Şimdi Ara

Dark Souls 3 [PS ANA KONU] | Rehber ilk sayfada (142. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.340
Cevap
73
Favori
190.575
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
47 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 140141142143144
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dlc'ye giremeyenler indirilen dlc'nin üzerine gelerek başlat desinler giremiyor iseniz sorununuz çözülür

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zack06

Dlc'ye giremeyenler indirilen dlc'nin üzerine gelerek başlat desinler giremiyor iseniz sorununuz çözülür

Ben bu şekilde yine giremedim. Bonfire görünüyor ama loading ekranında kalıyor...
  • cangk kullanıcısına yanıt
    Uygar arkadaşımız da giremiyordu sonradan girebildi ama senin sorunun save'den kaynaklanıyor olabilir. Save'ini usb'ye kopyala ve makineden sil sonra dlc'ye gireceğin cleansing chapel'e kadar git eğer yine giremezsen artık oyunun datasını silip tekrar yükle aklıma gelenler bunlar istersen deneyebilirsin
  • greirat questline biraz daha detaylı anlatabilecek var mı
  • Böyle saçmalık görmedim parayla rezil olmak sözü ne kadar doğruymuş bir daha yaptığın hiçbirşeye güvenmem nede dlc alırım kitapsız herifler

• Srgfedex S kullanıcısına yanıt
    Sorun yaşayan sadece sen değilsin ama o şekilde küfür etmemelisin sitemini daha farklı bir şekilde dile getirmelisin o yüzden mesajını editle lütfen
  • Küfür ?? Araştırmalarımda bu sorun dlc çıktığında beri var üstüne kaç patch gelmiş ve hala sorunu çözülmeyen bir çok kişi var ve resmi bir açıklamaya denk gelmedim , burdada oyunu tekrar alıp çözen bir arkadaşta vardı yazık değil mi ? Parasındada değilim sevdiğim bir oyunu oynayamıyorum buna sitem etmekte en doğal hakkım diye düşünüyorum önerin için teşekkür ederim bu arada olmadı ama olsun ilgilenmen yeterli

Küfür derken yazdığın "kitapsızlar" kelimesinden bahsediyorum ama neyse
    Dediğin sorunla alakalı olarak ;

(Ayarlar) > [PlayStation Network/Hesap Yönetimi] > [Lisansları Geri Yükle] öğelerini seçin.

PlayStation®Store'dan indirdiğiniz içerik veya eklenti içeriği başlatılamazsa, bu işlem sorunu giderebilir.

Aynı sorun bende bir kere olmuştu o da oratk kullandığım hesaptan dolayı olmuştu bunu yapınca makineyi kapatıp açtığımda düzelmişti

Bir dene istersen
  • Onu denedim hocam son bir sorum var oyununikinci el aldım kutuda avrupa bölgesi işareti var acaba kutusu değiştirilmiş olabilir mi oyunu açtıktan sonra hangi bölge olduğuna bakabileceğimiz bi yer var mı ? Farklı bölgelerden olunca dlcleri oynayamadığımızı okumuştum ? Not olarak oyuna online girebiliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Srgfedex -- 2 Nisan 2017; 1:31:23 >
    Online olarak girersin onda sorun olmaz bölge koduna bakacaksan cd nin üzerinde bles ya da blas ile başlayan bir numara gibi bir şey yazıyorsa o numarayı google'a yazarak hangibölge olduğunu bulabilirsin ama dlc görünüyor diyorsun eğer ki başka bir bölge yani farklı bir bölgeden dlc indirseydin görmezdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Srgfedex

Onu denedim hocam son bir sorum var oyununikinci el aldım kutuda avrupa bölgesi işareti var acaba kutusu değiştirilmiş olabilir mi oyunu açtıktan sonra hangi bölge olduğuna bakabileceğimiz bi yer var mı ? Farklı bölgelerden olunca dlcleri oynayamadığımızı okumuştum ? Not olarak oyuna online girebiliyorum

Oynadığın oyunun id kodunu öğrenmek için bir yöntem de şu;
    Oyunun kayıtlı verisini usb'ye kaydet daha sonra o usb'yi pc'de açtığında kayıtlı verinin oyunun id kodu altında klasörlendiğini göreceksin, bu şekilde kutulu kutusuz her oyunun id kodunu öğrenebilirsin.

Yalnız senin durumun bölge uyuşmazlığı değil, bonfirelar falan görünüyor diyorsun, oyuna giriş yaparken ekranın sol üst köşesinde dlc ismi de çıkıyordur, bölge uyumsuzluğu olsaydı bunları hiç göremezdin.

Bende oyunun us psn'den alınma versiyonu var, geçen gün us psn başka bir hesaptan season pass de aldım ve dlclere sorunsuz giriş yapabildim. Üstte arkadaşların bahsettiği yöntemler ile çözemezsen bir de sistem dilini İngilizce yapıp girmeyi dener misin? Öyle de çözülmezse geriye sadece oyunu komple silip tekrar yükleme seçeneği kalıyor malesef :(

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Son çıkan dlc nasıl arkadaşlar beğendiniz mi ?
  • arkadaslar ana oyundaki zorluk seviyesi dlc yi etkiliyormu? yani ornegin ana oyunda ng+4 yaptim dlc lerdemi +4 zorlukta oluyor?

• Yeni dlc loading ekranında takılma sorunu olan arkadaşlar, tüm oyun + tüm dlc'leri silip tekrar yükleyin. Bende sorun bu şekilde düzeldi...
  • Arkadaşlar yüm oyunu sildim savr dosyamı yedekledim , tekrar oyunu patchi ve dlc yi yükledim baştan çar açıp flc noktasına geldim ve girdim ama save dosyamla giremedim olan farmlayarak 25. Saattte gelmiştim oraya giden 1 gün oldu ama sıkıntı değil girdim ya yeter yardımcı olmaya çalışan tüm arkadaşlara teşekkür ederim hala girememiş olan varsa denesen bunu

• quote:

Orijinalden alıntı: alican88

arkadaslar ana oyundaki zorluk seviyesi dlc yi etkiliyormu? yani ornegin ana oyunda ng+4 yaptim dlc lerdemi +4 zorlukta oluyor?

Evet, etkiler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar benim oyun deluxe edition..yanniz oyun icinden add on yaptigimda ashes of ariandel dlc si var sadece onu indiriyor..ringed city yok o nerde?

• alican88 kullanıcısına yanıt
    The ringed city i mağazadan arayıp kurun. Para ödemezsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cangk

The ringed city i mağazadan arayıp kurun. Para ödemezsiniz.

cok tesekkur ederim

• Yarın için beraber oynamak isteyen var mı

• 
Sayfa: önceki 140141142143144
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.