Şimdi Ara

Dark Souls III (2016) [ANA KONU] (60. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.538
Cevap
34
Favori
50.943
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selamlar dark soul tayfa. Seri elimde mevcut. İlk oyundan mı başlamam gerek yoksa direk 3. seriden başlasam çok şey mi kaybederim, teşekkürler cevaplar için.
  • Parashout kullanıcısına yanıt
    arkadaş öyle şey mi olurmuş ya 120 lvl üstü adam nasıl bulamam youtubeda 802 lvl adamlar var onlar napıyorlar boş boş mu geziyorlar hadi lvl kasmasını geçtim o kolayda onca item +10 weaponlar ne olacak off off
  • quote:

Orijinalden alıntı: arman09

arkadaş öyle şey mi olurmuş ya 120 lvl üstü adam nasıl bulamam youtubeda 802 lvl adamlar var onlar napıyorlar boş boş mu geziyorlar hadi lvl kasmasını geçtim o kolayda onca item +10 weaponlar ne olacak off off

Hocam 200-220 az çok bulursunda onun üstü zor.
    çoğu, karakter kasmak yerine 120 üstüne çıkmıyor rahat adam bulabileyim diye.
    802 lvl adamlar pvp oynarlar ama adam bulabilmek için ne kadar bekliyorlar bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BooMANx -- 15 Ocak 2017; 16:52:4 >
  • Abyss watchers da takıldım kaldım kafayı yicem ilk phase i geçiyorum ama ikincide herif ne ef içecek zaman veriyor nede adam gibi vurabiliyorum 70 70 vuruyorum canı azalmıyor nerdeyse
  • hangi silahı kullanıyorsun + kaç silahın oda önemli oyunun 2. bölümü olan senttlementte ki bir tuzaklı sandıktan dark damage vuran battle axe düşüyor onu öneriririm
  • arman09 kullanıcısına yanıt
    ilk verilen silahı kullanıyorum + falanda basmadım güzel bir silah düşsün diye bekliyordum black knight greatsword var ama onuda takmam için 10 lvl daha lazım diğer düşenlerde çok işe yarar bir şey değil
  • benim bahsettiğim balta inventory indemi bir bak eğer varsa onu kullan hem iyi damage veriyor hemde düşmanları sarsıyor yani sana saldırı yaplarını engelliyor
    yokmuş ama nerde olduğunu buldum gidip alacam biraz önce elimdekini +3 yapmıştım olan titan shardlara oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Faltuner

yokmuş ama nerde olduğunu buldum gidip alacam biraz önce elimdekini +3 yapmıştım olan titan shardlara oldu

çok fazla uğraştıysanız white soap koyup başka adamları çağırın

watchers size 2v1 yapıyor zaten siz de ona 3v2 2v2 falan yapın
  • equasezy1 kullanıcısına yanıt
    en az 4 saat olmuştur sanırım kaç defa son adamı %25 e kadar indirdim öldüm çok sinir bozucu artık baştaki 2 eleman için bug yapıyorum yoldan geçen dark knightları kapıya kadar çekiyom sonra içerde boss kapıdan onlara vurmaya çalışıyor orda takılı kalıyorlar sonra bekliyorum diğer çıkan bunları kessin diye
    onlari benim dunyama nasil getirecem yerde onlarin imzasi yokken mümkün mu ben kendi imzami koydum adamin birine kestik ama ben yine ortada kaldim

edit : KESTİM SONUNDA yarısını dışardaki yaratık kesti diğer yarısınıda ben

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shovel Knight -- 15 Ocak 2017; 18:41:53 >

• yanlış yazmışım pardon white soap koyan adamları çağırın diyecektim

aklınızda olsun başka birini çağırmak için ember kullanmanız lazım yerde işaret gözükürse çağırabilirsiniz. ( kırmızı çağırmayın sakın )

spoiler vermek istemiyorum daha ne bosslar göreceksiniz keşke watchers kadar kolay olsa diyeceğiniz.
    şimdi hatırladım bende diyorum neden yazılar çıkmıyor önceki oyunlarıda baya bir oynadım ama unutmuşum bazı şeyleri özellikle co op la ilgili olanları hiç kullanmadığımdan

biraz öncede lord wolnir i kestim acayip kolaydı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shovel Knight -- 15 Ocak 2017; 22:9:12 >
  • aslında abyss e gelene kadar cok lvl kasılmadığı için abyss baya bir zorluyor bundan sonra zorlanacağı benmim kanaatim 3 boss var isimlerini vermiyim spoiler olmasın
  • 2. DLC çıkış tarihi netleşse iyi olur artık.
  • dark souls 2 yi 1 ve 3 den daha çok beğenen bir tek ben miyim. halen daha açar tekrar tekrar oynarım dark souls 2 deki o atmosferi o yalnızlık hissini, uçsuz bucaksız diyarlarda umutsuzca dolanma hissini diğer hiçbir oyunda yakalayamadım. dark souls 3 ise çok çok kötü bir oyun 2. dlc' i alıp oynamayacağım bile
    size katiliyorum hocam. ng+ a gecerken karakterimi pure pyro yapmistim ve saniyorum fire resistansi yuksek bosslar disinda hic zorlanmadim. onlari da kara pyrolarla hallettiydim gerci jddnnxmdx.

