Şimdi Ara

Darksiders 3

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
1.066
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gelmiş geçmiş gördüğüm en iyi RPG oyunu rpglerden nefret ederim ama darksiders serisinin dövüş dinamikleri eşya sistemi(özellikle 2. oyunda) tamamen baş yapıt ve bir oyunda gördüğüm en büyük haritaya sahip (mübalasız) THQ'nun en iyi oyunuydu kesinlikle ama THQ iflas ettiği için serinin devamının gelmeyeceğinden korkuyorum 2. oyunun üzerinden epey bir zaman geçti bilgisi olan söylesin

• Hocam Dark Souls u dene dark siders yanında mario gibi kalır. adamı müptela bağımlı yapar dark siders a rpg diyorsan sen daha rpg oynamamışsın derim.
  • dark saols a bakmak lazım
  • The elder Skyrım dene ben 3 ünü de denicem
  • snakefatih kullanıcısına yanıt
    Dark Souls'u beğenmedim bir oyun türünün ki bu rg oluyor dark souls için sinir etme amaçlı yaılmıs aynı flapys bird gibi darksidestakı bulmacamı dersin platformu dersin dövüs mü atımızın karakterimizin karizması mı herseyi mükemmel

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • RPG'den nefret ettiğin ve oyundan anlamadığın belli oluyor lakin Darksiders rpg değil.
  • adam dark souls la flapy bird i bir tuttu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Haykıran Bıngıldak

RPG'den nefret ettiğin ve oyundan anlamadığın belli oluyor lakin Darksiders rpg değil.

İkinci oyuncu hack and slash rpg kanka, ilk oyun için bir şey diyemem, ona aksiyon-macera diyebiliriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rai-gy

quote:

RPG'den nefret ettiğin ve oyundan anlamadığın belli oluyor lakin Darksiders rpg değil.

İkinci oyuncu hack and slash rpg kanka, ilk oyun için bir şey diyemem, ona aksiyon-macera diyebiliriz.

Tomb raider'a da Rpg diyelim o zaman etiketlemesi beleş nasıl olsa veya Dead Space 3 silahımızı kendimiz craftlıyoruz nasıl olsa.
    İki talent ağacı koymakla rpg oyunu yapılıyorsa işimiz var.
    Darksiders her ne kadar açık dünyaya sahip olsa da çizgisel oynanışa sahip idi hikayesi kırılma yaşamıyordu açık dünyası sadece görevden göreve gitme ve hikayeye katkısı olmayan yan görevlerle ile bezeliydi.
    Rpg dediğimiz kavramdan kastımız ne, evet oyunun kendisi role playing hack'n slash diye geçiyor mesajı yazmadan önce bunun bilincindeydim lakin role-playingden bahsetmiyorum ben burada.
    Eğer bu genç Dragon Age'i sevmiyor ama darksiders'ı seviyorsa durup düşünmek gerek değil mi niye böyle diye ?

Lütfen aksiyon oyunlarını bitirerek ben zibilyon rpg oyunu bitirdim diye etrafta dolaşmayalım hoş olmuyor.
    Ha evet güzel oyundu darksiders bu arada ona bişe demem.

• Darksiders 2 RPG bir oyun değil RPG ögelerine sahip bir oyun bu da onu bir RPG oyun yapmıyor ne yazık ki. Soruna gelirsek en son Darksiders ekibini Crytek satın aldı büyük ihtimalle grafikleri süper gerisi boş bir oyun yaptıracaktır o ekibe o yüzden bekleme derim.
  • -Sherlock- kullanıcısına yanıt
    Dark Souls'u beğenmemene ve oyun denen mevzudan hiç anlamamana lafım yok. ne demişler atını da al git.
  • @snakefatih : Darksouls'da daha fazla eşya var diye oyun güzel mi oluyor savaş sahnelerinde tek yaptığımın kalkan çıkartmak ve kılıcı savurma tuşuna basmak başka bir artı yok dövüşte darksiders'da savaşlarda bulamacalarda aktif olarak kullanabileceğin bir sürü şey var farklı farklı combo kombinasyonları ve daha nicesi....

