Şimdi Ara

David Rockefeller Öldü ! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
231
Cevap
1
Favori
19.004
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu hepsini bir araya getirip karanlikta birbirine baglayabiliyor mu ?
  • Millet kendini kandıradursun. Milyarların sahibi ve Eminim hayatı doya doya yaşamıştır, tadını çıkarmıştır. Bizim toplumumuzda asgari ücrete biat edenler olarak parayı oraya götüremedi vs vs ile avuntular ile sayfayı doldururlar. 100 yılda yaşamış zaten.

Ölmüş gitmiş, fazla söze gerek Yok. Huzuru bulur umarız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tüh bop projesini göremeden gitti

• quote:

Orijinalden alıntı: -Rusher-

quote:

Orijinalden alıntı: high speed dirt

AKP'yi kim kurmuş git bir araştır

Hahaha rahmetlimi

Rahmetli dediğin gevurun uşakları, parti kurmak çok yüksek maliyetli bir iştir, büyük sermaye gerekir, foruma geliyorsun şaklabanlık için gelme bişiler öğren, o paraları kimler verdi de AKP kuruldu git araştır dedim arkandan uydurda gel yaz demedim.

David Rockefeller Öldü !

• Bop oksuz kaldi Hiaminiminim
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: -Rusher-

quote:

AKP'yi kim kurmuş git bir araştır

Hahaha rahmetlimi

Rahmetli dediğin gevurun uşakları, parti kurmak çok yüksek maliyetli bir iştir, büyük sermaye gerekir, foruma geliyorsun şaklabanlık için gelme bişiler öğren, o paraları kimler verdi de AKP kuruldu git araştır dedim arkandan uydurda gel yaz demedim.

David Rockefeller Öldü !

Hayal dünyasında yaşama erbanıda o seçti öylemi? O zaman erbakan yahudinin biriydi? Bu adamlar niye böylelerini seçsin ya da iktidar senelerce el değişti neyi kime göre hazırlıyor bu adamlar?

• quote:

Orijinalden alıntı: haydarkarapuar

quote:

Orijinalden alıntı: revere

quote:

Orijinalden alıntı: haydarkarapuar

quote:

Orijinalden alıntı: revere

ulan başımıza 60 yıldır dayatamadıkları uyduruk siyasal islamı ve bu siyasal islamın cahilliğini bırakıp gitti akp ile. lanet olsun sana david! pankreas kanseri tayyibi de tedavi ettin birde.

kanseri tedavi etti ama kendi öldü öylemi fesatınızdan ne uyduracağınızı şaşırdınız

lan benim komşum teyze 3 ayda gitti pankreastan. en lanet kanserlerdenmiş. 3 ayda yedi bitirdi. bir ton para ödediler ilaçlara ...

bu tayyip nasıl kurtuluyor birader ?

dünya'da kanserin tedavisi var ama herkese yok.

ya etme nası yok herkese herkes boşamı ölüyor
    sen dedin madem hemen öldürüyor demekki tayip kanser değil başka rahatsızlığı var

herkesi hemen öldürüyor demek. tedavi şansı en zor ve en hızlı öldüren kanser türü demek. tedavisi varsa kan kanseri de öldürmez.

• BJK kullanıcısına yanıt
    İlluminati ve diğer örgütlerin kurucusu, dünya baronu, para babası ve 200 yaşına hedef koyan adam öldü demek Mekanı Cehennem olsun.

Kadir Mısıroğlu nediyor ya; madem gizli Müslüman nerden biliyor o zaman Müslüman olduğunu.

Bırakalım bu işleri. Deccal'in yaveri öldü sıra kimde..!!!!

• Ekşide vefat etti demişler, az daha zorlasalar şehit oldu diyecekler

• illüminati öksüz kaldı
  • Asıl soru şimdi ne olacak?

• high speed dirt kullanıcısına yanıt
    Ne akilli ADAMMIS RECEP TAYYIP ERDOGAN.

• Adam öldü falan ama bunlar ve Rotschild ailesi zaten kendi içlerinde çevrim şeklinde ürüyorlar. Yani bu amca zaten çoktan veliahtını seçip bırakmıştır. Blackrock, Exxon Mobile falan filan gibi şirketlerini araştırın. Yönetim kurulu üyeleri tamamen farklı soyadlarda olmasına rağmen aile kökeni aynı. Bu amca öldü diye sistem herhangi bir aksama yaşamaz. Bunun dedesi nasıl Standart Oil Company kurup, ölmeden önce bu sistemi arkasındakilere miras bıraktıysa, bu da bırakmıştır.

• Lan olm hem özel mesaja kapalisin hem mesaj atiyon cevap atamiyodum sana banim kufurdendi hdpye kaymistim

bu arada bu haber gercek olsa bile bi idnelik vardir diye dusunuyo insan

• İlluminati nin Başı Sağolsun 😁

• Demek para ile de bir yere kadar yaşıyorsun.
  • 1. Vergiden

2. Ölümden kaçış yoktur

• Yeni dış mihrak açıklandı mı beyler? Kim oldu yeni dış mihrakımız simdi geldim eve gündemden uzak kaldım, artık hangi üst akıl gelişmemizi istemeyecek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kvadankpakal -- 20 Mart 2017; 21:31:0 >
  • Dunyaya 7 hortkuluk birakip gitti diyorlar. Tekrar canlanma ihtimali var dogruysa.

• Parayla sağlık alınmaz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.