Şimdi Ara

Dark Souls 3 - Güneşin Gerçek Gücü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
2
Favori
2.538
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Güneş Işığı Mızrağı'nın (Sunlight Spear) gerçek gücü... 20.000 tek atışta. İkincide de Darkeater Midir, 30 saniyede.

--------------------------------------------------------------------------------------

Son zamanlarda buna başladım, hilesiz hurdasız. Daha havalı ismi ise Dark Souls 3 Oneshot Boss Challenge...

Dark Souls 1'de benzerini yapmıştım, çok daha kolaydı.

Burada amaç oyundaki bütün bossları ve yarı-bossları tek vuruşta, tek hamlede veya iki hamlede öldürebilmek... Bazı bossların çok fazla sağlığı var, onlara mecbur 3-4 vuruş gerekecek gibi mesela Yhorm gibi...

Oyunu çok defalar bitirdim, eşimle birlikte oynuyorduk. Co-op vs...

Aklıma bir fikir geldi ve uygulamaya koydum. Oyunda oyuncudan oyuncuya bir takas sistemi mevcut, ayrıca bir de co-op
    oynarken bir şifre sistemi bulunuyor. Aynı şifre ile arkadaşın olan oyuncunun karakteri kaçıncı seviye olursa olsun, senin seviyene
    inerek senin oyununa dahil olabiliyor. Şifresiz bu olmuyor.

Takas sistemi ise sınırlandırılmış. Mesela oyuna yeni başlayan 1. Seviye birisi, silahını hiç güçlendirmemişse (+0) güçlü oyuncudan (+1) bile olsa silah alamaz. Düşük seviyeli oyuncunun silahının seviyesi kaçsa onu alabiliyor.

Bu şekilde +0 boss silahlarını bile alabiliyor 1. seviyedeki bir oyuncu. Şimdi açıklaması uzun sürer ama sıfırdan başlayan bir karakter ile bir boss silahını +3 yapabildim oyunun başında, oyundaki pickle pew denen karga ile bazı silahları vs... takas ederek 4 adet titanite scale alabiliyoruz.

Oyunda boss silahları ve özel silahlar maksimum +5'e güçlendirilebilirken, sıradan silahlar +10'a güçlendiriliyor. Kısacası boss silahındaki +2 sıradan silahta +4'e denk geliyor, iki katı gibi düşünün.

Oyunda karakteri level atlatmak için ise eşimin karakterinin yerden topladığı ruhları vs... aldım. Seviyemi 70'e kadar yükseltebildim. Yüzüklerden ise Red Tearstone Ring, Morion Blade, knights ring, hunters ring, priestess ring, Oath of Sunlight buff'ı için Sunlight Straight Sword'u ve daha nice yüzükleri ve silahları sıfır karaktere aldım.

Büyüler takas edilemiyor, boss ruhları, dragon torso stone, upgrade elementleri takas edilemiyor.

Bu şekilde ilk olarak Vordt'u tek vuruşta öldürdüm. Daha birçok boss bu şekilde bitti. Şu an en son Dancer'ı sadece iki hamlede (15 saniyede) hallettim ve devam ediyorum. Takip etmek isteyen olursa bu oneshot olayını:

https://www.youtube.com/playlist?list=PLQN-TkiwRpxyYVqZ8q_3kpkX02HESx_nh

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Buzmavisi -- 1 Mart 2018; 10:13:22 >

• Sonunda oldu tek hamlede:) Yabancı forumdakilerden birisi pontiff yüzüklerinden birisini tavsiye etti.
    Ben tamamıyla unutmuşum onu. Düşmanlara 3 defa ve daha fazla vurduğunda verdiğin hasar miktarını arttıran bir yüzük.
    Onu kullanınca durum çözüldü. 50 puan sağlığı kalmıştı daha önce. Bu arada videonun başlangıcı diğeriyle aynı, sadece boss dövüşü farklı bitiyor.

• helal olsun, çok beğendim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: UyGaR___

helal olsun, çok beğendim.

Konuya girerken "ilk mesajı uygar atmıştır" dedim ve buyur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Husqv4rn4

quote:

Orijinalden alıntı: UyGaR___

helal olsun, çok beğendim.

Konuya girerken "ilk mesajı uygar atmıştır" dedim ve buyur

hahah şu oyun olmasa konsolu açmayacağım. :P

• videoların açıklaması neden ingilizce?

