Şimdi Ara

Dark Messiah of Might & Magic (2006) [ANA KONU] (16. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.104
Cevap
2
Favori
84.944
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu ön paneldeki silahları nasıl değiştiririzz
  • oyunu bugün bitirdim. 2 farklı sonu var eğer ikisni de görmek istiyorsanız skull of shadow u ele geçirdikten sonra bi save alın. ben öyle yaptım ikisi de izlenesi videolar. takıldığınız yerlerde hemen kafanızı yukarı kaldırıp tahta bi yer arayın oyunun geneline baktığımızda bi çok yerde bu rope bow u kullanıyoruz. ok atıp iple tırmanma olayı...
  • quote:

Orjinalden alıntı: half life

Ewet beyler arkadaşın dediği gibi ses sorunu çözüldü. Oyunu tekrar silip yüklemenize gerek yok Steam yükleedim yeni bir accaunt aldım. Sonra oyuna girdim. Diyaloglar geldi. Yani STEAM ı yüklemeniz yeterli. Saol NFSMW. İhşallah Splinter Celldede sorun böyle düzelir. Herkese bol oyunlu günler...

önemli degil bana da darkspider söylemisti böyle oldugunu baska bi arkadasım da steam kurmus öyle sesler gelmis ordan edindim;)

@F@RUK silah yapmak için öncelikle bir demirhane bulman lazım steel bar ya da altın steel bar ı(baska çesitleri de olabilir) öncelikle demirhanedeki kovaya koyuyorsun, kolu çevirip kovanın ocagın üzerine gelmesini saglıyorsun yanda bulunan hava üfleyen alet yardımıyla da ateşi körüklüyorsun ve steel bar ermiş oluyor tekrar kolu çevirip erimiş metalin bir küvete bosaltılmasını saglıyorsun daha sonra ordaki kol ile küvete su dolduruyorsun, sonra blade i oradan alıp yanmakta olan ocaga koyduktan sonra akkor haline gelmiş kılıcı tezgahın üzerine koyup çekiç yardımıyla dövüyüorsun son olarak yandaki masada duran küçük bir aletle de kılıcın tutma yerini takmıs oluyorsun-- long sword hazır oluyor

@oyundelisi tab a basınca altta çıkan inventory kısmındaki materyalleri-büyüleri mouse ile 1-9 la numaralandırılmıs bölmeciklere sürükleyerek istediklerini yerleştirebilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NFSMW -- 19 Kasım 2006; 12:20:57 >

• Arkadaşlar ses problemi soyle cozuluo.Çou arkadaşımdenemiş bn denedim sorun gitti.Oyunun program fileslarındaki steamın setubunu kurun.Programı update ettikten sonra bedava bir uyelik alın.Oyuna gelin sesler var.Bide su oyunun videoları bnde çizgi halinde çözümünü bulan arkadaş var ise lutfen buraya yazsın.Directx 9c var bnde ama genede bu sorunla hala karsı karsıyayım....

P4 3.0 HT 512mb 533mhz ram 128mb FX5200 agp ekran kartı 80 gb HDD
  • quote:

Orjinalden alıntı: NFSMW

quote:

Orjinalden alıntı: half life

Ewet beyler arkadaşın dediği gibi ses sorunu çözüldü. Oyunu tekrar silip yüklemenize gerek yok Steam yükleedim yeni bir accaunt aldım. Sonra oyuna girdim. Diyaloglar geldi. Yani STEAM ı yüklemeniz yeterli. Saol NFSMW. İhşallah Splinter Celldede sorun böyle düzelir. Herkese bol oyunlu günler...

önemli degil bana da darkspider söylemisti böyle oldugunu baska bi arkadasım da steam kurmus öyle sesler gelmis ordan edindim;)

@F@RUK silah yapmak için öncelikle bir demirhane bulman lazım steel bar ya da altın steel bar ı(baska çesitleri de olabilir) öncelikle demirhanedeki kovaya koyuyorsun, kolu çevirip kovanın ocagın üzerine gelmesini saglıyorsun yanda bulunan hava üfleyen alet yardımıyla da ateşi körüklüyorsun ve steel bar ermiş oluyor tekrar kolu çevirip erimiş metalin bir küvete bosaltılmasını saglıyorsun daha sonra ordaki kol ile küvete su dolduruyorsun, sonra blade i oradan alıp yanmakta olan ocaga koyduktan sonra akkor haline gelmiş kılıcı tezgahın üzerine koyup çekiç yardımıyla dövüyüorsun son olarak yandaki masada duran küçük bir aletle de kılıcın tutma yerini takmıs oluyorsun-- long sword hazır oluyor

@oyundelisi tab a basınca altta çıkan inventory kısmındaki materyalleri-büyüleri mouse ile 1-9 la numaralandırılmıs bölmeciklere sürükleyerek istediklerini yerleştirebilirsin

Kardeş yardım için sağolda Steel Barı nerden buluyoruz?

