R

Teğmen
04 Ocak 2016
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 27 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Sozkonusu chipsete sahip 2adet pci ex x1 kartı yurtdisindan getirdim Türkiye'de çok pahalı olduğundan elimde hazır kullandığım iki sisteme pci ex x1 slotu üzerinden montajladim ve psu dan elektirik bağlantılarını yaptım pci kartlarda sata 3 için asmedia 1061 usb 3 için Renesas usb 3 controller bulunuyor her iki kartta da sistemlerim den biri ASRock A780GXE/128M anakart üzerine diğeriyse Gigabyte ma785gm ush 2 anakart üzerine kurulu sorun şu ki her iki anakartta da Renesas usb 3 aktif olarak kullanıyorum ancak asmedia 1061 sata 6 GPS chipset i tanıyamıyorum pci kartta herhangi bi hasar yok fiziksel olarak chipseti görebiliyorum ancak her hangi bir şekilde tanıyamıyorum yaptıklarım güncel driver indirdim not found hatası verdi boot pci kart olarak tanıtmaya çalıştım ms dostan yine olmadı her iki anakartla uyumsuzluk yapması yada her iki pci kartta sorun olması pek akla yatkın gelmiyor bilgi sahibi arkadaşlarımdan çözüm önerileri bekliyorum.....
Arkadaslar arac modeline gore cok iyi bir kondusyondadir orijinal parcalarla sifir motor yapilmistir sifir muayenelidir forumdan gelene fiyatta yardimci olacagim sahibinden linki;

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-sifir-motor-sifir-muayene-hic-lpg-takilmamis-orijinal-km-285749517/detay/
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 5 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 211
İkinci El Bölümü Mesajları: 29
Konularının görüntülenme sayısı: 410 (Bu ay: 44)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 12 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.