Şimdi Ara

DARK SOULS II (2014) / Scholar of the First Sin (2015) [ANA KONU] (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.040
Cevap
31
Favori
108.891
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: utku191

SOrularım var şimdi:

İçerik olarka nasıl?Prepare to die edition armor ve zırhlarının sayısını ve çeşitliliğini geçeceğini zannetmiyorum da belki dlclerle?

En dandik statlar da kullanışlı hale getirilmiş mi?

Kendi sorumu kendim yanıtlayım

wikilerinden karşılaştırdığım kadarı ile nerdeyse her şeyde en azından 1.5 kat kadar daha çeşitlilik var kısa bir örnek dark souls'da armor set sayısı 48 iken 2 de 100 ü geçiyor .Şu an dlc çıkar mı bilmiyorum ama dlcsiz haliyle bile bu oyun net giderli. Adamlar resmen evladiyelik oyun yapmışlar.
  • ps3 ve xbox360 versiyonlarını denedim kısa bir süreliğine, oynanış hakkında bi fikir edinecek kadar tecrübe etmedim ancak ps3 versiyonu component kabloyla maximum görsel verim alabileceğimiz sıradan bi ps2 oyunu gibi duruyor, xb360 versiyonu daha canlı, renkli, ışıklandırmalı gölgeli vs. ps3 versiyonunda resmen tembellik etmişler ki ps3 daha üstün görselliğe sahip oyunları zorlansa da kaldırmış vaziyette, ds2 de hem framerate kötü hem de görsellik..

pc versiyonunu bekleyin derim, ha yine kötü bir port olacak ama en azından yüksek çözünürlük, modlar vb avantajları olacak..
  • dragon age originsten sonra yazıyorum bunu da

1i oynamadım ama onu dragon age biterse oynarım.
  • wildlove kullanıcısına yanıt
    PS3 te ışıklandırmayla ilgili bir sorun var sanırsam, ilk gün yamasıyla düzelmiş bir kısım versiyon, bir kısmıda dediğin gibi PS2 günlerinden kalma gibi. Ben betasını oynamıştım PS3 te grafik ve atmosfer olarak önceki oyun ile aynı ayardaydı. Framerate olayı serinin özelliği haline geldi artık PS4 versiyonunda da görmek isteriz!
  • Pc surumunu neden bu kadar geciktirdiler beklemekten agac oldum. Die Edition'u sinir krizleri gecirerek sinirlarimi zorlayarak bitirebilmistim. Simdi yine meydan okumak, kendimi test etmek istiyorum daha zormus bu deneyimi kacirmamak icin gelsin diyorum artik.
  • PC de gene gamepad e mahkummuyuz yoksa rahat rahat klavye+fare kullanabilecek miyiz varmı bilgisi olan?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi agni_tr -- 14 Mart 2014; 14:23:55 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • hadi artık çık pc ye yaa oyunun arayüzü çok mu dandik olmuş yoksa bana mı öyle geliyor arkadaşlar ? ne bileyim streamlerden izlediğim kadarıyla grafikler renkler falan vasat olmuş sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi whocares. -- 14 Mart 2014; 17:45:11 >
  • Arkadaşlar Aral az önce PC versiyonu 63 TL fiyatla ön siparişe açtı.

Dark Souls II Ön Sipariş

ancak sadece standart edition şu an için görünen o ki. black armor edition ve collectors edition ile ilgili hiçbir bilgilendirme yok henüz aralda.
    mesaj attım konuyla alakalı verdikleri yanıta göre buradan bilgilendirme yaparım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Croatoan

Arkadaşlar Aral az önce PC versiyonu 63 TL fiyatla ön siparişe açtı.

Dark Souls II Ön Sipariş

ancak sadece standart edition şu an için görünen o ki. black armor edition ve collectors edition ile ilgili hiçbir bilgilendirme yok henüz aralda.
    mesaj attım konuyla alakalı verdikleri yanıta göre buradan bilgilendirme yaparım.

Normal fiyat 50 dolar.Gerçekten ucuza satıyorlar.70 lira 30 dolar civarında olduğunu var sayarsak 20 dolar daha ucuza satıyorlar.

• Oyunun tr desteği var mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Takdir ettim Aral'ı. Bu kadar düşük olacağını tahmin etmiyordum. Oyunun keyleri bile 70 liraya denk geliyor, az kalsın key alacaktım.

Dayanamayan ve playthrough izlemek isteyenler şu seriyi izleyebilir. Part başı 2 saatten 13 part. Dizi izler gibi izliyorum.

• aral game ilk defa üzerine düşen görevi yaptı. siparişi verdim bekliyorum
  • Ben de Aral'dan sipariş vermeyi planlıyorum.63 tl cidden çok ucuz yeni çıkacak olan bir oyun için.
  • 25 nisan cok gec yahu. İlk oyun dandik bir konsol portu oldugu icin sorunlarla ugrasmaktan oynayamamistim. İcimde ukte kaldi. Umarin bunu adam gibi yaparlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • CdKeysHere oyunun keyini 15$'a satacakmış. Fiyat gittikçe düşüyor.
  • Yaşasın...

...yeni kral

DARK SOULS II (2014) / Scholar of the First Sin (2015) [ANA KONU]

DARK SOULS II (2014) / Scholar of the First Sin (2015) [ANA KONU]

• FIRTINA kullanıcısına yanıt
    O silah ve kalkan nedir öyle Ellerini korkak alıştırmıyor hiç From dakiler :)
  • Tormintor kullanıcısına yanıt
    Oysaki hiçbir sorunu yoktu oyunun gerekli yamaları kurduktan sonra cillop..
  • Beyler oyun şuan aral da 63 TL alırsak bize key mi gönderecekler ne yapacaklar . ? Hani Ön siparişte bulunduğumuzu kanıtlamak için bu hediyeleri almak için bize bir kod mu verecekler yoksa Diablo 3 te olduğu gibi milleti madur mu edecekler bilemedim . Sıkıntı olacaksa Steamden alalım oyunu ne dersiniz bir fikriniz var mı ?
  • Bu gün itibari ile Steam ön siparişimi verdim geldiği gibi oyuna dalacağım. Dark Souls I 'i uzun süre oynadım halada açar oynarım. Normalde Rpg türüne uzağım ama bu oyun bir başka eskilere götürüyor insanı kendine çekiyor. Oyunun oynanış videolarına baktım hafifte olsa spoiler yedim. Genel olarak oyun hakkında bilgi ve oynanış hakkında bilgim oldu almaya değer olduğunu gördüm. Dark Souls II izlediğim videolara dayanarak olmuş diyebilirim tabi oynayıp görmek lazım. FIRTINA hocamın rehber videoları çok yardımcı olmuştu Dark Souls I' de, burdan hocama bir teşekkürü borç bilirim. FIRTINA hocamla pvp karşılaşması yapmak isterim ayriyetten de yazıyım dedim Dark Souls I de yapamadık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark`Prince -- 18 Mart 2014; 10:38:52 >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.