Şimdi Ara

Dark Passage'ın Sahibinden BJK'nin menajerine hakaret!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
0
Favori
3.145
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.lolakademi.com/haberler/id/385

Ne düşünüyosunuz beyler. Açıkçası şunu gördükten sonra Dark Passage benim için bitmiştir. İyi ki de Dünya Şampiyonasına gidememişler. Kendi oyuncuları bile çalışmadık diye açıklama yaptıktan sonra DP'nin sahibi çıkıp bunları söyleyebiliyorsa BJK'nin menejerine kusura bakmasın ama karaktersizin önde gidenidir. Bu adam Dark Passage'ın başında olduğu sürece Dark Passage'ı ne Dünya arenasında ne de Türkiye'de hayatta desteklemem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi remington41 -- 30 Ağustos 2015; 22:35:23 >

• Sahibi derken kurbanlık dana mı bu!!!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Harbies H kullanıcısına yanıt
    Dark Passage'ın CEO'su ve Founder'ı desem daha mı iyi olurdu. Sahibi işte kardeşim nesini anlamıyorsun.
  • Kalktı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fake
  • trollsun muhtemelen.
  • Narunun egosu kendinden büyük egosunu ne zaman yenerse ona avrupada bi takımda görebiliriz

• Küfür göremedim yazıda...
  • Doğruyu soylemis bjk menajeri çok itici

• dpyi tutuyorum çünkü ben asosyal bir loserım ve sporun espora girmesine karşıyım çünkü benim asosyalliğimi bozuyor o yüzden bjk espora girmemeliydi ben asosyalim spora karşıyım go dp goooo <3 <3

• quote:

Orijinalden alıntı: Tumble

Doğruyu soylemis bjk menajeri çok itici

fanboyumuz da geldi

dp atkısı 5tl

• ne sandınız ki internette başlayan bir ( spor değil de oyun) organizasyonun tarafları hakaret etmeden durabilecek miydi ^^
  • Dp sahibi o konuda belki haklı olabilir ama üslubu aşırı derece yanlış senin şimdi gözümüzde fenerbahçe başkanı aziz yıldırımın sövdüğü zamanlardan farkın kaldı mı?
  • Bjk menajeri harbi yaliyor riotu resmen ama dpnin sahibinin yazdigini hakli cikarmaz 2 takimada ceza gelmeli bence

• MrCleanse M kullanıcısına yanıt
    Ertuğ Okçuoğlu zamanında Dark Passage'ı devir almak için kimleri yaladı haberin var mı hocam ?. Ayrıca BJK'ye ceza gelemez adamın hiçbir suçu yok DP'ye kesinlikle ceza gelecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: remington41

Ertuğ Okçuoğlu zamanında Dark Passage'ı devir almak için kimleri yaladı haberin var mı hocam ?. Ayrıca BJK'ye ceza gelemez adamın hiçbir suçu yok DP'ye kesinlikle ceza gelecek.

Ben orada gordugumu yazdim benden bilgilisin belli ki (dalga anlaminda soylemiyorum) riot cogunlukla tartismanin gectigi 2 tarafada cezayi kesiyor

• Ayrıca BJK Menejerinin Riot'u yaladığı falan yok yorumun altına espirili bir şekilde bir resim paylaşmış. Şimdi bunu yazınca Riot'u yalıyor muyuz ?
  • Tumble T kullanıcısına yanıt
    Bn bi kere dp fanboyu dglim tm mı .s .s
  • Kaynak güvenilir gelmedi
  • Şu oyunu futbol muhabbetine çevirmeyin de bari ondan nefret etmeyelim

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.