Şimdi Ara

DARK SOULS II (2014) / Scholar of the First Sin (2015) [ANA KONU] (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.041
Cevap
31
Favori
108.875
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    adama binbaşı olmuşsun ama işin felsefesini anlayamamışsın derler,sadece fikrimi söyledim ve konuya ilk yorumum eğer ki yorum yazmak ilgi çekmeye çalışmaksa binbaşı olan sensin,anlaşılan genç ve heyecanlı bi arkadaşsın sen heyecanına veriyorum bu yorumunu şu tarz tartışmaların içinde olmakta istemem ama yaptığım yoruma bu şekilde karşılık verilince bunları yazma gereği duydum.yazdıklarımında sonuna kadar arkasındayım bu tarz ve türevi oyunlar için gamepad şart...
  • quote:

Orijinalden alıntı: siders

adama binbaşı olmuşsun ama işin felsefesini anlayamamışsın derler,sadece fikrimi söyledim ve konuya ilk yorumum eğer ki yorum yazmak ilgi çekmeye çalışmaksa binbaşı olan sensin,anlaşılan genç ve heyecanlı bi arkadaşsın sen heyecanına veriyorum bu yorumunu şu tarz tartışmaların içinde olmakta istemem ama yaptığım yoruma bu şekilde karşılık verilince bunları yazma gereği duydum.yazdıklarımında sonuna kadar arkasındayım bu tarz ve türevi oyunlar için gamepad şart...

Tepki çekmeyecek bir mesaj atmamışsın ki. Senin gibi böyle insanlar çıktı daha önce ve ben her seferinde izah ettim; sanki insanların game pad'e mahkummuş gibi anlatıyorsunuz, ve yeni oyuncuları yanlış yönlendiriyorsunuz. Sonra gelip buraya alayı bu oyun game pad'siz oynanmıyormuş diye ilk mesajlarıyla doluyor, aynı şuanki durumun gibi. Sebebi sizin gibi araştırmayan zihniyet. Kaldı ki herkes game pad sahibi değil, ben dahil. Ve bu oyunu oynamak için pad şart değil; kendin için konuş bir dahaki sefere.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bobafett -- 23 Nisan 2014; 9:52:03 >

• bobafett kullanıcısına yanıt
    yav he he...
  • Birsey daha sormak isterim, dual swordsmen in pelerine benzeyen bir kostumu var icinde zirhi var mi acaba ? Ve baska bir karakterin zirhinin ustune o pelerin tarzi giysiyi giyebilirmiyiz? Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurxxx5

Birsey daha sormak isterim, dual swordsmen in pelerine benzeyen bir kostumu var icinde zirhi var mi acaba ? Ve baska bir karakterin zirhinin ustune o pelerin tarzi giysiyi giyebilirmiyiz? Teşekkürler

tahminip pelerin sadece zırha özel. yani zırhın aparatı. giydiği her zırhın üstünde pelerin olmaz.hatta ilk oyunda balder ların zırhlarıda pelerinliydi ama biz giyince pelerini yırtıp atıyoduk. yani pelerin olmuyodu aynı zırhta. oyun boyunca dalgalanacak bişeyi yapmak istememiştiler ama bu oyunda var bazı zırh setlerinde.
    tarzına gelincede o pelerinli set light armor classındadır

• Bu oyunun tarzını büyük boss savaşları sevenlere alternatif geliyor Baya güzele benziyor hem grafik hem oynanış bakımından, zorluk olarak Dark Souls'a yaklaşmaz heralde ama Dark Souls'u bitirecek kadar uğraşcak vaktim olmadığı için sevindim bu oyuna benzer daha kolay bi oyunun çıkmasına

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Oynanış biraz daha hızlı ve kolay gibi DS'ye göre ama her türlü oynanır.Teşekkürler video için
  • Yürüme animasyonu çok yapmacık duruyor ilk oyundaki hissiyatı bulamadım ve silahların ağırlığını hissedemiyorum.
  • Darksouls 2 En uygun fiyatlar dan ön sipariş verebilirsiniz.

Ayrıca oyun hakkında tanıtım video ve içeriginede burdan ulaşabilirsiniz
    https://www.durmaplay.com/product/dark-souls-2
  • quote:

Orijinalden alıntı: JackPierre

Yürüme animasyonu çok yapmacık duruyor ilk oyundaki hissiyatı bulamadım ve silahların ağırlığını hissedemiyorum.

en korktuğum şeylerden birisi. umarım bana öyle gelmez :(
  • Aral dan Kargolanan Ön Sipariş Varmı Arkadaşlar ? Benim "Sipariş Durumu: Hazırlanıyor (Kredi Kartı Ödeme)" Bu Durumda
  • Hala o şekilde bende de, akşama doğru ancak güncelleniyor daha önce gönderseler bile.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JackPierre

Yürüme animasyonu çok yapmacık duruyor ilk oyundaki hissiyatı bulamadım ve silahların ağırlığını hissedemiyorum.

Umarim silahla kosarken o agir hissi verirler. Yoksa pek sicak bakmam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun çıkasıya az kala uu beybi çok güzel bi hareketlenme oldu bende. Adamlar opsiyonu koymuş ister fareyle ister gamepadle oynama imkanim var. Kombosuz parrysiz duramam gamepadimin son kontrollerini yaptım çalışıyo mu diye herşey hazır, hadi inşaallah.
  • quote:

Orijinalden alıntı: siberarmi

Hala o şekilde bende de, akşama doğru ancak güncelleniyor daha önce gönderseler bile.

Aral Bugün Kargolamıyor Müşteri Servislerini Cevabı

Satış Destek (Aral Game)

24.Nis 15:11

Merhaba,

Sistemsel bir hatadan dolayı bugün ürün çıkış yapılamayacaktır. Yaşanan gecikmeden dolayı özür dileriz.

İyi günler dileriz.

Kaldı Cumartesine Kargolar
  • Al işte , oldu mu bu şimdi
  • Klasik aral Hikayeleri...
  • Dark Souls II-Black Armor Edition-SC

Biz Araldan Ön Siparişleri Bekleyelim Skidrow Yaptı Yapacagını

Release name: Dark.Souls.II-BLACK.ARMOR.EDITION-SC
    Size: 8.35 GB (8,971,398,070 bytes)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Roronoa Zoro 2 -- 24 Nisan 2014; 19:03:43 >
  • Mamunda'ya düşmüş bile... Aral yaktı milleti
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.