Şimdi Ara

DATRON AREO PL5C Notebook driver larını nereden bulabilirim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
9.767
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • DAtron AERO PL5C notebook un xp yada varsa win7 driverlarını nereden bulabileceğimi bilen varmı ? Bütün gün driver aradım ama uyanını bulamadım henüz.

• drp.su sanırım bi site var. oradan indir, kurduktan sonra indirdiğin programı silersin ben öyle bulabildim packard bell dot s için
  • driver pack solituon indir bir dwd veya usb bellek ortamına at sonra driverlerş yuklu olmayan pc ye tak autorun veya driverpacksolituon isimli launher den gir yükleyecegin driverleri saten otomatik bulur oradan yükleyi seç sadece yüklü olmayanların yanında yükle secenegi çıkar ona bas sadece driverleri seş programlar hepsi rusça vede son olarak yeniden başlat bu kadar
  • http://www.****larindir.com/driverpack-full-indir.html

buyrun link son sürümdür bütün driverler mevcuttur eger bunda bir diver çıkmaz ise daha eski sürümleri dene mesela dps 11
  • arkadaslar datron pl5c driver var bende nerden yükleyebilirim
  • 64 bit windows 7 ile driverler calısıyormu bilginiz varmıdır aynı laptop a 4 gb ram taktım biosta 3.72 win7 32bitte 3.5 gb olarak goruyor onboard ati 220m ekran kartı yuzunden taktıgım ramin 2.70 gb lık bolumunu kullanabiliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RPDiFOR -- 15 Ocak 2016; 18:22:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RPDiFOR

64 bit windows 7 ile driverler calısıyormu bilginiz varmıdır aynı laptop a 4 gb ram taktım biosta 3.72 win7 32bitte 3.5 gb olarak goruyor onboard ati 220m ekran kartı yuzunden taktıgım ramin 2.70 gb lık bolumunu kullanabiliyorum

64 bit çalışıyormu? Aynı dert bende var şuan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.