Şimdi Ara

Dark Evo P60 (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
185
Cevap
4
Favori
26.885
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    yeni güncelleme hala yok.İnşallah ram artırma yeni güncelleme ile bizim cihazlara da gelir.Ram de önemli bence.Yoksa bizde servisemii göndersek :) bekleyip duruyoruz bakalım
  • unnamed_i U kullanıcısına yanıt
    Ben cihazımı tester olarak kullanacağımı bildirdim teknik servise o yüzden 4.4.2 yi kurmuşlardı.
    Gerçi dün aradılar;
    Size 4.4.2 kurulumu yapılmış daha yayınlamadığımız için geri gönderin orjinal yazılım kuralım dediler.
    Bende test için ben yüklettim dedim ama göndermeyi düşünüyorum.
    Orjinal 4.4.2 çıkınca yüklerim bende..
    Zaten dediğim gibi ses kızma tuşu için göndereceğim yazılımı da değiştiriler.
    Gözüme çarpan hataları da bildirdim.
    Ram 2gb oluşu iyi böyle kalsın dedim .
    Dahili hafızayı 2-3 gb yapın dedim.
    4.4.2 ile cihaz 17600 civarı bir antutu puanı aldı.
    Onuda test etmiş oldum.
    Bir testimde
    4.4.2 yi rootlayamadım arkadaşlar, gelirse rootlamak için uğraşacağız gibi gözüküyor.
    Neyse deneyimlerim şimdilik bu kadar.
    Yakında yayınlanacak zaten 4.4.2 hayırlısı.
    Ama dediğim gibi DARK firması çalışıyor arkadaşlar.
    Ben memnunum.

• Peki ram yukseltme islemini nasil yapmislar 2 kat artmis resmen. Guncelleme ile bizim telefonlarda da 2 gb olur mu ram

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Peki ram yukseltme islemini nasil yapmislar 2 kat artmis resmen. Guncelleme ile bizim telefonlarda da 2 gb olur mu ram

• Donanımsal olarak 1GB olan ram nasıl oluyorda yazılımla 2GB olabiliyor.
  • Bu cihazin asil ismi ne ?yurtdışında

• Bu tarz bi telefon istiyorsan prestigio modellerine bak derim. GM den de Dark tanda üstün. Bide Zopo var oda çok güzel telefonlar yapıyor başkanı tavsiye ederim.

• Antutu testi ve cihaz Ayrıntıları.
     Dark Evo P60 Dark Evo P60 Dark Evo P60 Dark Evo P60 Dark Evo P60 Dark Evo P60 Dark Evo P60 Dark Evo P60

• Teknobiyotik'i severim alışveriş de yaparım ama dark ne la? Şöyle lg moto g nexus falan getirse ya

• DeAtHeR kullanıcısına yanıt
    hocam hepsi burada dan aldım ürünü sürümü 4.2.2 ram 1 gb telefondan gayet memnunum almayı düşünen arkadaşlara tavsiye ederim şarj bir gün rahat gidiyor kasma yok cozunurlukte sıkıntı yok gece ışıklı ortamdadaçekim idare eder derecede ve en önemlisi bu tlf 650 tl ve 50 tl puan yanı 600 tl ye 2 yıl garantili böyle bir telefon kacmaz @DeAtHeR
  • 2 hafta oldu aldım şimdilik çok memnunum. Fiyatına göre iyi telefon. Radyoyu bikaç yerde uygulamayla yükleyenler olduğunu okudum ama uygulama ismini öğrenemedim. Bilgisi olan arkadaşlar var mı?
  • yaaa bende almak istiyorum. iyi yorumları okuyorum tamam alıcam diyorum ama sonra alma onun yerine git marka al falan diyolar kafamı karıştırıyolar. ne yapmalıyım ??
  • 600 Tl ye Aynı özelliklerde marka bir cihaz bulursan al.
  • tlf 575 e geliyor woed kartla 50 tl bonus ayrıca woops avea da hepsi buradadan 25 tl indirim var alacak arkadaslara duyrulur:)
  • Kitkattan haber var mi?

• erosbos kullanıcısına yanıt
    Bu ay içinde çıkmasını bekliyorum ben.
    Gayet başarılı bir çalışma yapılmış
    Dahili alanı 2-3 gb ta çıkarıp yayınlasalar bide root atabilinirse süper olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeAtHeR

Bu ay içinde çıkmasını bekliyorum ben.
    Gayet başarılı bir çalışma yapılmış
    Dahili alanı 2-3 gb ta çıkarıp yayınlasalar bide root atabilinirse süper olur.

Eyvallah hocam sagol. İnsallah bi an once gelir de uygulamalarimi rahatlikla yuklerim;)

• Arkadaşlar ay başında 2 tane almayı düşünüyorum, 2-3 aydır kullanan var mıdır? Bir süre sonra kapanma donma vs. gibi sorunlar olmaya başladı mı yoksa hala aynı performans devam mı ediyor?
    Darkın full hd telefonunu da inceledim arada kaldım aslında. Siz hangisini tavsiye edersiniz. Oyunla işim yok sadece internet ve pil ömrü lazım
  • Arkadaşlar n11 den 649 -55 tl bonus +kargo ücreti olarak aldım. kullanıcak kişi babam int.oyun hakgetire tahmini pili 4 gün gider ona bu fiyata bu özelliklerde yok en çokda teknobiyotiğe güvendiğim için aldım.
  • teknobiyotik sitesinden bir kişi bile olumsuz yorum atmamış.
    discovery var bende, eğer tekrar telefon almam gerekirse bunu alırım herhalde :)

@gecce
    ne kadar gidiyor şarjı hocam?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi N20 -- 21 Mayıs 2014; 19:03:00 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.