• chapter 3 te ve 5 te demirhane war steel barı da arastırırsan orada bulacaksın ayrıca kullandıgın steel bar senin inventory nde kalıyo yani chapter 3 te kullandıgın steel barı chapter 5 teki demirhane de de kullanabilirsin
  • quote:

Orjinalden alıntı: NFSMW

chapter 3 te ve 5 te demirhane war steel barı da arastırırsan orada bulacaksın ayrıca kullandıgın steel bar senin inventory nde kalıyo yani chapter 3 te kullandıgın steel barı chapter 5 teki demirhane de de kullanabilirsin

Saolasın
  • oyundan çıkmak bi iki dakika sürüo bende ...ne kasıomuş bu ya
  • Arlkadaşlar oyunun son bölümünde büyücü ve ejderhanın olduğu bölümdeyim, burada takıldım kaldım bitiren varsa ve nasıl geçeceğim konusunda yardımcı olursa sevinirim.
  • Ejderhayı ve büyücüyü öldüreceksin o kadar.
  • Peki nasıl ve neyle?
  • Dostum banada saçma gelmişti ama kılıçla kuyruğuna yada neresine gelirse vurarak
  • ben 3 okta öldürdüm ejderhayı tabi undeadlere ekstra hasar veren yayla. şeytan kanından temizlenme görevini yaptıysanız çıkıyordu yalnız o ok onu da belirtim. büyücüyü de kılıçla öldürdüm
  • Oyunun DVD9 formatı olan 7 GB lık versiyonunda ses sorunu yok. Steam i yüklemeden sorunsuz oynayabiliyoruz.
  • oyun aldığım yerin sahibi bana oyunu bedava verdi,bedava olunca oyun daha bir güzel geldi...bu arada 1024x768 çözünürlükte sorunsuz oynuyorum.
  • ben su an chapter 6 dayım 3 elmas görevinde, 3 ünü de buldum; spider statue ye 1 tanesini bastan takmıstım-daha sonra lich i dövüp onun mezarındaki elması aldım-son olarak da 5-6 tane ghoul un geldigi yerde gölün etrafında bulunan Marul's Heart mı ne o tür bişi adı kırmızı renkli taşı buldum--- peki bundan sonra napıcagım:S

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NFSMW -- 20 Kasım 2006; 18:25:19 >
  • Arkadaşlar ben oyunun rar ile sıkıştırılmış 1 dvd lik olanını aldım. rar dosyalarını açıyorum install yapmadan direk crack yapınca oyun açılıyor.Şimdi oyuna patch kurmak istediğim zaman oyunu crack yapmasam bile patch kurulmuyor.Nasıl bu oyuna patch yükleyebilirim.
  • oyun normal kursan bile yani rarlı halini C:/ ye çıkartıp oynasan bile patch yükleyemezsin. çünkü oyun kopya we windows ta resmi olarak kurulu degil denetim masasından program ekle/kaldır da bile oyun gözükmüyor o yüzden herangi bi patch bi mod oyuna yüklenemez

su an chapter 9 dayım stonehelm deyim, chapter 8 de giant spider ı öldürdüm lenna için onla ilgili bi ss koyayım dedim. fifo, erathfire sword un SS ini hiç alamamış ben de onu göstermek amacıyla koyuorm mutlaka edinin zaten strength 2 istiyor. zombiler, örümcekler, necromancer lar artık hiç basınızı agrıtmayacak bu kılıç ile;)

file://localhost/D:/yedek/galatasaray/dark%20messiah%20-%20giant%20spider.JPG

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NFSMW -- 22 Kasım 2006; 18:48:06 >
  • patch kurunca ne farkı olcucak arkadaşlar...

birde 1600pro var fena kastı hangi ayarlarda oynamak gerekki.
    ayarlar ii olunca efekler çok ii oluyor o bakımdan...
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.