Şimdi Ara

Darkspore (ÇIKTI)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
0
Favori
4.065
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Darkspore un kapalı betasına katılmak isteyen varsa ücretsiz key alabilir. Kapalı betasına katılan biri olarak oyun oldukça sıkı bir aksiyon RPG. Beta da hem Campaign hem de Co-op oynamanıza izin veriliyor. Diablo 3 tarzı oynanış sevenler kaçırmasın. Oyunun tam sürümünün 29 Mart ta çıkacağını belirtiyim. Ücretsiz key için aşağıdaki adrese girip siteye üye olmanız yeterli. 5000 adet key den yarısı bitmiş durumda. Key aldıktan sonra resmi sitesindeki Beta bölümüne EA hesabinızla giriş yapıp indirebilirsiniz.

http://www.alienwarearena.com/giveaway/darkspore

Keyler bitti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lord De Seis -- 29 Nisan 2011; 17:42:53 >

• Fena halde H&S' e açım ama kafamdaki "pokemon la bu" düşüncesini silmem lazım önce, yoksa sağlam potansiyel var oyunda. Ayrıca beta sadece hafta sonları açılıyor galiba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord De Seis

Darkspore un kapalı betasına katılmak isteyen varsa ücretsiz key alabilir. Kapalı betasına katılan biri olarak oyun oldukça sıkı bir aksiyon RPG. Beta da hem Campaign hem de Co-op oynamanıza izin veriliyor. Diablo 3 tarzı oynanış sevenler kaçırmasın. Oyunun tam sürümünün 29 Mart ta çıkacağını belirtiyim. Ücretsiz key için aşağıdaki adrese girip siteye üye olmanız yeterli. 5000 adet key den yarısı bitmiş durumda. Key aldıktan sonra resmi sitesindeki Beta bölümüne EA hesabinızla giriş yapıp indirebilirsiniz.

Biraz karakter gelişim mekanizmasından bahsedebilir misiniz? Normal RPGlerden farklı olarak karakterimiz evrimleşecek mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Gokyabgu

quote:

Biraz karakter gelişim mekanizmasından bahsedebilir misiniz? Normal RPGlerden farklı olarak karakterimiz evrimleşecek mi?

Oyunda 100 tane karakter olacak. Level atladıkça bunları hepsini kullanma şansına sahip olacağız. Her karakterin kendine has yetenekleri var. Bunları oyun içinde öldürdüğümüz düşmanlardan düşen itemlerle ( silah, başlık, ayakkabı, kolluk vs) güçlendirebileceğiz. Yine yaratıklardan düşen spore parçaları var. Bunlarda ekstra özellik veriyor. Karakterimizin istediğimiz yerine takabiliyoruz. Boyutunu ve şeklini değiştirebiliyoruz. Bunlar aralarında normal, rare ve unique item olarak ayrılıyor. Birde oyunda aynı anda 3 karakter kullabiliyoruz. İstediğimiz an karakterler arasında değişim yapabiliyoruz.

Benim gördüklerim şimdilik bunlar atladığım noktalarda olabilir. En iyisi siz kendiniz deneyip görmeniz.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Gokyabgu

quote:

Oyunda 100 tane karakter olacak. Level atladıkça bunları hepsini kullanma şansına sahip olacağız. Her karakterin kendine has yetenekleri var. Bunları oyun içinde öldürdüğümüz düşmanlardan düşen itemlerle ( silah, başlık, ayakkabı, kolluk vs) güçlendirebileceğiz. Yine yaratıklardan düşen spore parçaları var. Bunlarda ekstra özellik veriyor. Karakterimizin istediğimiz yerine takabiliyoruz. Boyutunu ve şeklini değiştirebiliyoruz. Bunlar aralarında normal, rare ve unique item olarak ayrılıyor. Birde oyunda aynı anda 3 karakter kullabiliyoruz. İstediğimiz an karakterler arasında değişim yapabiliyoruz.

Benim gördüklerim şimdilik bunlar atladığım noktalarda olabilir. En iyisi siz kendiniz deneyip görmeniz.

Alıntıları Göster
    Beta 151 mb.

Giveaway sayfasında get key tuşunun altındaki yönergeleri takip ederek indirmeye başlayabilirsiniz.

Edit:Clienti yükledikten sonra 3 tane babalar gibi patch yapıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tatbkath -- 24 Şubat 2011; 18:49:05 >

• quote:

Orijinalden alıntı: tatbkath

Beta 151 mb.

Giveaway sayfasında get key tuşunun altındaki yönergeleri takip ederek indirmeye başlayabilirsiniz.

Alıntıları Göster
    Sporenin diablo versionu.Ama kesinlikle kimin aklina geldiyse aferin ona.Oyunda ayni sporede canlinizi nasil şekillendirebiliyorsanız (yeni çene ayak kanat vs)
    bunda da artık onları şekillendirip kesip biçmek için kullanacaksiniz.Kesinlikle 2011 dolu dolu.

• quote:

Beta 151 mb.

Alıntıları Göster
    140 mb bişiymiş kuralım dedim. 13 mb update e girdi hadi tamam dedim. arkasından 2. update 2.7 gb 3. yü çok merak ettim.

