Şimdi Ara

Daum Pot Player Multimedya Oynatıcısı (Güncelleme 24.10.2017) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.018
Cevap
52
Favori
123.004
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: VIKING

PotPlayer 1.5.29825 Update

Teşekkürler

Bir de şu harici ses dosyasını pot bir türlü görmedi anlatımdaki gibi yaptım ama olmadı var mıdır başka bir yolu
  • quote:

Orijinalden alıntı: onea54

quote:

PotPlayer 1.5.29825 Update

Teşekkürler

Bir de şu harici ses dosyasını pot bir türlü görmedi anlatımdaki gibi yaptım ama olmadı var mıdır başka bir yolu

Aynı isimi verdin mi ? Film esnasında sağ tık - open - open audio tıklayıp harici ses dosyasını yükleyebilirsin. yükledikten sonra ekranın sağ alt köşesinde ki A simgesi tıklayıp seslerden birini seçebilirsin yada sağ tık audio - audio stream ile de seçebilirsin.

/>

/>

• Aynı ismi vermiştim ama mpc gibi kendi görür sandım open dan açmadım. anlatım için teşekkürler.... Aslında mkvmerge programı ile ekliyorum sesleri ama kalite kaybı oluyor gibi geliyor bana bundan sonra direkt pottan deneyecem
  • quote:

Daum PotPlayer 1.5.29843 Update X32 Edition

Bu güncellemeyi direkt kurunca oluyor mu yoksa önce potu silmek mi gerek
  • silmene gerek yok direk kurulur.
  • Daum PotPlayer 1.5.29917 x32 Edition
    -Fixed DXVA problem of HDTV broadcasting
    -Fixed an issue where the window has moved to the left when set its size to 0.5X or 1.0X
    -Broadcasting sync can be adjusted now
    -Added an option to improve bottom margin function when video processing filter is not used
    -Improved subtitle margin in full screen
    -Some fixes while real-time playback
    -Improved asx/pls file analysis capabilities
    -Fixed VC1 DXVA Problem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PÜSKÜLLÜ MORUK -- 20 Ekim 2011; 11:27:12 >
  • Daum PotPlayer 1.5.29917 x64 Edition
    -Fixed an issue where the window has moved to the left when set its size to 0.5X or 1.0X
    -Added an option to improve bottom margin function when video processing filter is not used
    -Fixed VC1 DXVA Problem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PÜSKÜLLÜ MORUK -- 20 Ekim 2011; 11:26:42 >
  • quote:

Daum PotPlayer 1.5.29917 x64 Edition
    -Fixed VC1 DXVA Problem

Potplayer'i full screen yapınca alt ve üstde kareler oluşsun istiyorum.Bunun ayarlarını nasıl yapıcaz?

Kmplayer'den örnek resim

Daum Pot Player Multimedya Oynatıcısı (Güncelleme 24.10.2017)

• Öncelikle wmpc kullanan biri olarak dün konunuzu tesadüfen gördüm ve bir deneyeyim dedim. Gerçekten sizin ayarlarınızla aldığım görüntü kalitesi inanılmayacak kadar arttı. Teşekkür etmek istedim. Ardından şöyle bir sorum olacak. Ben filmleri, notebookumu hdmi dan receiverıma bağlayarak izliyorum. wmpc yi ilk kurduğumda sesi receivera aktarmayı başaramamıştım. Kurcalarken kurcalarken yanlışlıkla oldu :)
    Sormak istediğim şu, acaba bu playerda sesi hdmi ile anfiye aktararak (Dts ve DD passthrough) izleyebilmek için ekstra bir ayar yapmak gerekir mi yoksa hdmi kabloyu takınca kendisi otomatik olarak sesi anfiye gönderir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cole Trickle

Öncelikle wmpc kullanan biri olarak dün konunuzu tesadüfen gördüm ve bir deneyeyim dedim. Gerçekten sizin ayarlarınızla aldığım görüntü kalitesi inanılmayacak kadar arttı. Teşekkür etmek istedim. Ardından şöyle bir sorum olacak. Ben filmleri, notebookumu hdmi dan receiverıma bağlayarak izliyorum. wmpc yi ilk kurduğumda sesi receivera aktarmayı başaramamıştım. Kurcalarken kurcalarken yanlışlıkla oldu :)
    Sormak istediğim şu, acaba bu playerda sesi hdmi ile anfiye aktararak (Dts ve DD passthrough) izleyebilmek için ekstra bir ayar yapmak gerekir mi yoksa hdmi kabloyu takınca kendisi otomatik olarak sesi anfiye gönderir mi?

Daum Pot Player Multimedya Oynatıcısı (Güncelleme 24.10.2017)

kendisi otomatik görecektir ama görmezse recommend yazan kısımlardan hdmı seçmek yeterli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PÜSKÜLLÜ MORUK -- 22 Ekim 2011; 22:23:17 >

• Kullandığım en iyi media player diyordum ki Splash Pro Ex'i kullanana kadar.
  • pc de km player var vlc var bu ikisiyle hep izledim filmleri taki splash la tanışana kadar ee şimdi bu splash dandamı iyi?
  • Gom'u sildim.Buna mesajım bulunsun denicem.
  • ayarlar ss lerini de güncelledin mi acaba ? 64bit kullanıyorumda reg dosyası sadece 32 vermişsin
  • splash ıda denıyeyım merak ettım
  • quote:

Orijinalden alıntı: einhander

splash ıda denıyeyım merak ettım

Splash i çok övüyorlar ben de denedim ama pek beğenmedim şuan pot kullanıyorum viking in verdiği ayarlarla görüntü çok iyi
  • Mesajım bulunsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: onea54

quote:

Orijinalden alıntı: einhander

splash ıda denıyeyım merak ettım

Splash i çok övüyorlar ben de denedim ama pek beğenmedim şuan pot kullanıyorum viking in verdiği ayarlarla görüntü çok iyi

uzun zamandır pot kullanıyorum splashı daha yuklemedım deneyınce arasındakı fark ortaya cıkacaktır zaten
  • Amacı program karşılaştırması vs olan aşağıdaki linkten devam etsinler lütfen.
    http://forum.donanimhaber.com/m_16783095/mpage_35//tm.htm#51314441

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PÜSKÜLLÜ MORUK -- 26 Ekim 2011; 15:25:26 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.