Şimdi Ara

Dark Evo P60 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
186
Cevap
4
Favori
26.885
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim S2'de Mali 400 var yetersiz kalabilir o çözünürlüğe.Kaç çekirdekli bilmiyorum hızınıda bilmiyorum tabi.Bataryası hakkında da fikrim yok 2800'den aşağısı kurtarmaz.950 liraya Zopo 990+ gelecekti galiba 6 inç 3000 mah batarya 2 gb ram mtk6592 işlemci falan vardı ona bakabilrisiniz.
  • Cihazı rootlamayı başaran var mı ? Nasıl yapılıyor ?
  • Ben çok beğendim. Böyle sağlam bir alternatif varken o Samsung'lara gidip profesyonel lens parası vermem...
  • Bir kaç gündür cihazı yetersiz uygulama hafızasından dolayı her yerde eleştiriyordum, iade etme noktasına kadar gelmiştim. Root işlemi yapıp hafıza kartı ile uygulama belleği için ayrılan 1 GB alanı birleştirdikten sonra hiç bir sorunum kalmadı. Ekran çözünürlüğü 6" için yetersiz diyenler , görüntü çamur gibi olur diyenler bence cihazı bir yakından görüp incelesinler. Kendi fiyat segmentinde alınabilecek en iyi cihazlardan. Cihazı gereksiz yere yerden yere vurmuşum :)
  • kurt76 kullanıcısına yanıt
    O olayı nasıl yaptın paylaşır mısın ?
  • ben moto g alırdım
  • SİPARİŞİNİ VERDİM İNŞALLAH BEKLEDİĞİM GİBİ OLUR BURADAN SORMAK İSTEDİĞİM BİRŞEY VAR UYGULAMA İÇİN SADECE 1 GB ALAN VERİLMİŞ BUNU ROOT ETMEDEN ARTTIRABİLİRMİYİM
  • DeAtHeR kullanıcısına yanıt
    "Framaroot" ile telefonu rootladım. "Link2sd" programını kurdum. Uygulamaları sdkarta taşımaya yarayan diğer uygulamaları da kullanabilirsiniz. Daha sonra Bilgisayarıma "MiniTool Partition Wizard Home Edition" programı kurarak sd kartı 2 ye böldüm. Bölümleri Fat32 ve ExFat4 formatlarını kullanarak biçimlendirdim.

Hafıza kartını telefona taktığımda dahili uygulama belleği ile sdkart birleşmiş olarak gözüktü.

@DeAtHeR
  • dark ın orginal üreticisi kim?
  • ender ahmet kullanıcısına yanıt
    Çinde HTM adı ile satılıyor. HTM H9001 modeli telefon Akortek için özelleştirilmiş. Elektronik düğmeler konmuş , dahili hafıza 8 GB 'a çıkartılmış. İşletim sistemi Türkiye için optimize edilmiş. @ender ahmet
  • suleyd1978 kullanıcısına yanıt
    Uygulamaların ancak bir kısmı sdkarta root olmadan taşınabiliyor. Root yapmadan bütün uygulamaları taşıyamazsınız. Root yapmak Framaroot ile çok kolay. Cihazı garanti dışı bırakmıyor istediğiniz an root işlemini geri alabilirsiniz. Uygulamalarınızı taşımak için Link2SD kullanabilirsiniz. @suleyd1978

• quote:

Orijinalden alıntı: kurt76

Çinde HTM adı ile satılıyor. HTM H9001 modeli telefon Akortek için özelleştirilmiş. Elektronik düğmeler konmuş , dahili hafıza 8 GB 'a çıkartılmış. İşletim sistemi Türkiye için optimize edilmiş. @ender ahmet

eyvallah kardeşim

sanırım dark ürünün özelliklerini kendi belirleyip ürettiyor.
  • ender ahmet kullanıcısına yanıt
    Kuvvetle muhtemel.
  • Ben rom yüklemesinde bulundum farklı bir cihazın romunu denedim.
    Özellikleri birebir aynı bir cihazdan.
    Sonuç CORTTTT
    Servise gönderdim. Garanti kapsamında yazılımı yükleriz dediler.
  • Helal olsun adamlar sorgusuz sualsiz aldılar cihaz yazılımı yükleyip gönderdiler.
    Garanti kapsamında.
    Araya cumartesi pazar girmesine karşın 7 günde gitti geldi cihaz.
    Dark teknik servisi kutluyorum.
    Ve tavsiye ediyorum.
  • kurt76 kullanıcısına yanıt
    Harici sd kartla mı yaptınız dahili 8gb den geriye kalan yere mi yaptınız bu işlemi..
    Ben yaptım harici için ama dahiliye eklemedi..
    16gb bu arada harici sd kartım.
  • aldım ve memnunum.
  • DeAtHeR kullanıcısına yanıt
    Merhaba.Yapabildiniz mi acaba kurt76 adlı kullanıcın dediği işlemi.Ben de sd karta denedim ama olmadı.Hala 1gb görünüyor kullanım alanı.
  • unnamed_i U kullanıcısına yanıt
    Yok yapamadım ama başka bir şey denemek üzereyim.
    dosyalarla oynayıp 2 veya 3 gb depolama olarak düzenlemek gibi..
  • Acaba telefonu nereden aldınız söyler misiniz?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.