Şimdi Ara

Dark Souls III (2016) [ANA KONU] (59. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.538
Cevap
34
Favori
50.943
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Steam ID: ZacharyIscariot
  • ungalath kullanıcısına yanıt
    Oyunu bitirdim Knight olarak . Bazı boss figtlar çok kötü tasarlanmış . Anlamsız derecede güçlü moblar ve bosslar var . Sınıflar arası denge çok kötü olmuş , iyi bir STR veyahut DEX karakterin varsa ve doğru silaha upgrade yaptıysan sorun yok . Bir şekilde çarkı döndürüyorsun . Ancak Pyromancer ve sorcery sınıfları ilk bossa iyi vuruyorlar sonra nanay hele sorcery karakteri açtım şimdi berbat çok zor oynaması. Cast Time ları çok yüksek büyülerin serilik yok. Firelink Shrine da 1000 soula satılan dart var 10 vuruyor ama seri Ancak mid game ve end game arasında inanılmaz güçlü büyüler var . Benim 40 takla atarak kesemediğim Nameless Kinge yardımcı çağırdım adam 3 attı bossa ben ejderhasını kesmeye giderken 2 ışık geçti yanımdan direk ara sahne Sanırım biraz sabredip soul farm yaparak HP barımızı ve seri bir silahı kullanabilecek kadar statı kasmamız gerekiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: MALTHAEL

Oyunu bitirdim Knight olarak . Bazı boss figtlar çok kötü tasarlanmış . Anlamsız derecede güçlü moblar ve bosslar var . Sınıflar arası denge çok kötü olmuş , iyi bir STR veyahut DEX karakterin varsa ve doğru silaha upgrade yaptıysan sorun yok . Bir şekilde çarkı döndürüyorsun . Ancak Pyromancer ve sorcery sınıfları ilk bossa iyi vuruyorlar sonra nanay hele sorcery karakteri açtım şimdi berbat çok zor oynaması. Cast Time ları çok yüksek büyülerin serilik yok. Firelink Shrine da 1000 soula satılan dart var 10 vuruyor ama seri Ancak mid game ve end game arasında inanılmaz güçlü büyüler var . Benim 40 takla atarak kesemediğim Nameless Kinge yardımcı çağırdım adam 3 attı bossa ben ejderhasını kesmeye giderken 2 ışık geçti yanımdan direk ara sahne Sanırım biraz sabredip soul farm yaparak HP barımızı ve seri bir silahı kullanabilecek kadar statı kasmamız gerekiyor.

bana da öyle geliyor ama oyunun %70 i anlamsız şekilde zorlanıp kalanında rahat etmekte pek mantıklı değil. pvp de içinden geçiyor seri karakterler. Oyuna bence sorcerer olarak başlamak pek mantıklı değil (gerçi bende böyle yaptım) knight olarak başlayıp karakteri şekillendirmek çok daha akıllıca duruyor. çünkü vitality endurance çok düşük sorcerer da hasarı arttıracağım diye int giderken diğer statlara çok odaklanamıyorsun. Knight da en azından ortalama üstü bir gear ve yeterli vitality var.
    Ben de katedraldeyim şuan. örümceğe gitmeden önce gelen knight oyundan soğuttu beni. Çoğu boss dan zor kesmesi. Giantlara kestirmeyi denicem
    ben oyuna da alışamadım galiba. Ds 2 rahat rahat ilerliyordum...
    @ZacharyIscariot ekliyorum hocam oynayalım beraber
    @malthael senin steam id neydi ? ekliyim atarız (boostlarsın)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ungalath -- 2 Ocak 2017; 1:23:1 >

• Tamamdır.
    @MALTHAEL, hocam benzeri bir olayı bende DLC'de yaşamıştım. Gravetender & Greatwolf'u ilk seferde geçtikten sonra diğer insanlara yardım edeyim demiştim. Invate edildikten sonra Host, boss arenasında oturdu, yardım etmeyebilirdim ama yinede görevi yerine getirmek gerek diyerekten Champion's Gravetender'e doğru gittim. Öldürmeye yakın bilirsiniz Greatwolf gelir. Aynı şekilde yanımdan iki ışık geçti ve bir baktım ki kendi dünyamdayım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0QF65S4F1 -- 2 Ocak 2017; 10:12:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MALTHAEL

Bazı konularda haklısın, ama sorcery kullanıyorum diye sadece spell kullanamazsın.
    yinede herhangi bir kılıç alıp, demircide crystal infuse edip kullanabilirsin, sadece spell olayını 100+ level sonra kullanmalısın.
    mesela "Farron Flashsword" adlı spell hem seri hemde iyi vuruyor.
    ama tabiki sorcery olarak oyuna başlamak hata

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BooMANx -- 2 Ocak 2017; 15:10:10 >

• Bu arada steamde yeniyim, DS3 oynamak isteyen varsa ekleyebilir. (HeLLWaLkeR)
  • Ben DLC yi daha almadım Knight ile zorlanmam DLC arenada diye düşünüyorum bakalım nasıl olacak . Yada NG ye geçip büyü ağırlıklı geliştirip karakteri o şekilde gidebilirim . Şimdi Büyücü karakteri açtım zorlayıcı fakat alışa bilirsem bununla devam edip DLC ye bu karakterle de girebilirim .
  • trainerdan vazgeçtim arkadaşlar pvplere dalıyorum artık ama bi sorun var adamın dünyasına gidiyorum adamlar 3-4 kişi tek e tek kapışıyoruz adam sürekli pot içiyor bende 2 tane pot var 5 olmasına rağmen 2 sini kullanabiliyorum savaşmıyorum deyip geri çekilincede hepsi birden dalıyor var mı adam gibi pvp yapacak ekliyeyim ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arman09 -- 4 Ocak 2017; 23:48:19 >
  • arman09 kullanıcısına yanıt
    multide estus,, pot sayısı yarıya düşer.

