Şimdi Ara

Dante's Inferno İnceleme Videosu (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
82
Cevap
0
Favori
29.081
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Videonun HD linkinde bir sorunmu var?başka taraflara yönlendiriliyorum
  • son sahne bilerek konulmuş gibi....Çok kötü anlamlar uyandırdı bende
  • Niye böyle oyunlar pc için çıkmaz hiç anlamıyorum..
  • inceleme güzel, puanlama güzel, oyun güzel
  • daha değerli bişeyi kurtarsa senaryo daha iyi olurmuş saçma sapan şeyler için chenneme göndermişler
  • Hikayeye de laf atmayın artık. Koskoca İlahi Komedya için de senaryo kötü denmez.

Puanlama çok yerinde olmuş, teşekkür ederim.
  • oyun bence tam bir god of war kopyasi hattaa dantenin o komedyasinin islam dinine aykiri bazi konular icerdigi icin ben bu oyunu hic beyenmedim(bu arada bir gow 3 incelemeside bekliyoruz.)
  • harika bir inceleme olmuş tam hak ettiği puanları almış
  • 14 subatda geliyor,kız arkadaşınıza '' bak senin icin cehenneme bile inerim '' denebilir.
  • neden neredeyse bütün bayan karakterler çıplak ben anlayamadım.erotizm oyunlara bile bulaştı artık bu kadarına ne gerek var bilmiyorum.insanların sabah akşam aklı fikri sekste mi? hani derler erkekler günün bilmemkaç saati seks düşünür falan ama bunlarında gaz vermesine gerek yok daha fazlası için...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Devoin

14 subatda geliyor,kız arkadaşınıza '' bak senin icin cehenneme bile inerim '' denebilir.

• Bu karakterin bir Kratos etkisi bırakması imkansız.
    Ama her türlü oynanabilecek bir oyun, kaliteli bir yapım.
  • ben bu oyunu psp ye aldım grafiği biraz kötü neden acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkerinanç

neden neredeyse bütün bayan karakterler çıplak ben anlayamadım.erotizm oyunlara bile bulaştı artık bu kadarına ne gerek var bilmiyorum.insanların sabah akşam aklı fikri sekste mi? hani derler erkekler günün bilmemkaç saati seks düşünür falan ama bunlarında gaz vermesine gerek yok daha fazlası için...

Neredeyse bütün kültürlerde bulunan 7 ölümcül günahtan biri olan şehvet işte..Cehennemde olması çok doğal.Diğer oyunları bilemem.Ama sanki insan hayatından sexin çok uzak olduğunu ima etmişsiniz.
  • ps3 yok bu oyununda xbox da olması çok güzel birşeyki ben atmosferi bakımından gow3 den daha çok ilgimi çekti ve güzel bir senaryosuda var çok güzel bir oyun inceleme için teşekkürler güzel anlatımdı erdinç bey

teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

ben bu oyunu psp ye aldım grafiği biraz kötü neden acaba ?

kendi sorunca cevap vermişsin..
  • quote:

Orijinalden alıntı: BelieveMe

Harika bir oyun, harika bir inceleme. Ellerinize sağlık.

+1907 Güzel oyun.
  • İnceleme güzel olmuş,Gameplay'den kırılmış genelde bu da GOW'ın neredeyse aynısı olduğundan ve çok az silah bulunduğundan çok normal..Ztaen oyunun bu puanlarda kalmasının nedeni bu..Eğer 2.oyun gelirse Visceral bunlara dikkat etmeli..İkinci oyun çok iyi olabilir bunun üstünde dururlarsa ki Dead Space ile Dante's Inferno'nun 2.oyunlarının üstüne daha çok yoğunlaşacaklarını düşünmekteyim..

Story'den kıranlara sadece gülüyorum,GameTrailers'ta 6.3 vermiş 0'a indi gözümde..İlahi Komdeya gibi bir eserin ve var olan bir inancının geçtiği bir oyun sonuçta bu Top 5'e girer tüm zamanlarda en iyi konulu oyunlar sıralamasında hatta..
  • gayet basarılı bır yapım god of war tarzı oyun severler kesınlıkle bu oyunu ve kısa bır sure once cıkan darksıders oyununu es gecmeyın...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ArGoDa

Videonun HD linkinde bir sorunmu var?başka taraflara yönlendiriliyorum

Forum linkinde bir sorun var, yakında gerekli düzeltme yapılacaktır.

Onun dışında BSC üzerinde de bir sıkıntı vardı. Şu an düzelti.

HD versiyonu için:http://www.bolumsonucanavari.com/?pidx=14&vid=980&hdon=1

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.