Şimdi Ara

DARK SOULS REMASTERED [PS4 ANA KONU] [TÜRKÇE REHBER] (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
480
Cevap
21
Favori
37.164
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Abi lanet olsun ya ne kadar zormuş ilk oyun. Boss’a girer girmez 3 saniye içinde öldürüyor bu ne yahu. Hadi boss zor anlarım da can doldurmamıza bile imkan vermiyor bu normal düşmanlar. Bossa gelebilmek bile başarı yani.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • OnLiNe MaNaGeR kullanıcısına yanıt
    Hangi bossdan bahsediyorsunuz?
  • CheKD kullanıcısına yanıt
    Capra Demon’du bahsettiğim ama şansa halledebildim. Daha girer gitmez 2 tane köpek üzerime zırtlan gibi atlıyor, boşa da altın vuruşla işimi bitiriyordu. Girer girmez baltayla 2 köpeği aynı anda öldürdüm artık şans işte.

Şimdi ise mahsur kaldım bir yerde resmen ve geriye dönmeyi hiç gözüm yemiyor. Gaping Dragon öncesi dandik bir kurbağa curse etti ve bossu da böyle kesmek zorunda kaldım. Sonra ise onca düşmanın arasından koşarak bir bonefire buldum ama canım yüzde 50 olması yüzünden devamını getiremiyorum. Fast travel de yok...

Bir tane fire keeper soul’u zaten hiç ettim.

Valla bunu silip Dark Souls 3’deki bütün bossları çıplak keserim daha iyi.

Oswald of Carim'e gidin, o üzerinizdeki laneti kaldırır ayrıca lanet taşınız varsa o da işinizi görür. Bu lanetleyen arkadaşlar 2'de de vardı ama nefesleri 1'deki kadar kuvvetli değildi. Oyunun alışma evresi Anor Londo'ya kadar devam eder, normal zorlanmanız. Bence elinizdeki en iyi kalkan ve zırhlarla yavaş yavaş ilerleyin, konuda Kadın Undead Merchant'ın yerini gösteren videoyu paylaştım, o da lanet taşı satıyor ve Gaping Dragon'nun bulunduğu Depths'den gitmesi kolay bir yerde ayrıca bulunduğu yerin ilerisindeki kapının anahtarı varsa Firelink Shrine'a giden kestirme de mevcut.
  • CheKD kullanıcısına yanıt
    Cevap işin teşekkürler. Valla artık ne geri dönebilmem ne de ileriye gidebilmem mucizelere bağlı. Blightown denilen larnt yerdeyim ve yarı cana neredeyse tek atıyorlar. Üçüncü oyunda adım başı bonfire olduğu için gaza geldim biraz.

Dikkatli oynarsanız rahat geçersiniz, siz şuan tam kırılma noktasındasınız bu zorlukları geçerseniz oyun daha keyifli bir hale gelecek, tabii Anor Londo okçuları var onlar biraz canınızı sıkar ama alıştıktan sonra mesele değil, PS4'de almış olsam yardıma gelirdim.
  • Oyun aslında çok kolay da işte yapan adam master seviyesine ayarlayınca böyle oluyor. Normalde tek başına yenebileceğin bosslar hepsi ama önüne gelen kapıdan girmemek gerekiyor sonra pişman ediyor aşama aşama öğrenerek güçlenerek ilerlemek şart. Oyunun zorluk seviyesini test edenler dark souls hastası adamlar hal böyle olunca ilk defa oynayan çok zorlanıyor. Ben mesela tek başıma ds1 de ng+8,9 oynamışımdır zamanında tek başıma baltamla takılıyordum.

Bu oyuna zor diyenler demons souls u görseler saç baş yolarlardı. O oyunda neredeyse hiçbişey yok bir çok şey daha kısıtlı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snakefatih -- 3 Temmuz 2018; 7:12:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: snakefatih

Oyun aslında çok kolay da işte yapan adam master seviyesine ayarlayınca böyle oluyor. Normalde tek başına yenebileceğin bosslar hepsi ama önüne gelen kapıdan girmemek gerekiyor sonra pişman ediyor aşama aşama öğrenerek güçlenerek ilerlemek şart. Oyunun zorluk seviyesini test edenler dark souls hastası adamlar hal böyle olunca ilk defa oynayan çok zorlanıyor. Ben mesela tek başıma ds1 de ng+8,9 oynamışımdır zamanında tek başıma baltamla takılıyordum.

