Şimdi Ara

Dardanel ton balığı 1705 gr 39 tl (bitti)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
1.238
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.hepsiburada.com/dardanel-ton-baligi-1705-gr-p-ZYDAROM101I1063?magaza=Hepsiburada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ullumanitu -- 26 Nisan 2018; 1:44:3 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Geçen bir yazı okudum istemsizce soğudum yahu. Bilgisi olan varsa yorum alırım.
    https://seyler.eksisozluk.com/gunluk-hayatta-saglikli-besin-olarak-tukettigimiz-ton-baligi-aslinda-zararli-mi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • fiyat uyguna geliyor ama tüketmesi sıkıntı.

ben bunu 1 günde tüketemem.
  • Süzme ağırlık 1 kilo . 100 gr lık paçalar halinde saklama poşeti ile dondurucuda saklayabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • besin piramidinin her basamağında birçok şey değişir mesela enerjinin %10u aktarılır yukarıya, biyokütle azalır , vücut büyüklüğü artar. yukarıya değişmeden aktarılan tek şey zehirli madde miktarıdır ve ton balığı çok yukarıdadır. tüm küçük balıkların yediği zehirli madde bir üsttekine oda bir üstüne derken ton balığına varana kadar çok fazla artar biz de bu balığı yeriz.
  • Genelde 160 gr lık konservelerde alıyorum. Aç bitir gibi oluyor. Fiyatı 160 gr a oranlayınca 3,65 tl ye geliyor. Neredeyse iyi fiyat ancak büyük satıldığı için tercih edilmel mi bilmiyorum. Arkadaşın dediği gibi dondurucuda saklamak tadını bozar gibi geldi bana. Ton balığı fırsatı bekleyenler için iyi fiyat ancak küçük konserve de tercih edenler için alınmaz bence.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yaklasik 1 kiloya yakin barbun gomerim.bu zor acilinca yamesi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: göktuğbey

Yaklasik 1 kiloya yakin barbun gomerim.bu zor acilinca yamesi

tereyagli barbun canim cekti haci

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2x160 gr 7,5 TL
    1x160 gr. 3,75 TL
    1705 gr = ~11x160 gr
    11x 3,75 TL = 40-41 TL

160 gr. almak daha mantıklı. Ha bu has be has dardanel derseniz saygı duyarım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.