Şimdi Ara

Damacana Su Fırsatları (19lt.) (198. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.370
Cevap
132
Favori
811.606
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 196197198199200
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hayat su kullanıyorum ama su kalitesinden hiç memnun değilim. Açtığım son damacanayı dökmek zorunda kaldım. Çeşmeden pek farkı yoktu.
    Kullandığını su markası nedir, önereceğin özellikle su kalitesini içerken anlayan arkadaşların önerilerini bekliyorum.
    Erikli kullanırdım memnundum ama fiyatı 15.5 olunca bıraktım.
  • Damacana Su Fırsatları (19lt.)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alfredo

Hayat su kullanıyorum ama su kalitesinden hiç memnun değilim. Açtığım son damacanayı dökmek zorunda kaldım. Çeşmeden pek farkı yoktu.
    Kullandığını su markası nedir, önereceğin özellikle su kalitesini içerken anlayan arkadaşların önerilerini bekliyorum.
    Erikli kullanırdım memnundum ama fiyatı 15.5 olunca bıraktım.
    Simdi abant iciyorsaniz taskestiye gecerseniz agir gelir.. ama taskesti guzel su..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Taşkestiyi de abantı da gözü kapalı alabilirsiniz uzmanlar arada suyu değiştirin diyorlar ben sırf bu sebeple hazir kampanya varken taskestiden abanta geçeyim dedim üye de oldum siparişi verecekken bir baktım tam 3 saat sonra teslim edecekler su bu planlanamaz ki ne zaman biterse hemen gelmeli vazfeçtım taşkestiye alo dedim 15 dakika sonra evdeydi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dagdelen su, satis noktasindan alimda 5 tl kampanyasi baslatmis. 4445222 den en yakin satis noktası ogrenilebilir. Ayrica farkli damacana degisim ucreti 5tl mis. Internet sitesiwww.dagdelen.com.tr

• Garanti bankası mobil şube girişte bisuda kullanılacak %50indirim kodu veriyor. Maksimum 15tl ye kadar indirim kullanılabilir. 10₺ alınan sular için üç kere %50indirim kullanılabilir mesela.

• quote:

Orijinalden alıntı: idefixoxo

Garanti bankası mobil şube girişte bisuda kullanılacak %50indirim kodu veriyor. Maksimum 15tl ye kadar indirim kullanılabilir. 10₺ alınan sular için üç kere %50indirim kullanılabilir mesela.
    3 farklı siparişte aynı kod kullanılabiliyor mu hocam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Johny Constantine

3 farklı siparişte aynı kod kullanılabiliyor mu hocam?

Alıntıları Göster
    Kodu girdikten sonra her siparişin yarısı ve toplamda 15tl indirim olacak şekilde otomatik düşüyor. Her seferinde kod girmeye gerek kalmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi idefixoxo -- 16 Kasım 2019; 14:23:42 >
  • quote:

Kodu girdikten sonra her siparişin yarısı ve toplamda 15tl indirim olacak şekilde otomatik düşüyor. Her seferinde kod girmeye gerek kalmıyor.

Alıntıları Göster
    O zaman 10 TL'lik damacanadan 3 ayrı sipariş verilebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Johny Constantine

O zaman 10 TL'lik damacanadan 3 ayrı sipariş verilebilir.

Alıntıları Göster
    Aynen

• 9 TL ye 19 lt selen su alıyorum

• quote:

Dagdelen su, satis noktasindan alimda 5 tl kampanyasi baslatmis. 4445222 den en yakin satis noktası ogrenilebilir. Ayrica farkli damacana degisim ucreti 5tl mis. Internet sitesiwww.dagdelen.com.tr
    iyimi Dağdelen kullanan varmı? 12.5 olacakmış gerçi yılbaşından sonra.. ama ilk su ücretsiz dedilee

• Fiyatlar uçtu gitti

• ANKARA ÇANKAYA için önerebileceğiniz su var mıdır?
  • SORU : Eylül Su nasıldır?

Ankara Sincan'da oturuyorum.
    Şuan tasketi alıyorum 12 TL ye.
    Bulunduğum konuma Eylül Su diye bir marka eklenmiş. 10 TL

Kullanan öneren var mı?
    Nasıldır bu su?

• Hamidiye Fabrika Satış Mağazalarında gidip yerinden alırsanız, 19 litre damacana 7-8 liraya, 6'lık 1.5 lt pet su/12'lik 0,5 lt pet su 5 liraya satılıyor.

Hamidiye Kaynak Suları Fabrika Satış Mağazası (Kemerburgaz)
    *Damacana su 7 lira

https://www.google.com/maps/place/Hamidiye+Kaynak+Sular%C4%B1+Fabrika+Sat%C4%B1%C5%9F+Ma%C4%9Fazas%C4%B1/@41.1472592,28.9207206,17z/data=!4m5!3m4!1s0x14cab378e4a0c1c9:0x7645ff9685f5d029!8m2!3d41.1472552!4d28.9229093?shorturl=1

Hamidiye Kaynak Suları Fabrika Satış Mağazası (Kağıthane)
    *Damacana su 8 lira. Üst geçitin altında Halid Paşa Caddesinde, Çamlık Büfe'nin çaprazında yer alıyor.

https://www.google.com/maps/place/41%C2%B003'56.6%22N+28%C2%B057'05.6%22E/@41.0653772,28.9510314,18z/data=!4m5!3m4!1s0x0:0x0!8m2!3d41.0657222!4d28.9515556?shorturl=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi careemm -- 5 Ocak 2020; 7:25:59 >

• Hamidiye damacana değiştirme ücreti alıyor hiç bir firma almazken 5 TL. Suda 10 sanırım zam gelmeyeceğini bilsem geçerim ama.. bilemedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BèRuTTì -- 13 Ocak 2020; 2:33:30 >
  • BèRuTTì kullanıcısına yanıt
    Hocam, nereden baksanız bütün firmalar değişim ücreti alıyor. Hamdiye su bayii satış fiyatı 11 TL. Yukarıda yazdığım yerler, fabrika satış mağazalarından gidip değişim yaparsanız 7 ya da 8 liraya değişim yapıyorlar. Eviniz yakınsa oradan gidip değiştirmek daha mantıklı, ekonomik görünüyor.
  • Erikli olmuş 13 tl bu devirde su içilmez.

• 
Sayfa: önceki 196197198199200
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.