@Haykıran Bıngıldak : Dragon Age ile darksiders'ı karşılaştıracaksan dargon ageyi özetliyeyim sana: Savaşçını seç hedefe tıkla 1-2-3'e bas canı azalınca zamanı dondur şifacıya tıkla adama 1-2-3'e basarak can ver başka ? Oyun bundan başka bir şey vaadetmiyor arkaşımda oynamıştım.RPG oyunun ne olduğunu biliyorum da anlamadığım darksiders'a RPG dediğim için neden sitem ediyorsun onu anlamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Sherlock- -- 11 Şubat 2014; 19:58:15 >

• Biraz yanlış gelmişsin kardeşim sen.Dragon Age'e olan yorumundan sonra seni başka yere alalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Sherlock-

@snakefatih : Darksouls'da daha fazla eşya var diye oyun güzel mi oluyor savaş sahnelerinde tek yaptığımın kalkan çıkartmak ve kılıcı savurma tuşuna basmak başka bir artı yok dövüşte darksiders'da savaşlarda bulamacalarda aktif olarak kullanabileceğin bir sürü şey var farklı farklı combo kombinasyonları ve daha nicesi....

@Haykıran Bıngıldak : Dragon Age ile darksiders'ı karşılaştıracaksan dargon ageyi özetliyeyim sana: Savaşçını seç hedefe tıkla 1-2-3'e bas canı azalınca zamanı dondur şifacıya tıkla adama 1-2-3'e basarak can ver başka ? Oyun bundan başka bir şey vaadetmiyor arkaşımda oynamıştım.RPG oyunun ne olduğunu biliyorum da anlamadığım darksiders'a RPG dediğim için neden sitem ediyorsun onu anlamadım

Hoop orada duracan.Dark Souls u zerre kadar anlamamışsın üstüne gelmiş bilgiçlik taslıyorsun madem darksiders benzeri istiyorsun git God Of War oyna .

Dark Souls savaş sahnelerinde tek yapılanın kalkan çıkartmak ve kılıcı savurma tuşuna basmaktan başka olayı yokmuş

• Yakuza'yı dene o da çok sağlam j-rpg'dir
  • LejyonArthur kullanıcısına yanıt
    bilen bilmeyen konuşuyor işte ne diyelim
  • dark souls a laf edenler oluyor forumda.hadi tamam oyunu sevmeyebilirsin ama gelmiş burda oyunu kötülüyor bide darksiders ile karşılaştırıyor.şaka gibi
  • Darksiders 3: Fighting a Lava Brute

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Rai-gy

quote:

Tomb raider'a da Rpg diyelim o zaman etiketlemesi beleş nasıl olsa veya Dead Space 3 silahımızı kendimiz craftlıyoruz nasıl olsa.
    İki talent ağacı koymakla rpg oyunu yapılıyorsa işimiz var.
    Darksiders her ne kadar açık dünyaya sahip olsa da çizgisel oynanışa sahip idi hikayesi kırılma yaşamıyordu açık dünyası sadece görevden göreve gitme ve hikayeye katkısı olmayan yan görevlerle ile bezeliydi.
    Rpg dediğimiz kavramdan kastımız ne, evet oyunun kendisi role playing hack'n slash diye geçiyor mesajı yazmadan önce bunun bilincindeydim lakin role-playingden bahsetmiyorum ben burada.
    Eğer bu genç Dragon Age'i sevmiyor ama darksiders'ı seviyorsa durup düşünmek gerek değil mi niye böyle diye ?

Lütfen aksiyon oyunlarını bitirerek ben zibilyon rpg oyunu bitirdim diye etrafta dolaşmayalım hoş olmuyor.
    Ha evet güzel oyundu darksiders bu arada ona bişe demem.

Ben burada niye senle kavga etmişim ya.

Özür diliyorum kenk.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Oynanış düzelmiş sanki? :)
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.