Şimdi Ara

Dark Venue

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
2
Favori
12.565
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir zamanlar Ultima'nın zevk alındığı bir yer vardıı kii , yaşayanların üstadlarına , üstadlarının "master" larına ,"master" larınında "GrandMaster" larına saygı duyduğu; onlardan öğrenilen yetenekler ile gizli yerleri ve hayatı keşife çıkarlardı.

Yeri doldurulmaz..

Keşke canlandırsa biri o büyülü dünyayı.....

"CraNiuM" , "GimLi" , "TsoTs"

• Bende bugün Dark Venue yi ne kadar çok özlediğimi farkettim MK ile yaptıkları röpartajı filan okudum, gerçekten efsane bir sharddı. Çok kaliteli oyuncular vardı hele bazıları efsaneydi. Hatırlayan olur mu bilmem Charles Rhadamantis diye bir mage vardı oyuna ilk başladığımda idolüm oydu :)
    HadeS
  • Hades sen darkvenue'deki hadesmisin yoksa ? :)
  • Ultimaya başladığım serverdı.. Paralı olmuştu ben başladıktan 3 4 ay sonra..
    Hernekadar applik donemim de olsa unutamam orda yasadıklarımı..

Bikere baska hicbi serverda brit'i o denli neşeli, canlı gormedim..
    bowyer'ımla masa falan atardım brit bowyer vendorun onune.. dkkandan daha ucuza toptan ok satardım :) hey gidi gunler..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Lyclah

Ultimaya başladığım serverdı.. Paralı olmuştu ben başladıktan 3 4 ay sonra..
    Hernekadar applik donemim de olsa unutamam orda yasadıklarımı..

Bikere baska hicbi serverda brit'i o denli neşeli, canlı gormedim..

Aynen bugüne kadar yaşadığım en güzel oyun ve arkadaşlık bakımından en kaliteli serverdı valla hiçbir oyun hiçbir serverda yerini tutamaz hiçbir zaman..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turukai -- 28 Ocak 2008; 16:11:43 >
  • ılk thıef char denemesını yaptıgım serverdı 3 5 arkadas bırlesıp banka onundekı ıtem satanları dolandırırdık gercekten cok eglencelıydı
  • Eari Te´fer , Brandon Te´fer ve Nassira Nessa hey gidi günler cok ozledim coook..
  • bu konuyu gördüm ve sırf bu yüzden kullanıcılık aldım siteye =)
    ben darkvenueyle başladım uoya ondan öncesinde kuzenlerimi izlerdim nebuladalardı =) ama darkvenue yaşatıyordu bu oyunu bana ilk üye olduumda darkvenue daha yeni açılmıştı sanırım ilk 30 üye arasındaydım darkvenue 1. yılını kutaldıkdan 4 gün sonra benm acc birinci yılını doldurdu sonrada paralı oldu ve bıraktık

ozmnlar serverda öne çıkamadım malum oyunda yeniyim ama tek öne çıktığım şey vardı tüccarlık =)
    parayı savaşarak deil tüccarlık yaparak kırmıştım zuahahah kale almıştım kendime =) foe ilk tüccarlığımı yew mezarın tam önüne kurduum evimdeki vendorla başladım sonra büyüdükçe büyüdüm dorumdan ingot satardım ne günlerdi beeeeeeeeeeeeeeeee
  • quote:

Orjinalden alıntı: MeZe

Bir zamanlar Ultima'nın zevk alındığı bir yer vardıı kii , yaşayanların üstadlarına , üstadlarının "master" larına ,"master" larınında "GrandMaster" larına saygı duyduğu; onlardan öğrenilen yetenekler ile gizli yerleri ve hayatı keşife çıkarlardı.

Yeri doldurulmaz..

Keşke canlandırsa biri o büyülü dünyayı.....

"CraNiuM" , "GimLi" , "TsoTs"

HAYATIM BOYUNCA OYNADIĞIM OYUNLAR ARASINDA EN ÇOK ZEVK ALDIĞIM OYUN UO VE EN ÇOK ZEVK ALDIĞIM SERVER DV İDİ. Benim de Bi alchemy charım vardı. İsmi "ScAnnEr" idi. Sonradan Poi fence çevirdim poiyi 100 yapacam diye aylarca uğraşmıştım ama değdi.Hele 120 anatomy pssinin neirada bana düşüşünü hiç unutamam.Ne günlerdi o günler be. ankara demetevlerde oynardık.Okulu az asmadık uo yüzünden. Kefensiz,Charles Rhadamantis , Baracuda rhadamantis , Dizel oğuz ve birçok efsane vardı o serverda. GÖZLERİM YAŞARDI YAA

• ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scaup -- 11 Ağustos 2009; 11:48:20 >
  • EsCoBaR [Trance House] hey gidi günler hey.
  • Dark Venue bea İnf'Azure lerden biriydim ne günlerdi be....
  • charles değil asıl ailenin mensuupları iyiydi.charles pefff .sonradan katılma asıl ailedekjiler cok kaliteli idiler.Sen son zamanlarında bu kaldı oratada miras yedi.Asıl aile mensupları bırakdılar
  • Neden DV Efsane ..Cünkü teknik açıdan efsane idi scriptleri cidden cok saglamdı.osiye birebir gidiyordu o dönemde. publishleri aynen uyguluyordu.Uydurma hiç bişi yokdu.Orjinaline uygun binekler spawnlar herşey tıkır tıkır işliyordu.
  • buradan dw kurucularına sesleniyorum ltfn canlandırın o serveride uo yu kurtarın
  • keşke canlansa.. DV küllerinden doğsa..

Adminlerinden haberdar olan varmı..? nerdeler ne yaparlar..

bu arada arkadaşlar ben Deepassion serverında oynamayı düşünüyorum. DV nin yerini hiç bir zamn alamaz ama, bakıyorum şimdilik staffları iyi diyebilirim oyun yapısı DV ile çok benzerlik gösteriyor. Bakalım zman gösterecek ustalar gelirse ortamımıza o zamn tadına varıcam uo oynamamın deepassion da... yolunuz düşer umarım bizim diyarımıza... :D
  • O SERVERDADA ADAM YOK BEA LAST OTTOMAN ONDAN DAA İİ
  • şu an beta testinde.. açılınca görücez.. ilgi olacakmıı..
  • ah Dark Venue ahh
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.