Şimdi Ara

David Cage: 'Yeni Nesil Konsollara İhtiyaç Yok'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
456
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  David Cage: 'Yeni Nesil Konsollara İhtiyaç Yok'

Game Developers Conference'da gösterdiği Kara isimli teknoloji demosuyla birlikte yeniden alkışları toplayan Quantic Dream'in önemli ismi David Cage, IGN'e konuştu. Kısa kısa soru cevap niteliğinde geçen konuşmada, önemli tanımlamalar dikkatleri çekti.

"Kara'yı neden yaptınız?" sorusuna "Risk almak, yeni mücadeler içine girmek istedik." şeklinde cevap veren Cage, Kara demosundaki videoda kullandıkları teknolojinin bir sene önceki halinden alıntı olduğunu ekledi.

Yeni nesil hakkındaki soruya ise David Cage, oldukça ilginç bir cevap verdi. Sony'e özel çalıştıklarının üstüne basan Cage, "Heavy Rain'deki yapım sürecimize bakıyorum da, aslında donanımsal açıdan neredeyse hiçbir şey yapmadık. Playstation 3'le yapılacak daha çok büyük projeler var." şeklinde konuştu.

http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-David_Cage_Yeni_Nesil_Konsollara_ihtiyac_Yok-25421.htm

• Bu adam saygıyı hak ediyor bu adam oyuncu dostu olduğunu bu açıklamasında kanıtlamıştır. İnasanları sömürmek kolay tabiki Firmalar bas bas bağrıyor yeni teknoloji diye ama adam ne diyor GEREK YOK BEN YAPARIM BU ALEM İZLER OYNAR BÜYÜKSÜN David Cage USTA
  • Adam biliyor
  • Adam doğru diyor.
    Ps3'te grafikler yeterli. FAZLASIYLA.
    Online zaten problemsiz.
    Kral oyunlar çıkıyor.

Yav hacılar Playstation 3 rahat 2015-16'ya kadar götürür. Grafikleri beğenmeyen varsa bence onun platformu Pc'dir. Kendi kendine alır her sene günceller sistemini 1000 küsür Tl'lere ve grafiğin dibine vurar.
  • Aynen öyle.
    Yeni motorla 2 oyun çıkartılıyor sonra hönkürüyorlar yeni konsol diye sen hakkını verdinmi bakalım bu neslin.
    Ortalama grafik seviyesinin uncharted 3 ayarına gelmeden yeni konsolların gelmesine gerek yok.
    Bi batman bi uncharted bi street fighter ayarında zrilyon tane oyun yapılır daha ya.
  • Geç de olsa bugün Uncharted 3'e başladım . Ben böyle grafik , böyle senaryo , böyle oyun görmedim arkadaş .

Playstation 3 ile hala bu kalitede oyunlar yapabiliyorlarsa tabiki de yeni nesil konsollara ihtiyaç olmaz .
  • Adam akıllı excler geldikçe bekleyende yok yeni nesili.
  • Yeni nesil hakkındaki soruya ise David Cage, oldukça ilginç bir cevap verdi. Sony'e özel çalıştıklarının üstüne basan Cage, "Heavy Rain'deki yapım sürecimize bakıyorum da, aslında donanımsal açıdan neredeyse hiçbir şey yapmadık. Playstation 3'le yapılacak daha çok büyük projeler var." şeklinde konuştu.
  • bak ben donanımsal açıdan neredeyse hiçbir şey yapmadık dedim bana inanmadınız bak ne oldu şimdi, gördünüzmü
  • Adamlar çözmüş aşmış olayı. QD gibi oyun yapan stüdyo yok başka.
  • Adam açıkça diyor ki yeni nesil bi donanım kullanmak yerine elimizdeki donanımla harikalar yaratırız.Daha bu donanımla işimiz bitmedi ki yenisine geçelim.Gerçekten de işinin hakkını veriyolar.Herkesin evinde avatarın yapıldığı apartman büyüklüğündeki bilgisayar kadar güçlü bi bilgisayar olsa ortaya şaheserler çıkar ama imkanlar ölçüsünde , milletin bütçesine uygun donanımlarda harikalar yaratmak bunların işi.Elbetteki geliştirdikleri teknikler ileriki süper donanımlar için temel oluşturacaktır.
  • Bf3 çıktığında konsollarin gücü buna yetti demişti oyunun yapımcısı sen git david in yanına konsolun gücünü göstersin sana

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kcelil42

Bf3 çıktığında konsollarin gücü buna yetti demişti oyunun yapımcısı sen git david in yanına konsolun gücünü göstersin sana

Biri Exclusive diğeri her platforma çıkıyor. :D Birde Her sene oyun falan çıkarıyorlar adamlar uğraşmak istememiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Celtic Warrior

quote:

Orijinalden alıntı: kcelil42

Bf3 çıktığında konsollarin gücü buna yetti demişti oyunun yapımcısı sen git david in yanına konsolun gücünü göstersin sana

Biri Exclusive diğeri her platforma çıkıyor. :D Birde Her sene oyun falan çıkarıyorlar adamlar uğraşmak istememiş.

Olsun gitsin david in yanına :)
  • PS4 diye yırtınan arkadaşlara soruyorum,hergun başlık açanlara,bugun ps4 çıksa ne kadar farklı olabilir ps3'ten,zaten ps3'te bluray var,tek fark oda grafik olabilir kaldıki grafikte göreceli birşey,kimine şuanki yeterlidir,kimine degil...adamın söylediği gerçekten çok dogru,şu an için ps3 son derece yeterli,az önce fifa 12 oynuyordum,7 senelik cihazdan bu grafik,ses,performans nasıl gelir diye sordum kendi kendime,aynı şekilde UFC'nin demosunu oynarkende ağzım açık kaldı resmen,Uncharted 3,Crysis 2,BF3,Top Spin 4,Fight Night Champion,Kill Zone 3 vb.. ilk aklıma gelenler bunlar şu anda yakın zamanda oynadıklarım içinde,PS4 diye çıldıran,PS3 bitti,öldü geberdi diyen arkadaşlar, elinizi vicdanınıza koyun,700/800 liraya aldıgınız,7 yaşındaki bu makina daha ne yapsın sizi memnun etmek için...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lizarazu77 -- 8 Mart 2012; 23:33:28 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.