Şimdi Ara

DARK SOULS II (2014) / Scholar of the First Sin (2015) [ANA KONU] (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.040
Cevap
31
Favori
108.891
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Grafikler berbat yıl olmuş 2014, Oblivion grafikleri görüyoruz.. PS versiyonu o kadar boktan ki millet PC versiyonunun iyi olduğunu sanıyor !
  • Bence yeterli dedim bir şey sandığım yok ve benim açımdan hikaye ve oynanabirlik daha önemli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi feriox -- 11 Nisan 2014; 16:39:25 >
  • oyun direk böyle çıksa kimse bişey demiyecekti zaten.
    ama son zamanlarda peydah olan şu downgrade zıkkımının en okkalısı dark souls 2 dedir.
    souls oyunu olmasaydı, yani oyunun kendisi güzel olmasaydı
    Aliens Colonial Marines gibi bi oyun olsaydı
    o oyunda olduğu gibi community tarafından dışlanacaktı
    kimse kandırılmayı sevmez. parasını verip satın alıyorsan tabi.
    neogafta durante dün bişeyler yazdı
    az da olsa umudum var bakalım neler olacak.
  • Reppu dediğin gibi Durante el atmış. Bu bile bana umut verdi sanırım oyun çıktığı an moduda hazır olacak.

Ne diyelim oyunu pc'ye bekleyip ön sipariş verenlere güzel bir haber.
  • quote:

Orijinalden alıntı: feriox

Bence yeterli dedim bir şey sandığım yok ve benim açımdan hikaye ve oynanabirlik daha önemli.

Ben de kendi fikrimi belirttim; milyonlarca fanı sen temsil etmiyorsun; çoğunluk aldanıyor sen gibi. Benim için de mekanikler ve hikaye önemli ama objektif olarak bakabilmek gerek, grafikler kötü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bobafett -- 12 Nisan 2014; 16:08:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bobafett

quote:

Orijinalden alıntı: feriox

Bence yeterli dedim bir şey sandığım yok ve benim açımdan hikaye ve oynanabirlik daha önemli.

Ben de kendi fikrimi belirttim; milyonlarca fanı sen temsil etmiyorsun; çoğunluk aldanıyor sen gibi. Benim için de mekanikler ve hikaye önemli ama objektif olarak bakabilmek gerek, grafikler kötü.

Arkadaşım altı üstü oyun, eylenmek için oynuyoruz sonuçta, aldansak ne olacak dünyanın sonumu ? grafikler kötüyse ve bu senin için bir ölçüyse oynamazsın olur biter.
  • Burası çok hüzünlü olmuş ya ne gereği var bu kadar takıntının.
    Evet demodakiyle şu anki görselleri kıyaslayınca fark açık. Ama onun bir tanıtım videosu olduğunu unutmamak lazım. Sonuçta tanıtım yapan hemen hemen tüm firmalar aynı şekilde "cilalanmış" halini gösteriyor orda.
    Keşke hiç olmasa böyle şeyler, dürüst tanıtım yapsalar. Ne yazık ki 2 dk'lık videodan heyecan yapıp preorder'a yumulan büyük bir kitle olduğu bir gerçek.
    Ön sipariş yapanlar biraz kendini tutsa böyle numaralara teşebbüs olmaz.

Konsol-PC grafik karşılaştırmasına gerek bile yok. Konsol bildiğin çamur yığını, PC'ye alışmış gözlerin tolere edebileceğini sanmıyorum.
    İlk oyunun üzerine(DSFix'li tabii) çok gelişme yokmuş gibi gözükse de bence animasyonlar kendini belli edecek. Yeni oyunda motion capture kullanıldı çünkü ve 30 FPS'ye kilitli değil.

Zaten oynanış kısmında büyük bir eksikliği vs. olduğunu okumadım hiç. Metacritic 80-90 puan almış yani konsollarda.

Ön siparişe kesinlikle hayır, %99 çıktığı gün alırım.