• quote:

Orijinalden alıntı: xanty

140 mb bişiymiş kuralım dedim. 13 mb update e girdi hadi tamam dedim. arkasından 2. update 2.7 gb 3. yü çok merak ettim.

Alıntıları Göster
    Tam boyutunu bi yazabilecek var mı

• quote:

• quote:

Orijinalden alıntı: archVillain

quote:

Alıntıları Göster
    DDXD-UBB7-9F4H-WQ8N
    Kullanmak isteyen kullansın 2saat patchla uraşamam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi electronic arts -- 24 Şubat 2011; 23:03:32 >

• quote:

Orijinalden alıntı: electronic arts

DDXD-UBB7-9F4H-WQ8N
    Kullanmak isteyen kullansın 2saat patchla uraşamam.

Alıntıları Göster
    Eeee oynanmıyor.

Uyarı verdi "not available to play" diye.

Betayımı kapadılar acaba,yoksa bakım falan mı var ?
  • quote:

Eeee oynanmıyor.

2. Beta yarın gece başlayacak.
  • quote:

quote:

Eeee oynanmıyor.

2. Beta yarın gece başlayacak.

Alıntıları Göster
    Oynamak isteyen varsa eklesin; HastyLeech
  • quote:

Orijinalden alıntı: Silver_Sky

Alıntıları Göster
    Ekran görüntüsü koyabilirmisiniz? Birde mmo tarzımı olacak yoksa single oynanabilecekmi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hunter_one

Ekran görüntüsü koyabilirmisiniz? Birde mmo tarzımı olacak yoksa single oynanabilecekmi?

-Diablo gibi.
    -Campaign var hem single hemde coop yapılabiliyor.
    -Single pek zevkli sayılmaz.
    -Oyunun olayı coop,baya sarıyor.
    -PVP level 9'dan sonra açılıyor.
    -Girip milletle düello yapabiliyoruz.
    -Karaktere eşya(uzuv) falan takabiliyoruz,böylece geliştiriyoruz karakteri.
    -Oyundaki performansa göre oyun sonunda özel eşya çıkma şansı oluyor.(Oyun içinde de eşya çıkıyor ama sıradan eşyalar.)
    -Zar atılıyor 89'dan yukarı gelirse turuncu (rare) eşya çıkıyor.
    -89 aşağısı sarı eşya.

quote:

Ekledim.

Oyundaki nick:tatbkath

İsteyen ekleyebilir coop atarız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tatbkath -- 27 Şubat 2011; 0:16:18 >

• quote:

quote:

-Diablo gibi.
    -Campaign var hem single hemde coop yapılabiliyor.
    -Single pek zevkli sayılmaz.
    -Oyunun olayı coop,baya sarıyor.
    -PVP level 9'dan sonra açılıyor.
    -Girip milletle düello yapabiliyoruz.
    -Karaktere eşya(uzuv) falan takabiliyoruz,böylece geliştiriyoruz karakteri.
    -Oyundaki performansa göre oyun sonunda özel eşya çıkma şansı oluyor.(Oyun içinde de eşya çıkıyor ama sıradan eşyalar.)
    -Zar atılıyor 89'dan yukarı gelirse turuncu (rare) eşya çıkıyor.
    -89 aşağısı sarı eşya.

quote:

Ekledim.

Oyundaki nick:tatbkath

İsteyen ekleyebilir coop atarız.

Alıntıları Göster
    150 mb indirdik üstüne 2,7 gb ı indirdik üstüne 3 patch daha vardı onları indirirken birinde hata verdi eror 19 diye şimdi tekrar indir diyo. Bende sağlam bi cevap verdim gitti.

• quote:

150 mb indirdik üstüne 2,7 gb ı indirdik üstüne 3 patch daha vardı onları indirirken birinde hata verdi eror 19 diye şimdi tekrar indir diyo. Bende sağlam bi cevap verdim gitti.

Kurulum dosyaları içinde

C:\Program Files\Electronic Arts\Darkspore\DarksporeBin\Patches

Burada bulunan “5.2.44_binary_a_all” dosyasını sil ve download ı yeniden başlat. Hata vermeyecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lord De Seis -- 27 Şubat 2011; 13:25:46 >
  • quote:

quote:

Kurulum dosyaları içinde

Burada bulunan “5.2.44_binary_a_all” dosyasını sil ve download ı yeniden başlat. Hata vermeyecektir.

Alıntıları Göster
    Bende oynamak istiyorum şimdi nerden edinebiliriz beta keyi elinde fazla olan varsa pm atabilir mi?

• quote:

Bende oynamak istiyorum şimdi nerden edinebiliriz beta keyi elinde fazla olan varsa pm atabilir mi?

Alıntıları Göster
    beyler key bitmiş nolcak
  • quote:

quote:

Kurulum dosyaları içinde

Dediğini yaptım 2,7 gb ı baştan indirmeye başladı

Son şansı.

Dip not: Hiç ogame oynadınmı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xanty -- 27 Şubat 2011; 20:33:57 >

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.