Şimdi Ara

Dark Void Ön İnceleme

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
6.341
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Açıklama: Ocak ayında çıkacak olan Dark Void'i sizin için denedik.

''

''

Ön İncelemenin devamı için tıklayınız

• Hocam Yanlışlıkla " Spec Ops : The Line " Künyesini Kullanmışsınız
  • bu oyunun konusu vardı forumda ama uzun zamandır ses olmayınca kayboldu gitti tabi...

bana deli gibi outwars oynadığım günleri hatırlatan bu oyunu beklemekteyim halen , hele işin içinde capcom olunca daha bir ağız sulandırıyor
  • Full sürümü geçen hafta elimize geçti. Diğer oyunlardan dolayı çok detaylı bakamadım ama sonuç pek iç açıcı değil.
  • yakın zamanda Army Of Two:The 40th Day'in ön incelemesini bekliyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: By_e

Full sürümü geçen hafta elimize geçti. Diğer oyunlardan dolayı çok detaylı bakamadım ama sonuç pek iç açıcı değil.

sonuç değilde ilk izlenim diycektin herhalde , ... ama kötü olur öyle ise ya, en kısa zamanda detaylı bir yazı bekleriz
  • Yapımcı Capcom olsaydı keşke o zaman belki ortaya güzel birşey çıkabilirdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 16 Aralık 2009; 11:19:47 >
  • Gerçekten yazık. Portal'ın baş tasarımcılarından biri olan Kim Swift, Valve'de bulunduğu konumu bu kuruluşa geçmek için bırakmıştı. Sanırım yakın gelecekte bu yanlış seçimininin etkisini yaşayacak. Ayrıca oyuna gelirsek, uzun zaman önce çıkarılan Outwars ile birçok benzer yönü bulunmakta. Gerçi onun kadar iyi değil.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.