Şimdi Ara

Dark Messiah of Might & Magic (2006) [ANA KONU] (15. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.105
Cevap
2
Favori
84.943
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3. elması buldum sonunda . örümceğin yanındaki kapıdan gecip labirent gibi yeri dolanıp tek mezarın olduğu ve bircok zombinin olduğu yere girin oranın solunda bi geciş var ordan gecip yolu takip edin geldiğiniz yerde büyük bir meydanda duvarda parlıyor ...oyun burdan sonra kopuyor zaten ..

@oyundelisi yukarıya ok atıp(Robe Bow) ipi ile tırmanacaksın .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zargana -- 14 Kasım 2006; 22:44:17 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: darks n man

geforce 7300gs ile oynayabilirmiyim ben bu oyunu sizce?

oynarsın tabi ki
  • quote:

Orjinalden alıntı: fifo

@roses
    Arkadaşın bahsettiği kılıç sanırım oyunun en iyi kılıcı oyunu kaldırdım screenshot koyamıyorum harika birşey gerçekten.
    Yapımı şu şekilde: Bunları kılıç ve zırh dövmek için yapılmış odada yapıyoruz. 1. g-old yada steel barı kovaya koyuyoruz.
    2. Kolu çevirip kovanın ateşin üstüne gelmesini sağlıyoruz.
    3. Soldan ateşi harlayıp kovadaki materyalin erimesini sağlıyoruz.
    4. Tekrar kolu çevirip kovanın eski yerine gelmesini sağlıyoruz bu olayı yaptığınızda kova içindekini yandaki taşa dökecek.
    5. Taşın yanında bir kol var onu çekip taşın su ile dolmasını sağlıyoruz.
    6. Su çekildiğinde ordaki kılıcı alıp direk kor ateşin içine koyuyoruz.
    7. Kılıcı ordan alıp odanın ortasındaki taş blokun üstüne koyup elimizdeki hammer ile 2-3 defa vuruyoruz( yukarda bir mesaj veriyor bitince).
    8. Son olarak kılıcı alıp weapon smith tools'un yanına koyuyoruz. İşlem bitmiş oluyor.

g-old,steel barı kardeş bu dediğin şeyler ne oluyo?

Beyler ben burda takıldım yardım edecek varmı

• Ses Sorununun çözümü!!!!!! Oyunu tek dvd'de alıp zip/rar'lı dosyları cıkranlar için anlatıyorum. Öncelikle eger oyunda dialog sesleri gelmiyo ve bu şekilde oynamaya dewam ediyosanız cok sey kacırıyosunuz. Save dosyalarınızı saklayın ve oyunu oldugu gibi silin. Oyunu tekrar dvd'den yükleyin. Cıkarma işlemi biter bitmez crack yapmayın. Önce oyunu kendi "mm.exe" dosyasından acın oyunu ve bırakın hata wersin "insert cd" fln diye. Burda hata wermesi önemli, cogunuz yüklemeden hemen soora crack* mm.exe'i kullanıyor. Hata werdikten sonra crack işlemini yapın. Oyuna girin ve güzelim dialoglar eşliğinde oyununuzu oynayın. (Bu yöntem farklı pc'lerde denenmedi ama genel sorun aynı ve bunu yaptıgımda düzeldi eger düzelmesse oyunu tekrar yüklemeyi deneyin derim, bu sorunun dosya eksikliği yada pc'nizden kaynaklandıgını sanmıyorum)

Öteki değinceğim konu ise yükleme süreleri. Hiçbir yükleme ekranı 20saniye'den fazla sürmedi chapter'larda dahil. Bunun temel sebebi tabiki hardware donanımınız. Oyun yeni nesil bi grafik motor'u olan Source'u kullanıyor (Half-Life2) Hepiniz biliosunuzdur ama sunada eminimki bu oyun kadar bu motor'u etinden sütünden olabildiğince kullanan bi oyunda yoktur. 2006'nın en iyilerinden biri, herkeze iyi oyunlar

• quote:

Orjinalden alıntı: F@ruk

quote:

@roses
    Arkadaşın bahsettiği kılıç sanırım oyunun en iyi kılıcı oyunu kaldırdım screenshot koyamıyorum harika birşey gerçekten.
    Yapımı şu şekilde: Bunları kılıç ve zırh dövmek için yapılmış odada yapıyoruz. 1. g-old yada steel barı kovaya koyuyoruz.
    4. Tekrar kolu çevirip kovanın eski yerine gelmesini sağlıyoruz bu olayı yaptığınızda kova içindekini yandaki taşa dökecek.
    7. Kılıcı ordan alıp odanın ortasındaki taş blokun üstüne koyup elimizdeki hammer ile 2-3 defa vuruyoruz( yukarda bir mesaj veriyor bitince).
    8. Son olarak kılıcı alıp weapon smith tools'un yanına koyuyoruz. İşlem bitmiş oluyor.