belli bir seviyeye geldikten sonra karakteriniz tam da sizin istediginiz kivama geliyor ve bu cok keyif verici

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dark Souls II yi beğenmiş olabilirsiniz fakat ''Dark Souls III çok çok kötü'' gibi bir yorum biraz garip geldi açıkçası...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dark souls 3 gerçekten çoğu konuda çok kötü. dark souls 2 den sonra insan çıtayı bir üst seviyeye çıkarmalarını bekliyor ama maalesef dark souls 2 nin ilerisine geçemiyor oyun. bu yüzden kötü benim için yoksa aşağı yukarı dark souls 2 ile aynı seviyede bir oyun.

bir kere boss savaşları çok kolay. ha diyceksin ki dark souls 2'dede kolay bosslar vardı ama dark souls 3 çıtayı çok yükselttiler bu yüzden hayal kırıklığına uğradım tıpkı no man's sky'da olduğu gibi. no man's sky da o kadar kötü bir oyun değil ama çıtayı oyle yükselttiler ki insanlar kötü bir oyun olarak gördü.mesela trailer'da yhorm'u gösteriyor işte dedim bu dark souls tarihinin en zor boss'u geliyor oyun içindeyse çöp çıktı.

mekan tasarımları dark souls 2 nin gerisinde dark souls 2 özellikle dlc ile çok farklı mekan tasarımlarına imza atmıştı dark souls 3 ün ilk dlc'sinde ise bir yenilik yok. ana oyundada hepinizinde farkettiği gibi ilk 4 mekan gayet güzel ve büyük ondan sonra bütün mekanlar sanki aceleye getirilmişcesine küçük ve düzensiz.

oyunun kendine özgü bir hikayesi yok neredeyse bütün karakterlerin ve mekanların arka planı dark souls 1'e dayanıyor. sanki dark souls 1'in yüzyıllar sonra aynı mekanlar nasıl olurdu ? isimli dlc'si gibi. hikaye derinliği dark souls 2 gibi değil özellikle dark souls 1 gibi hiç değil.

özellikle oyunun sonundan bahsetmek bile istemiyorum. biz en sonunda farklı birşeyler olucak bu sefer dünya ya yok olacak yada tamamen farklı boyutta birşeyler olacak diye beklerken 3 son olmasına rağmen 3 sondada diğer 2 oyunda olduğu gibi aslında yaptığımız seçimlerin ve bunca yaptıklarımızın hiçbirşeyi değiştirmediğini gördük. yani ilk ateşin sönmesi sonra tekrar alevlenmesi ile ilgili döngüyü kıramadık aynı şekilde devam ediyor. bizim seçimimiz sadece birşeyleri erteledi.

belkide ben çok fazla beklenti içine girdiğim için bu kadar hayal kırıklığına uğramış olabilirim. yani bu oyunu aylarca bekledim özellikle dark souls 2 nin üzerimde bıraktığı etkiden sonra. bu kadar büyük beklentiler içine girdiğim için doğal olarakta oyun benim beklentilerimi karşılayamadı ve bende oyunu bu yüzden beğenmedim sanırım. yani oyunda hiçbir problem olmayabilir. sadece bana göre çok çok kötü

• Öncelikle size katıldığım iki nokta var. Yhorm ve DS III sonu hakkında, Yhorm için Storm Ruler keşke konulmasaymış diyorum. Son için ise, açıkçası bende biraz ütopik şeyler bekliyordum ki sonuçta serinin son oyunu ama Cinder gücüne erişip sonrasında bir şeyler görememek From Sofware'in tekrar tekrar aynı şeyleri bize gösterdiğini düşündüm. Aramızdaki tezatlığa gelecek olursak, DS II Season Pass gerçekten benim için farklı bir oyun gibiydi bunu öncelikle belirteyim. Fakat, Dark Souls II'nin E3 2013 de gösterilen videosundan sonra çıkan oyun aynı değil resmen, neden buraya değiniyorum. Yapılan Downgrade ciddi şekilde atmosferi baltalamış. (Kesinlikle grafik ve görsellik takıntım yok.) Ayrıca DS II'nin oynanış mekaniklerinden pek bir hissiyat alamadım. ilk DS sonrası oynanış mekanikleri aynı deseler de bana Steam Topluluğunda, DS II'nin oynanış mekanikleri bana daha estetikten yoksun geldi.

• 
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.