• Yabancı bir sitede paylaşmıştım da ondan:)

Bir de bir fikri falan varsa paylaşsınlar istedim, bossların zayıflıkları vs, değişik silahlar...

buraya yazdığım açıklama videolardan çok daha fazla aslında.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eşiyle ds3 ü co op oynamak! Bizimkisi oyunu görse sabaha kadar kabus görüyorum diyor. Şanslısın

• snakefatih kullanıcısına yanıt
    Biliyorum çok şanslıyım : )

Abyss Watchers'ı ilk oynadığımızda ikimiz de Dark Souls'u pek bilmiyorduk. Çok sinirlenip öfkelenmişti geçemedik diye.

Daha sonra ben sabredip kendim tek başıma geçtim. Sonra onun karakteriyle tek başıma geçmiştim.

Şimdi tek vuruşla öldürdüğümü görünce çok gülüyor. Ben de yapacağım deyip duruyor.

Birlikte Bloodborne'u da bitirdik defalarca, sırf PS4'ü onun için aldık diyebilirim.
    Gears of War 1 ve 4 Pc'de bitirdik. Resident Evil 5-6. Dead Space 3.

Daha birçok oyun oynadık birlikte. Hatta şu an Nioh ve For Honor almayı düşünüyoruz ama pahalılar diye bekliyoruz.

Mecbur birlikte oynamak için iki tane almamız gerekiyor oyunları. İşin kötü yanı o işte...

Güzel co-op campaign oyun bulmak zor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: snakefatih

Eşiyle ds3 ü co op oynamak! Bizimkisi oyunu görse sabaha kadar kabus görüyorum diyor. Şanslısın

katılıyorum, rüya gibi. :)

• https://forum.donanimhaber.com/dark-souls-3-rehber-ilk-sayfada--106435801#106435801

böyle bir ana konusu mevcut. oradan devam edebilirsiniz
  • Lothric ve Lorian kardeşler, her ikisine ikişer vuruş toplam dört vuruşta nakavt oldular.

Oyunda Lorian ile dövüşürken boss odasında kapının karşı tarafındaki merdivenlerin altında kırmızı halının üstünde Lorian'ı öldürürsen ikinci aşamada Lothric ve Lorian dövüş başlamış olmasına rağmen seni görmüyorlar.

Bu boss'u da böyle geçtim.

• Soul of Cinder, son boss 20 saniyede : )

• quote:

Orijinalden alıntı: Buzmavisi

Soul of Cinder, son boss 20 saniyede : )

super ! :)

• UyGaR___ kullanıcısına yanıt
    Bunu da seveceksiniz:)

• Sister Friede ve Father Ariandel. İlk iki aşama tek hamle, üçüncü aşama 3 hamlede bitti:

Son aşama iki hamlede de biterdi ama artık uğraşamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Buzmavisi -- 10 Temmuz 2017; 21:59:07 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • DLC bosslarından Mezar bekçisi ve kurdu dişli çıktı. (Gravetender and The Greatwolf) Tek vuruş olmadı ikisi de... Belki daha sonra tek hamle ile düşürürüm ikisini de. Bu arada oyunda bir bug daha keşfettim. Bizim boss bir tane sütunun arkasında takılıp kalıyor, yanıma gelemiyor :) Videoda görünüyor, defalarca yaptım bunu. Sadece mezarlı sütunda işe yarıyor. Onun sayesinde bufflarımı kolayca yapabildim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Buzmavisi -- 12 Temmuz 2017; 8:59:18 >

• güzel videolar gelmiş yine, izleyelim.

• Dragonslayer Armour iki hamlede bitti. Toplamda 28 saniye sürüyor. Tek hamlede bitirebilir miyim diye baktım. Korumaları çok güçlü, bu boss zayıflık olarak, en az zayıflığı olan bosslardan birisi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Buzmavisi -- 12 Temmuz 2017; 9:9:19 >
  • Dün tek vuruşta öldüremediğim Gravetender's Champion'u bu defa yüksek AR silahla öldürebildim. Rosaria'ya gidip dexterity mi 80 yaptım tabii bunun için.

• Evet, Nameless King üç vuruşta, bir rekor olması lazım bunun. Oyundaki en sevdiğim bosstur kendisi aslında. Çok tiyatral bir havası var bu boss dövüşünün.

Şu an bu boss dövüşü toplamda 40 saniye falan sürüyor galiba. Çünkü yaptığım bufflar bitmeden öldü Nameless King. Onlarsa 60 saniye sürüyor.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.