Şimdi Ara

☠ DAYS GONE ☠ | PS4 / PS5 ANA KONU | TÜRKÇE (41. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.190
Cevap
65
Favori
327.654
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• CheKD kullanıcısına yanıt
    Yapay zeka yerlerde. Adam motor ile yamaçtan aşağı inerken keskin nişancı tarafından vurulup yere düşüyor, bir başka düşman ağaçların ordan çıkıp düşen adama bakıyor kalkıp vurmasını bekliyor. Yıl olmuş 238373826329 hala düşmanlar öküz trene baktığı gibi bakıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Belki de patlayacak olan ilk exc oyun olacak bu oyun. Hiç ilgimi çekemedi zaten TLOUS part 2 çıkacakken bu unutulur gider. Yine de indirimdeyken alınır oynanır ama çerezlik gibi.

• Oyunun çok önceden duyurdukları ve erteledikleri için millette hype denen şey kalmadı. Başarısız duracak gibi benim en tedirgin olduğum konuda buna türkçe dil desteği vermeleri oyun tutmaz ve kimse almazsa dil desteği için kötü olur zaten ps tr zorla yapıyor onuda bu oyuna harcamaları kötü oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tnrvrd1996 -- 25 Eylül 2018; 13:46:13 >
  • Dublaj neyse de, altyazının maliyeti ne olacak. PS4 lerin kırık modellerinde millet bir çok oyunu altyazılı oynayabiliyor. Sony dese altyazı eklemeye izin veriyorum altyazı klasörü şu. onlarca gönüllü çıkar bedavadan yapacak.

• Her şey olsun diye yola çıkıp, hiçbir şeyi tam olarak bitirememişler gibi bir havası var. Şubat'da da çıkacakmış, bir iki aya son halini gösteren bir video yayınlarlar muhtemelen, yalnız yine de oyunun çekici bir atmosferi olduğunu kabul etmek lazım. Bir de bu tip açık dünya/hayatta kalma temalı oyunları son yıllarda online/coop tabanlı yapıyorlar, bunun gibi single player oyun pek yok. Bir Dying Light var, ki o da tam olarak benzer yapıda değil, bu açıdan bir artıya sahip ve ilgi göreceğini düşünüyorum.
  • Türkçe olacağı açıklanmıştı diye biliyorum.doğru mu?
    dönmezler değil mi buradan bu oyuncu dostu ps tr
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nemanja Bjelica

Türkçe olacağı açıklanmıştı diye biliyorum.doğru mu?
    dönmezler değil mi buradan bu oyuncu dostu ps tr
    Türkçe olacak aylar önce açıklandı da bu fiyata kim alacak ki. 469 olacak en az, oyunu çok bekleyen biri olarak indirim bekleyeceğim
  • Sabırsızlıkla beklediğim oyunlardan biri. Bir an önce önsiparişe açılsa da siparişi versek artık.
  • Bu oyun olmicak gibi.
  • Vallahi duyurulduğundan beri sabırsızlıkla beklediğim bir oyun atmosferi ve tarzını sevdiğim bir oyun türkçe altyazı çıkmasıda beni çezbeden şeylerden birisi ön sipariş alıcam allahın izniyle umarım kur fazla dalgalanmaz fiyatlar dahada faiş olmaz

• En ufak bir heyecan duymuyorum nedense şu oyun için, hiç bir beklenti içinde olmadığım tek Exc.

• quote:

Orijinalden alıntı: OnLiNe MaNaGeR

Belki de patlayacak olan ilk exc oyun olacak bu oyun. Hiç ilgimi çekemedi zaten TLOUS part 2 çıkacakken bu unutulur gider. Yine de indirimdeyken alınır oynanır ama çerezlik gibi.
    Hocam The Order 1886’yı unuttunuz galiba Ha bi de patlamaktan kastınız 85-90 civarı puanlar alan kaliteli exc.ler seviyesinde olamayıp çerezlik bir yapım olmaksa Beyond Two Souls ve Until Dawn da çerezlik yapımlardı.Days Gone yorumlarınıza katılıyorum bu arada,bence de ortalama üstü bitir geç bir oyun olacak

