozellikle user score lardan sonra fanboy istilası olmasa giderek düşecek neyse. İlk notlarına bakılacak inceleme yerlerinin verdiği notlar aşağıdaki fotoda yer alıyor. Bence forumda fiyatı düşünce alınmalı su oyun için DVD takası bile heba gibi geliyor bana.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mkmdesign -- 25 Nisan 2019; 16:48:35 >
  • Gamespot a çok şaşırdım 50 nedir nerenizle incelediniz !! Bunlarki FC5 gibi yılın en büyük çöpüne 90 vermiş adamlar.. Ubi gibi al paranı ver puanımı diyen birileri çıkmadı herhalde.

Diğer siteler için bişey diyemiycem ama sırf gamespot 50 verdiği için bile bir alma sebebi oldu oyun.

• quote:

Orijinalden alıntı: A r c h A n g e L.

Days Gone Haritası Tam Hali.

Spoiler olabilir görmek isteyenler bakabilir.

Nedense horizon zero dawn haritasına benzettim

• quote:

Orijinalden alıntı: Dark Saga

Gamespot a çok şaşırdım 50 nedir nerenizle incelediniz !! Bunlarki FC5 gibi yılın en büyük çöpüne 90 vermiş adamlar.. Ubi gibi al paranı ver puanımı diyen birileri çıkmadı herhalde.

Diğer siteler için bişey diyemiycem ama sırf gamespot 50 verdiği için bile bir alma sebebi oldu oyun.
    Aynı site anthem isimli şeye (oyun bile demeye çekiniyorum) 60 vermiş. Başka sözüm yok...

• güzel bi indirimle 150 bandına düşerse alınır oynanır,400 küsür liralar last of us 2 gibi oyunlara verilir ancak.
  • Gömenler ne ara bitirdi oyunu

• Arkadaşım oyunlar 400-500TL olmuş napalım yani incelemelere bakmadan hepsine 500 mü bayılacaz. Babamızın sanki stüdyo...
  • Oyun patladı.. 70 TL den Pri satan olursa talibim..
  • PS4 PRO geçen sene alırken god fo war dan sonra ikinci oyunum days gone dı, vallahi 430 lira çok gelmese direk alıcam kardeşlikle ama üzgünüm fazla :( 1.04 patch içeriği nedir acaba fps sıkıntılarını düzeltiyordur sanırım. God of War bir yandan oynarken 4-5 tane patch çıkmıştı 1 - 2 ayda içersinde. 1 ay sonra temiz temiz buglar aza indirilmiş mis gibi oynanır.

Tek eksik olarak ve korktuğum yapay zeka ve zorluğun az olacağı idi onlarda büyük ihtimal korktuğum gibi çıkıyor. Zorluk seviyesi sanırım arttırılıyor ama yapay zeka tırt şaşırtmadı o acıdan.

Açık dünya oyunlarına aşığımda bir tek şu zorluk olayını dengelemek zor oluyor, ağırlıklı yan görev keşfedip bölgeyi açıp öyle ilerlerim, senaryoda çok az ilerlerim bu sefer aşırı güçlü olma durumu oluyor, the witcher 3 malesef zorluk konusunda benim için baya kötüydü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: R.Karaeski

güzel bi indirimle 150 bandına düşerse alınır oynanır,400 küsür liralar last of us 2 gibi oyunlara verilir ancak.
    İşte gerçekçi biri! Helal olsun... Bi de ne ara bitirdiniz diye yazmıyorlar mı... Yahu Türkiye Cumhuriyeti burası Dolar 5.94 TL Oyun 400TL şaka mısınız? İlk gün incelemelere bakacaz tabi hatta bekleyecez user score ları da görecez ki rüşvetçiler de ayıklansın... Öyle kusura bakmasın kimse kimseye oynamadan yorum yapamaz filan demesin... Fan boy culuk bi yere kadar. Kötüye kötü diyemezsek liyakattan da söz etmeyin bu ülkede...
  • Hoca, isim soyisim yazsak 45ten 50ye çevirir mi hesabı yapmaya gerek olmamalı. Kurtarılamayacak kadar kötüyse kafamızı kuma gömsek de sadece sevenlerinin gözünde büyük kalacak bir oyun.Zombi temalı oyunları severim, hayatta kalmaya çalışmayı, loot yapmayı vs severim.O sebeple yine de alacağım.Ama bu, oyunun çok eksik, hatalı olduğu gerçeğini değiştirmeyecek.Almayan yine de almayacak.Düzeltilse de almayacak.Çünkü onlar youtube'dan o sevdikleri adamların oynayışlarıyla deneyim ettiğini, oyun oynadığını sanacaklar.O yorumlara göre de bu oyuna sonsuza dek kötü diyecekler.

Bu arada Ps PRO'daki görüntü ile standart ps4 arasında çok ama çok fark varmış (Konsolüssü'nden Onur'un deneyimine göre).
  • 429₺ bastım merakla bekliyorum. Geçtiği mekanlar, grafikler, motorsiklet ile gezmek, tr altyazılı olması bile oynamaya değer GOTY DAYS GONE KUDURUN

• Normal siradan bir oyun olsa bu ortalamaya patlamadı rahat denir ama Sony Özel oyunuysa bu kusura bakmayın patlamıştır. Sony oyunlarının ortalaması 88-95 arası gider gelir. 72 bu standartın çok çok altinda. Ha ben keyifle oynayacağımı düşünüyorum o ayrı ama efsane beklerken kestane çıkması üzdü.

