Şimdi Ara

Darksiders - Warmastered Edition Türkçe Yama (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
1
Favori
23.785
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • çok uzun süre deneyemedim ama sıkıntı yoktu
    hata vermedi
    steam klasöründe bir yere atıyorsunuz oluyor :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: dragonbornx

quote:

Orijinalden alıntı: diablero-de

quote:

Orijinalden alıntı: mehmet4428

2. oyun için bir gelişme var mıdır ?

Elimde büyük bir oyunun çevirisi var, ona yoğunlaştım. elim biraz hafiflediğinde onada bir yol bulmaya çalışacağım.

Hangi oyun hocam?

Bu forumda, daha önce bir kaç yerde yazmıştım. Sanırım denk gelmediniz. Batman Arkham Knight ve Nier Automata projelerini üstlendim. Knight, sizlerinde çok yakından tanıdığı bir çevirmen aracılığı ile sürdürülüyor. Ben tek başıma Nier Automata ile boğuşuyorum.

Yoğunlaştığım çeviri olarak Nier...

Herkese, iyi hafta sonları ve iyi forumlar diliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi diablero-de -- 14 Ekim 2017; 15:36:5 >

• Uyarlama için teşekkür ederiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Emeğin için teşekkürler.

Bu arada link resimleri yanlış olmuş. Google resminde mega, mega resminde google linki açılıyor.
  • Merhaba Ben oyunu D ye kurdum steamdan galiba bu yüzden ''Kur düğmesi doğru kurulum klasörü seçilmediğinde aktif olmayacaktır'' yazıyor ne yapabilirim illaki c ye mi kurmam gerekiyor oyunu?
    http://prntscr.com/h50bnz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EnergyHill -- 2 Kasım 2017; 0:33:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Adoring

Merhaba Ben oyunu D ye kurdum steamdan galiba bu yüzden ''Kur düğmesi doğru kurulum klasörü seçilmediğinde aktif olmayacaktır'' yazıyor ne yapabilirim illaki c ye mi kurmam gerekiyor oyunu?

Merhaba, oyununuz darksiders warmastered edition ise o kurulum programı ile kuramazsınız, o eski darksiders oyunu içindir.

Konuyu okursanız, ilk sayfada google drive ve mega linki verdim, konu başlığında. Oyunu türkçe yapmanız için verdiğim 2 linkten birini tercih edip... oyunun türkçe dosyalarını indirin ve indirdiğiniz dosyaları oyunun media klasörüne atın, hepsi bu.
    Nasıl yapılacağını ilk sayfada belirtmiştim.

Okazaki, Mesajını okur okumaz düzelttim, uyarın ve dikkatin için teşekkür ederim.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Adoring

Merhaba Ben oyunu D ye kurdum steamdan galiba bu yüzden ''Kur düğmesi doğru kurulum klasörü seçilmediğinde aktif olmayacaktır'' yazıyor ne yapabilirim illaki c ye mi kurmam gerekiyor oyunu?

Merhaba, oyununuz darksiders warmastered edition ise o kurulum programı ile kuramazsınız, o eski darksiders oyunu içindir.

Konuyu okursanız, ilk sayfada google drive ve mega linki verdim, konu başlığında. Oyunu türkçe yapmanız için verdiğim 2 linkten birini tercih edip... oyunun türkçe dosyalarını indirin ve indirdiğiniz dosyaları oyunun media klasörüne atın, hepsi bu.
    Nasıl yapılacağını ilk sayfada belirtmiştim.

Okazaki, Mesajını okur okumaz düzelttim, uyarın ve dikkatin için teşekkür ederim.

Kusura bakmayın o linki indirdim sandım boşluğuma gelmiş.İnsan bazen yapmayacak şeyi yapabiliyor yardımınız için teşekkürler.

• linkleri yeniler misiniz.?

• linkler çalışmıyor yeniler misiniz?

• yamayı yüklediğimde buton simgeleri gözükmüyor malesef. örneğin dualshock 4 ile oynuyorum bosslarda en son bitiriş hareketi için yuvarlak sembolü çıkıyor fakat yama aktif olduğunda bu gözükmüyor.
  • kardeş explorer ya da edge den açın sayfayı linkler o zaman çalışıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hands0meJack -- 22 Kasım 2017; 21:19:47 >
  • açılmadı kardeş yine aynı..farklı bi siteye upload edersen sevinirim..

• şu linkleri bi yenilerseniz sevinirim.kaçtır yazıyorum..yardımsever biri varsa elinde dosyaları olan bari başka siteye upload etsin ordan alayım..

• elinde warmastered yaması olan varsa upload edebilirmi lütfen..elimde yok yama çok lazım

• Şu 7zip programını kullanıp çıkartmayı denermisin?

http://www.7zip.org

Birde indirirken idm vb. program indirme, direk tarayıcıdan indir. Ben sıkıntısız birşekilde indirdim ve oldu.

Sorunun halolmazsa yaz, ben başka bir siteye yüklerim. En kötü ihtimal özel mesajla bana ulaş teamviewer'den bağlanıp hallederim.

• elinde warmastered yaması olan varsa upload edebilirmi lütfen..elimde yok yama çok lazım

• https://mega.nz/?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber#!fxMQQB7R!pHpVn11rC17gV8ETrwqwwFt2Pq1PNPAgPxIo1bl7y7k/view
    arkadaşlar link bu, bu tür durumlarda tarayıcınızdan javascripti kapatıp öyle linke tıklarsanız sorununuz çözülür
  • resimlere tıklayınca link herhangibirşey indirmiyor sadece resimleri açıyor.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mehmet4428

2. oyun için bir gelişme var mıdır ?

Elimde büyük bir oyunun çevirisi var, ona yoğunlaştım. elim biraz hafiflediğinde onada bir yol bulmaya çalışacağım.

Alıntıları Göster
    Ne yaptın işlerin hafifledi mi çok bekliyoruz ikinci oyunu üçüncü oyun çıkmadan hikayeyi tam anlayalim litfen please

• diablero-de D kullanıcısına yanıt
    Kimse mandallamıyor :D
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.