Bu oyuna zor diyenler demons souls u görseler saç baş yolarlardı. O oyunda neredeyse hiçbişey yok bir çok şey daha kısıtlı
    Kaptan serinin tüm oyunlarını oynadım bana göre en kolayı birinci oyundu. Demons souls henüz oynamadım, dediğin gibi dark souls serisinden daha beter bi zorluğumu var? Pc de çalıştırabilirsem onuda bi bitirmem lazım :D

• SistemToplayanAdam2017 S kullanıcısına yanıt
    Biraz daha hantal bir oyun ve itemler bol dağıtılmamış hatta bazıları toplam oyunda 10 tane düşmüyor

• Ben de mage olarak başladım çok kolay ilerliyordum pvp de kanser ettiler o kadar uğraşıyorsun sorceryle adam bi roll yapıyor kaçıyor hepsinden, birde pyromency büyüleri çok op olunca 20 saatlik karakteri hiç edip baştan str karakter açtım. Mage gibi kolay geçilmiyor bosslar ama oyun daha zevkli geldi bana melee karakterle oynayınca. Tek zorlayan boss anor londo bosuyla grey wolfdu mage iken şimdi melee ile nasıl olacak bilmiyorum .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Illusive Man -- 4 Temmuz 2018; 6:40:9 >
  • Ağlaya ağlaya bitirdim oyunu. Gerçekten oyunun her yeri bana göre ayrı zordu. Ama zor olmasının sebebi de hem stat dağılımını yanlış yaptım, hem firekeeper souls’ların çoğunu bulamadım, hem de weapon upgrade’i de düzgün yapamadım.

Souls serisinde (1 ve 3’ü ve Bloodborne’u oynadım) en zor bosslar bu oyunda diyebilirim. Fakat hiç biri Sister Friede ya da Dark Mitir kadar zor değil iki boss ile savaştığım dışında.

Ama sorun zaten bosslara ulaşmak. Ne kadar kestirme bulursanız bulun öldüğünüz zaman ciddi bir mesafeyi yine yine koşmanız, bazı yerlerde aynı npc’leri kesmeden ilerleyemiyorsunuz.

Final boss ise en kolay boss olmuş tek hediye gibi resmen.

• Bu adamdan iyi troll videosu çeken yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnLiNe MaNaGeR

Ağlaya ağlaya bitirdim oyunu. Gerçekten oyunun her yeri bana göre ayrı zordu. Ama zor olmasının sebebi de hem stat dağılımını yanlış yaptım, hem firekeeper souls’ların çoğunu bulamadım, hem de weapon upgrade’i de düzgün yapamadım.

Souls serisinde (1 ve 3’ü ve Bloodborne’u oynadım) en zor bosslar bu oyunda diyebilirim. Fakat hiç biri Sister Friede ya da Dark Mitir kadar zor değil iki boss ile savaştığım dışında.

Ama sorun zaten bosslara ulaşmak. Ne kadar kestirme bulursanız bulun öldüğünüz zaman ciddi bir mesafeyi yine yine koşmanız, bazı yerlerde aynı npc’leri kesmeden ilerleyemiyorsunuz.

Final boss ise en kolay boss olmuş tek hediye gibi resmen.
    İlk souls oyunum olmasındanmıdır bilmem ama en zor bosalar bence bloodborne daydı ds2 ise en kolayı geldi bana yani surge lords of the fallen bile daha zordu ds 2 den. Remasteredda şuan lordvesseli aldım şuana kadar hiçbirşey zorlamadı str buildde

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Illusive Man kullanıcısına yanıt
    DS 2’yi oynamadım ama dlc dışındaki bütün boşların kolay olduğunu söylüyorlar. Zaten asıl souls serisini yapan adam yapmamış 2’nciyi. Dlc bossları çok zormuş ama.

Bloodborne’da ise zor olarak bir tek örümcek rom aklıma geliyor. Yeni başladığımda ilk boss defalarca kez öldürmüştü ama nedense Bloodborne her şeyiyle daha kolay bir oyun bence.

Benide rom hariç hepsi zorlamıştı romu tekde geçmiştim

• quote:

Orijinalden alıntı: CheKD

Bu adamdan iyi troll videosu çeken yok.
    çok iyiydi:)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• UyGaR___ kullanıcısına yanıt
    Kilisede diğer üçlü atlayınca oynayan adamın bir anda kaçması, efsane bir andı. Aynı videonun bir de Dark Souls 3 hali var, o da baya iyiydi.
  • Oyunun serverlar ne alemde arkadaslar imza bolca var mi yerde, haftaya dalabilirim oyuna.

• KAKÁ K kullanıcısına yanıt
    Lordvesseli aldım hala aktif bütün bosslarda oyuncular, Her humanity bastığımdada invade yiyorum hep.

• Hayrına bir yardımsever bütün silahları yere atsa alsam da trophy verse. O ne ya öyle yok kuyruk kes yok şu yok bu

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.