• Dark Saga kullanıcısına yanıt
    "Gamespot a çok şaşırdım 50 nedir nerenizle incelediniz !!Diğer siteler için bişey diyemiycem ama sırf gamespot 50 verdiği için bile bir alma sebebi oldu oyun." Bunu yazdığın için merak ettim. Game spot un 50 verdiği için inadına alma mantığı nedir bi akraban filan mı çalışıyor stüdyoda arkadaşım? Bu taraftutma değil mi şimdi?
  • Kimse 90 vs. alsın beklemiyordu sessiz, reklamı çok yapılmadan çıkan ilginç bir ps4 ex oyunu olarak karşımızda.

Oyunun en büyük sıkıntısı inanılmaz saçma teknik sorunları; bunlar elbet elden geçecek ama RDR2'ye bile yapılan saçma grafik düşürmesinin kat ve kat fazlası lazım bu oyuna, bazı alanlarda ps4 pro'da bile oyun 10 fps altına dahi düşüyor cidden bu rezilliktir hele ki düz ps4 sahiplerin işleri çok daha beter..

Peki kötü kısmı geçersek iyi yanları azda sayılmaz zombie temalı belkide en iyi açık dünya oyunu, grafikler efsane, sürüler halinde akımlar ile kapışmak bile insanı kendinden geçirtiyor. Oyun puanlama bazlı 75-80 arasında gidip gelecektir az daha zamana ihtiyacı olduğu belli. Yine aceleye getirilmiş bir oyun ile karşı karşıyayız umarım sony tarafından oyunun ipi çekilmez ve bu tarz temaya sahip devam oyunları gelir. Almayanlar ise beklesin hele ki kısmen puan bazlı patlamış bir oyun olduğu için çok yakında indirim görmesi olası..

• Şimdi birçok yayıncıdan.. TR inceleme sitesinden güzel notlar gelecektir.. Aşağıdaki videodaki gibi özel sürüm gönderilenler bu oyunu gömerler mi ? Link aşağıda.. Oyun güzeldir kötüdür ama o övenler 500 TL yi sanal olan yarın 150 TL ye düşecek herhangi birşeye ellerini vicdanına koyarak verirler mi bu cevap vermeliler.. (Bu göz neler gördü bkz. Merlininkazani.. Adama XBOX X i microsoft göndermedi, para verdim diye yerden yere vuranlar)

Link :https://www.youtube.com/watch?v=8ah6lEwnaOo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HunTeRFoReWeR -- 25 Nisan 2019; 17:11:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-2C5CD639E

Ne kadar acınası yorumlar 3-5 kişi hariç güzel yorum yapan yok forumda insanlar kafayı yemiş.

Baskasinin yorumuna göre oyun mu alınır? Camdan aşağı atla deseler atlayacaklar var resmen. Elin yabancı sitesinde ki adamlar puan verirken sanki zevke gelmiş iyi olmuş diyenler alanlara hakaret edenler. Türkiye'den umudum yoktu şimdi iyiyce bitti.

Daha geçenlerde Call of chutlu oynadım puanina bile bakmadan oynadim o kadar cok güzel ki beni benden aldı. Gecen sene The Surge oynamistim oda çok güzeldi. Detroit te oynadim oda cok anlamlı oyundu anlayana..

Oyunu oynamadan baskalarinin yorumlarına bakarak oyuna çöp demek tamamen dikkat çekmek icin atilan yorumlar bu tarz insanlari yorum dahi atilmaz.

Oyunu alamayanlarin hazimsizlik sorunu var forumda oyun fiyatlari pahalandigi icin alamiyorlar artık. Sebepleri de oldu artık. Neyse söylenecek söz var ama yeri değil. Oynayacak olan arkadaşlara iyi oyunlar dilerim

N11 den siparisimi geçtim zaten oyunu bekliyorum gelmesini yarin gece sabaha kadar oynar. Cumartesi aksami yorumumu yazarım.
    En kısa zamanda bir doktora gözük, Allah aşkına kendinizi ne olarak görüyorsunuz?
    Türkiye den umudun burda ki 2 3 yoruma kaldıysa hiç yaşama aldığın nefes ziyan direk blok midemi bulandırdın akşam akşam.

• bendeki exc açıklıgı kapanmadı enis in videolu olarak anlattıklarını izleyincede hak verdim ps4 özel oyununda fps düşüşü altyazı kayması olması nedir lan kısaca söylemek gerekirse ellerine yüzlerine bulaştırmışlar oyunu kimse kusura bakmasın savunuyordum ama bu tip özelliklerde bir oyuna benden çıkmaz bunu da exc olarak kabul etmiyorum abi indirim girince veya spotta 150-200lere düşünce şans verilecek bir oyun umarım bu yıl içinde bir tane dev 3 oyun dan biri çıkmış olur ds got ve lou 2 üçlüsünden.
  • 
Sayfa: önceki 124125126127128
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.