g old altın külçe şeklinde bir materyal kovaya yaklaştığında kendi "use" tuşu ile koyuyor zaten. Steelde çelik olanı daha dandik kılıçlar ve zırhlar oluyor bunla. Ayrıca bunları yapma zorunluluğunuz yok yaparsanız iteminiz oluyor .
    G-old bir pc firması ile aynı olduğundan tam yazamıyorum anladın sen.

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: F@ruk

quote:

@roses

g old altın külçe şeklinde bir materyal kovaya yaklaştığında kendi "use" tuşu ile koyuyor zaten. Steelde çelik olanı daha dandik kılıçlar ve zırhlar oluyor bunla. Ayrıca bunları yapma zorunluluğunuz yok yaparsanız iteminiz oluyor .
    G-old bir pc firması ile aynı olduğundan tam yazamıyorum anladın sen.

Anladım kardeşde o dediğin materyali nerden bulucaz?

• Bu oyun çok tutmadı galiba. Oblivion a göre mesaj sayısı bir hayli geride.

Pek çok sistemde oyunun yavaş çalışması, performans sorunları bunun en büyük sebebi gibi.

Sağlam bir yama çıksa da oynasak.
  • quote:

Orjinalden alıntı: JAX

Bu oyun çok tutmadı galiba. Oblivion a göre mesaj sayısı bir hayli geride.

Pek çok sistemde oyunun yavaş çalışması, performans sorunları bunun en büyük sebebi gibi.

Sağlam bir yama çıksa da oynasak.

1.01 yaması çıktı zaten.
  • @zargana bu ejdarhayı öldürdükten sonra kız bi taşı kaldırıyor ve açılan tünelden aşağı iniyoz sonra örümceklerin olduğu karanlık yere geliyoz dolanıp duruyom orda bi orkun üstünden anahtar aldım fakat dolanıp duruyorum ne yapmam lazım
  • Bu oyunu oblivionla aynı kefeye koymayın. Bu oyun tamamen FPS öğelerinden olusuor ve oynanıs herkezi tatmin edicek düzeyde. Oblivion oynayan birisinin iyi bi ingilizcesi olması lazım ama DMde idareten bi dil bile yeterli. Her iki oyunuda bitirdiğim için söylüorm her biri kendi alanlarının en iyilerinden. Bu arada hala ses sorunu çözemeyenler warsa oyunu kurduktn soora calıstırmadan önce steam yüklesinler, steamin arka planda durması yeterli olcaktır sanırım.
  • arkadaslar bu bolumde kapıyı nasıl acıcaz. bu arada 7. bolumdeyım. resımde koydum.lutfen yardım edddın...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Santuary

Demosunda bir ipin 10 metre ötesinde kılıç salladığınızda ip kopuyordu Sonra ateşin uzağınızda olmanıza rağmen Oku ateşe çevirdiğinizde okunuzun ucu yanıyordu Böyöle buglar varmı oyunda Eğer warsa

• Oyun çook güzel demosunu oynayabildim malesef sadece ama şu an için 50$ vermek istemiyorum.. çok masrafım oldu. korsan almak da istemiyorum böyle güzel oyunları direk orjinal almak lazım..
  • süper bi oyun
  • Togepi dediklerini yaptım iki kere hemde ama olmuyor. Sanrırım sen daha önce başka bir şey yaptın. Bide şey diycem. Oyunun dosyasının içinde mm klasörü var. Onun içinde sound dosyası var. O sizdede boşmu. Sound dosyasının içi bomboş. Her ses var diyolog sesleri yok. Splinter celdede böyle. İkiside ubisoft oyunu. Ya bide diyalog olmayanlardan söyleyebilirmi. Nerden aldı veya nerden indirdi. Ve kaç gb. Şimdiden teşekkür

quote:

Orjinalden alıntı: Togepi

Ses Sorununun çözümü!!!!!! Oyunu tek dvd'de alıp zip/rar'lı dosyları cıkranlar için anlatıyorum. Öncelikle eger oyunda dialog sesleri gelmiyo ve bu şekilde oynamaya dewam ediyosanız cok sey kacırıyosunuz. Save dosyalarınızı saklayın ve oyunu oldugu gibi silin. Oyunu tekrar dvd'den yükleyin. Cıkarma işlemi biter bitmez crack yapmayın. Önce oyunu kendi "mm.exe" dosyasından acın oyunu ve bırakın hata wersin "insert cd" fln diye. Burda hata wermesi önemli, cogunuz yüklemeden hemen soora crack* mm.exe'i kullanıyor. Hata werdikten sonra crack işlemini yapın. Oyuna girin ve güzelim dialoglar eşliğinde oyununuzu oynayın. (Bu yöntem farklı pc'lerde denenmedi ama genel sorun aynı ve bunu yaptıgımda düzeldi eger düzelmesse oyunu tekrar yüklemeyi deneyin derim, bu sorunun dosya eksikliği yada pc'nizden kaynaklandıgını sanmıyorum)

Öteki değinceğim konu ise yükleme süreleri. Hiçbir yükleme ekranı 20saniye'den fazla sürmedi chapter'larda dahil. Bunun temel sebebi tabiki hardware donanımınız. Oyun yeni nesil bi grafik motor'u olan Source'u kullanıyor (Half-Life2) Hepiniz biliosunuzdur ama sunada eminimki bu oyun kadar bu motor'u etinden sütünden olabildiğince kullanan bi oyunda yoktur. 2006'nın en iyilerinden biri, herkeze iyi oyunlar

• arkadaslar ben de 1 dvd(6 part) seklinde aldım oyunu ama ben daha önceden Dark Messiah Multiplayer Open Beta için steam kurmustum. oyunun full sürümünü aldıgımda bende sesler tamamıyla var ama bi arkadasıma da dvd mi verdim onda da sesler çıkmıyodu simdi o da steam kuracak benim sansıma steam oyunu kurmadan önce kuruluydu yani diyalogları oyunun en basından beri duyuyorm
    ***yapmanız gerekn steam i internetten indirip (oyunun içinde de steam setup .exe var ancak ordan kurarsanız oyun çalısmıyacak sanırım) kurmaktır; oyunda kaldıgınız yerden itibaren diyaloglar duyulabiliecektir
  • Ewet beyler arkadaşın dediği gibi ses sorunu çözüldü. Oyunu tekrar silip yüklemenize gerek yok Steam yükleedim yeni bir accaunt aldım. Sonra oyuna girdim. Diyaloglar geldi. Yani STEAM ı yüklemeniz yeterli. Saol NFSMW. İhşallah Splinter Celldede sorun böyle düzelir. Herkese bol oyunlu günler...

quote:

Orjinalden alıntı: NFSMW

arkadaslar ben de 1 dvd(6 part) seklinde aldım oyunu ama ben daha önceden Dark Messiah Multiplayer Open Beta için steam kurmustum. oyunun full sürümünü aldıgımda bende sesler tamamıyla var ama bi arkadasıma da dvd mi verdim onda da sesler çıkmıyodu simdi o da steam kuracak benim sansıma steam oyunu kurmadan önce kuruluydu yani diyalogları oyunun en basından beri duyuyorm
    ***yapmanız gerekn steam i internetten indirip (oyunun içinde de steam setup .exe var ancak ordan kurarsanız oyun çalısmıyacak sanırım) kurmaktır; oyunda kaldıgınız yerden itibaren diyaloglar duyulabiliecektir

• quote:

Orjinalden alıntı: ploff

arkadaslar bu bolumde kapıyı nasıl acıcaz. bu arada 7. bolumdeyım. resımde koydum.lutfen yardım edddın...

arkadaslar bu bolumu bılen yokmu yaaa :( neredeyse oyunu sılme noktasına gelıcem nasıl gecıcem bır yardımsever yardım etsınnn luttttfen
  • quote:

quote:

arkadaslar bu bolumde kapıyı nasıl acıcaz. bu arada 7. bolumdeyım. resımde koydum.lutfen yardım edddın...

arkadaslar bu bolumu bılen yokmu yaaa :( neredeyse oyunu sılme noktasına gelıcem nasıl gecıcem bır yardımsever yardım etsınnn luttttfen

kapıyı acmıyıcaksınınız . ok atıp üstünden geciceksiniz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: zargana

quote:

quote:

kapıyı acmıyıcaksınınız . ok atıp üstünden geciceksiniz.

ok tesekkurler dostum. kafayı yemekten kurtardınız benı

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.