• İlk oyunun fixini yapan eleman Durante, pc portu hakkındaki ön görülerini dile getirmiş:http://www.pcgamer.com/2014/04/17/dark-souls-2-pc-port-mod-god-durantes-verdict/2/
  • Ben de bu makaleye koyacaktım tam, hızlı davranmışsın.

Kısaca; Durante reis 2k çözünürlükte bile kaplamaların iyi göründüğünü, tüm ayarlar en yüksekteyken 60 FPS'den bir kez bile düşüş yaşamadığını(GTX770 ile), kontrollerin ilk oyuna göre iyileştirildiğini söylemiş.
    Downgrade hikaye DS2 şahane der kaçarım.
  • http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=803724
    Durante'nin paylaştığı ss ler var
    ilk sayfada biriktiriyorlar yavaştan. son sayfalarda yenilerine rastlayabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reppu -- 17 Nisan 2014; 22:14:05 >
  • Durante yorumlara bakılırsa sanırım oyun için hd texture pack tarzı modlara gerek olmayacak. Gereken şey DoF ile 2k veya 4k görüntüyü 1080p'ye sabitlemek.

Paylaştığı görüntüler ciddi anlamda heyecan yaptı. Bitsin bu çile çıksın şu oyun artık.

Ama ben hala ışık ve gölgelendirme üstüne bir mod bekliyorum.

Durante haklı çıkar; çıkış günü grafikler beni mutlu ederse. Halim heralde şuan benzer.

• Aral'dan daha önce ön sipariş veren oldu mu? Kargo konusunda nasıl? Oyun çıktığı gün elimizde olur mu? Şu anda en iyi fiyat Aral gibi görünüyor.
  • kumdaoyna kullanıcısına yanıt
    Sorun yaşamadım ben şimdiye kadar, yakın zamanda ön sipariş verdiğim AC4 ve TW:Rome 2 çıkış günü en geç akşam doğru elime ulaştı. Bu fiyata 1-2 gün bile beklenir gerçi :)
  • Oyunu Aral'dan almış bulunmaktayım.Umarım dediğiniz gibi çıkış günü ulaşır elimize.

Ayrıca Durante'nin paylaştığı görüntüler neymiş öyle , ağzımız sulanmadı değil.
  • oyun çıktığında bende almayı düşünüyorum.
    ds1 de olduğu gibi bundada hiç level atlamadan olduğu gibi oyunu bitirmeyi düşünüyordum. ds1 de spear la balder shield kasmıştım. zırh set olarak elite knight set vardı. birde club vardı. knight karakteriyle hepsini kullanabilmiştim level atlamadan.
    şuan biraz göz gezdirdim sağlam bi kalkanı ve mızrağı kullanabilecek bi karakter yok :) ama bandit class ıyla başlayarak mızrak ve azda olsa iş gören bi kalkanla oyunu tamamlama niyetindeyim. ama tabi oyunun mekanikleri buna izin verirmi bilmem. levelsiz bandit le pvp lerede akmayı düşünüyorum :)
  • Durante bizi kandırmıyordur umarım
  • steam preload açıldı
  • Durantenin paylaştıkları harika gözüküyor umarım o şekilde yapabilirler . Fırtınanın videolarını izliyorum da konsol sürümü çamur deryası resmen
  • Ben araldan ödemeyi eft ile yapmıştım, onaylanıp onaylanmadığını nerden öğrencem siparişlerim kısmında öyle bir ibare göremedim de?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • siberarmi kullanıcısına yanıt
    @siberarbi

Tşkler bilgilendirme için. siparişi verdik beklemedeyiz :)

Oyunun grafikleri konusunda pek endişelenmiyorum, kötü bile olsa bir sürü grafik modu çıkar diye tahmin ediyorum. Beni endişelendiren pc kontrolleri. Umarım pc kontrollerini adam akıllı yapmışlardır. Gerçi her türlü gamepad bağlar gene oynarım orası ayrı konu :)
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.