Şimdi Ara

Datron geforce 6600 sürücüsü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
400
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar, datron kxs ile geforce 6600 ekran kartı geliyor ve yanında verilen sürücü 66.70. Şu adresteki 77.70 go sürücülerini isterseniz çekin:

http://downloads.guru3d.com/download.php?det=1115

Bariz performans artışı var. Normalde 376/600 olan kartı 415/675 çalıştırıyorum. 3d mark 03'ten 6650 civarı alıyorum. Yeni sürücülerle , tamamen aynı ayarlarla 6900 gibi skorlar elde etmeye başladım.

• yawwwwwwww ben indirdim ama kurulmuyor...

sistemdeki ne uygun driver yok diyooo........

anlatabilirmisin nasıl yükledin....
  • nasıl memnunmusunuz datron gf 6600 den
  • Setup ile yüklenmiyor. Aygıt yöneticisinden yükleyeceksin.

"Denetim masası, sistem, aygıt yöneticisi, ekran bağdaştırıcıları, NVIDIA Geforce 6600 go, sürücü güncelleştir, listeden yada belirli bir konumdan yükle, arama yüklenecek sürücüyü ben seçeceğim". Sürücünün klasöründeki nvcv.inf dosyasını seçince yükleniyor
  • iyi güzel herşeyi hallettim yükledim ama anlamadığım bir şey daha var yaaaa....

bu ekran kartının 376/600-------415/675e?
    olan hızlarını nasıl değiştirdin... sürücüyü yükleyince kendi değişmediğine göre bişeyler yaptın herhalde... anlatsana bende bi deniyim...

bu arada cidden saol driver için...
  • Overclock için Powerstrip 3.58 programını kullanıyorum. Bu arada overclock'u hızları azar azar arttırarak yap.
  • quote:

Orjinalden alıntı: mczaga

nasıl memnunmusunuz datron gf 6600 den
  • Mczaga, ben çok memnunum. En son oyunları takılmadan, yüksek kalitede rahat oynayabiliyorum. Pixel shader 3.0 desteği de olduğundan, mesela patch'ları yükledikten sonra, farcry görsel şölene dönüşüyor. Overclock potansiyeli de iyi (Stabil %18-19 overclock oluyor). En beğendiğim yönü de görüntü kalitesi. Diğer dizüstüde Ati mobility radeon 9700 var ve aynı ayarlarda geforce 6600'ın görüntü kalitesi bariz daha iyi. Datron'un geniş ekranı var, alışmak biraz zaman alıyor ama renklerin doygunluğu süper.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.