• Vallahi ben pro alma sebeplerimden biri days gone ama büyük ihtimal 399 olacak ön sipariş fiyatı kardeşlikle bile alınmaz artık. İndirim görse bile 469 liradan 239 düşmesi için en az 9 ay geçmesi lazım. Artık çıkış tarihlerini heyecanla beklemek rüya oldu.
  • Oyun mis gibi oyun beğenmeyenler ne bekliyorlar anlamadım gerçekten. Oyun tanıtıldığından beri ben last of us olacağım demedi ki zaten. Adamlar kıyamet sonrası konseptini arcade bir oynanış şeklinde açık dünyada sunacağız dediler. Baktığımız zaman da oyun gayet iyi duruyor ve vaad ettiklerini yerine getiriyor.

Üstelik benzer oyunların yıllardır online çöpü olarak sunulmasından dolayı bu oyun bir altın değerindedir. Üzerine birde ex oyun olmasının getireceği avantajlar ile çok keyifli olacaktır. Örneğin dövüş mekaniklerine bile ne kadar çok çalışmışlar nasılda çeşitlendirmişler oynanışı. Ayrıca oyunda motorun olması bile ne kadar büyük bir haritanın bizi beklediğinin bir işaretidir.

Bu arada daha yapımı bitmemiş bir oyunda ufak tefek yapay zeka hatası da illaki olacaktır çıkmadan cilaya girecek zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: veterangamer

Oyun mis gibi oyun beğenmeyenler ne bekliyorlar anlamadım gerçekten. Oyun tanıtıldığından beri ben last of us olacağım demedi ki zaten. Adamlar kıyamet sonrası konseptini arcade bir oynanış şeklinde açık dünyada sunacağız dediler. Baktığımız zaman da oyun gayet iyi duruyor ve vaad ettiklerini yerine getiriyor.

Üstelik benzer oyunların yıllardır online çöpü olarak sunulmasından dolayı bu oyun bir altın değerindedir. Üzerine birde ex oyun olmasının getireceği avantajlar ile çok keyifli olacaktır. Örneğin dövüş mekaniklerine bile ne kadar çok çalışmışlar nasılda çeşitlendirmişler oynanışı. Ayrıca oyunda motorun olması bile ne kadar büyük bir haritanın bizi beklediğinin bir işaretidir.

Bu arada daha yapımı bitmemiş bir oyunda ufak tefek yapay zeka hatası da illaki olacaktır çıkmadan cilaya girecek zaten.
    Hocam yapay zeka zaten bütün oyunların en büyük yarası bende merakla bekleyenlerdenim haritası ve atmosferini çok merak ediyorum umarım güzel bir oyun olur bi last of us beklentim olmaz olamaz o efsanedir zaten ortalama hikayesi güzel çeşitli oynanış olsun yeter birde tr altyazı var benim için tadından yenmez bir oyun 22 şubatı bekliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: fatihsar

Hocam yapay zeka zaten bütün oyunların en büyük yarası bende merakla bekleyenlerdenim haritası ve atmosferini çok merak ediyorum umarım güzel bir oyun olur bi last of us beklentim olmaz olamaz o efsanedir zaten ortalama hikayesi güzel çeşitli oynanış olsun yeter birde tr altyazı var benim için tadından yenmez bir oyun 22 şubatı bekliyorum

Alıntıları Göster
    Çıkmasına daha 5 ay var mevcut hatalar illa ki olacak bunları düzeltecekler zaten. Hikayesi, atmosferi ve haritasıyla tanıtıldığından beri en çok beklediğim oyunlardan biri benimde. Konsepti, atmosferi sebebi ile single player olarak bu kalitede rakibi olmayan bir oyun days gone, bu bile heyecanlanmak için yeterli..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veterangamer -- 26 Eylül 2018; 13:1:34 >

• ☠ DAYS GONE ☠ | PS4 / PS5 ANA KONU | TÜRKÇE

☠ DAYS GONE ☠ | PS4 / PS5 ANA KONU | TÜRKÇE

• ☠ DAYS GONE ☠ | PS4 / PS5 ANA KONU | TÜRKÇE

• Oyunun çıkış tarihi şubattan , 26 nisan 2019 a alınmış.

https://blog.us.playstation.com/2018/10/19/playstations-worldwide-studios-release-lineup-the-next-wave-of-ps4-games/

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.