multide girince slm ver , öyle başla bazıları pot içtiğine kızar , potsuz düello yapar . ortamda birden fazla adam varsa bak bakalım ne istiyolar, bazen ev sahibi iki adam çağırıp dövüştürür fln... öyle normal multi yok.. değişik hareketler dark souls oynayan komite biraz farklı, adabıyla oyna ciğerini yerler.
  • selamımı veriyorum zaten ama adam yeniliyorum lannn dediği zaman başlıyor pot içmeye tamam iç kardeşim ama bende 2 pot var adamda pot bitmiyor arkadaş sanırsın adamın 20 potu var bende potsuz dövüşmek istiyorum ölsemde içmiyorum nasıl olacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: arman09

selamımı veriyorum zaten ama adam yeniliyorum lannn dediği zaman başlıyor pot içmeye tamam iç kardeşim ama bende 2 pot var adamda pot bitmiyor arkadaş sanırsın adamın 20 potu var bende potsuz dövüşmek istiyorum ölsemde içmiyorum nasıl olacak

PVP de öyle olaylar olması normaldir, maalesef herkes takmıyor pvp kurallarını.
    sanırım DLC ye sahip değilsiniz, eklenti paketiyle gelen arena olayı çok iyi, karşındaki istese de içemiyor estus.
  • New game plus 3'te pontiff süleymandayım
    Yardım isteyen varsa yardımcı olabilirim. Beraber takılabiliriz de ekleyin...http://steamcommunity.com/id/Parasut

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Parashout -- 8 Ocak 2017; 19:10:57 >
  • profilin gizli ekleyemiyoruz
  • 2. DLC İsmi City of Dead, muhtemelen (New Londo Ruins) diye bir dedikodu çıkmış ortaya, ne kadar doğru bilemem ama, new londo ruins bölgesi gelirse harika olur.

http://www.merlininkazani.com/Dark_Souls_3un_yeni_DLC_ismi_ve_gececegi_yer_belli_oldu_Dedikodu-oyun_haber-92470p1.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BooMANx -- 11 Ocak 2017; 17:57:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BooMANx

2. DLC İsmi City of Dead, muhtemelen (New Londo Ruins) diye bir dedikodu çıkmış ortaya, ne kadar doğru bilemem ama, new londo ruins bölgesi gelirse harika olur.

http://www.merlininkazani.com/Dark_Souls_3un_yeni_DLC_ismi_ve_gececegi_yer_belli_oldu_Dedikodu-oyun_haber-92470p1.html

bari oyun süresi uzun olsun.

Ariandel'i çıktığı gün alıp 3 gün önce anaca bitirebildim vakit yokluğundan

ama DLC yaklaşık 2 saatte bitti tadı damağımda kaldı birde;

Son boss'u kestim ne cinematic ne başka bir şey DLC'yi bitirdim mi bitirmedim mi belli değil internetten bakmak zorunda kaldım gerçekten sonumuymuş diye

DLC girişinde mesela cinematic vardı adamın eline falan giriyorduk sonunda da onla ilgili bir şey bekliyordum yok

Gerçi Dark Souls'dan bahsediyoruz hikayeyi bu kadar ön plana çıkarmalarını bekleyemezdim zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: equasezy1

quote:

Orijinalden alıntı: BooMANx

2. DLC İsmi City of Dead, muhtemelen (New Londo Ruins) diye bir dedikodu çıkmış ortaya, ne kadar doğru bilemem ama, new londo ruins bölgesi gelirse harika olur.

bari oyun süresi uzun olsun.

Ariandel'i çıktığı gün alıp 3 gün önce anaca bitirebildim vakit yokluğundan

ama DLC yaklaşık 2 saatte bitti tadı damağımda kaldı birde;

Son boss'u kestim ne cinematic ne başka bir şey DLC'yi bitirdim mi bitirmedim mi belli değil internetten bakmak zorunda kaldım gerçekten sonumuymuş diye

DLC girişinde mesela cinematic vardı adamın eline falan giriyorduk sonunda da onla ilgili bir şey bekliyordum yok

Gerçi Dark Souls'dan bahsediyoruz hikayeyi bu kadar ön plana çıkarmalarını bekleyemezdim zaten.

aynen hocam en büyük beklentim uzun olması, ve eski tanıdık yerlerden bir yer olması, zaten ds atmosferi geri kalanını halleder.
    son boss u kestiğimde bende inanamamıştım sonu geldiğine, gerçekten çok kısa umarım 2. dlc de telafi ederler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BooMANx -- 11 Ocak 2017; 19:55:13 >

• Herkese merhaba öncelikle 402 level pyro kinghtım var dlc yede sahibim fakat ne hikmetse 250li lvl olduğum zamanlar pvp bulurken bu lvlde pvp adam bulamıyorum acaba lvldenmi kaynaklanıyor yoksa hafta sonu diyemi böyle arkadaş biri yardımcı olabilir mi acaba ?
  • Beyler, aynı mobları bilmem kaç defa kesince kayboluyordu, ds 3 te kaldırıldı mı bu olay
  • arman09 kullanıcısına yanıt
    120 lvl üstü bulamazsın. karekterin save almadıysan çöp.
  • haunt54 H kullanıcısına yanıt
    kaldırıldı
  • 
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.