Şimdi Ara

Dark Souls 3 - Güneşin Gerçek Gücü (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
2
Favori
2.538
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Tuomir

Başlığa oyunun son bossunun adını yazmak gerçekten iddialı bir hamle olmuş. Tebrik ederim.

@Buzmavisi hocam haklı, ciddi spoiler olmuş bu, hiç o açıdan bakmadık.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Başlığı düzelttim. Yeni oyunculardan ayrıca özür dilerim, hiç farkında değildim.
  • Daha önce 3 hamlede bitirdiğim, oyunun en zor bosslarından, hatta Gael'den önce en zor boss olarak bilinen Nameless King'i başka bir silahla...

• quote:

Orijinalden alıntı: Buzmavisi

Daha önce 3 hamlede bitirdiğim, oyunun en zor bosslarından, hatta Gael'den önce en zor boss olarak bilinen Nameless King'i başka bir silahla...

vauvv, cok etkileyiciydi bu

• UyGaR___ kullanıcısına yanıt
    Bunu biliyor muydunuz?

Gizli Sacred Oath Buff. Normal Sacred Oath'tan çok daha güçlü. Sacred Oath %10 verdiğimiz hasarı ve korumamızı arttırırken bu %20 hasarı (AR), %30 korumamızı arttırıyor.

Sadece Lothric Kalesi'nde yapılabilir. Dancer bonfire dan merdivenle yukarı çıkınca hemen karşıda bir tane rahip ve Lothric Şövalyesinin bulunduğu oda var, orada elde edilebiliyor.

1- Rapport büyüsü (Pyro) satın almalıyız, Karla'dan.
    2- Pyromancy Hand'i bir elimizde tutacağız.
    3- Intelligence en az 15 olmalı, rapport için.
    4- Lothric Şövalyesi ni öldürün. Rahibe saldırmayın.
    5- Eğer rahip sizi görürse, bir sütun arkasına saklanıp, oyundan çıkıp tekrar girin.
    6- Rapport büyüsü hazır bulunsun ve sütundan çıkıp rahibin yanına koşun.
    7- Rahip büyü yapmaya başladıktan hemen sonra rapport yapın.
    8- Rahip büyüye başlamadan rapport yaparsanız, büyü yapmaz.
    9- Super Sacred Oath üzerinizde hemen belli olacaktır.

En güzeli de normal sacred oath, deep protection vs... hepsiyle birlikte kullanabiliyoruz bu buff'ı.

Invasion sırasında ise Rapport'a gerek olmadan elde edebiliyoruz. Host'u bu rahiplerden birinin görmesini sağlayın ve hemen Rahibin yanına koşun. Buff size doğrudan işleyecektir. PVP sırasında diğer bufflar gibi etkisi gitmeyecektir eminim.

Bir de normalde bu buff 60 saniye sürüyor. Lingering Dragoncrest Ring bu süreyi uzatıyor, büyüyü biz yapmamış olmamıza rağmen.

Burada da nasıl yapıldığı videosu ve Dragonslayer'ı tek hamlede öldürme denemem. Video İngilizce'dir bilginize.

• Buzmavisi B kullanıcısına yanıt
    ooo super. oyunun kitabini yazican hocam bu gidisle :)

Tek hamlede bitirmenin yolunu buldum galiba. Akşam deneyeceğim : )
    Sonunda oldu tek hamlede:) Yabancı forumdakilerden birisi pontiff yüzüklerinden birisini tavsiye etti.
    Ben tamamıyla unutmuşum onu. Düşmanlara 3 defa ve daha fazla vurduğunda verdiğin hasar miktarını arttıran bir yüzük.
    Onu kullanınca durum çözüldü. 50 puan sağlığı kalmıştı daha önce. Bu arada videonun başlangıcı diğeriyle aynı, sadece boss dövüşü farklı bitiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Buzmavisi

Sonunda oldu tek hamlede:) Yabancı forumdakilerden birisi pontiff yüzüklerinden birisini tavsiye etti.
    Ben tamamıyla unutmuşum onu. Düşmanlara 3 defa ve daha fazla vurduğunda verdiğin hasar miktarını arttıran bir yüzük.
    Onu kullanınca durum çözüldü. 50 puan sağlığı kalmıştı daha önce. Bu arada videonun başlangıcı diğeriyle aynı, sadece boss dövüşü farklı bitiyor.

valla helal olsun :) fikir de çok mantıklı :)

Normalde bu seri bitti ama işte yeni şeyler buldukça daha iyi hale getirmek de zevkli oluyor.
  • Güneş Işığı Mızrağı'nın (Sunlight Spear) gerçek gücü... 20.000 tek atışta. İkincide de Darkeater Midir, 30 saniyede.

• Buzmavisi B kullanıcısına yanıt
    Ayakta alkışlıyorum hocam...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler.
  • Midir baba <3 Seviyoruz. Faith buildi OP ya her zaman Oyunun en güçlü spelleri Miracle spelleri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qrznBot -- 29 Mart 2018; 3:14:50 >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.