Şimdi Ara

Damacana Su Fırsatları (19lt.) (196. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.371
Cevap
132
Favori
811.597
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 194195196197198
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: careemm

Hocam selamlar,
    Hamidiye satış mağazası nerede acaba? 6.5 lira iyi bir fiyat.
    Kemerburgaz girişinde Hamidiye Su Fabrikası var , yanında satış mağazası da vardı ordan bahsediyor olabilir arkadaş.
  • barakuda1 kullanıcısına yanıt
    Kayışdağı yolu üzerinde çeşme var bir kaç kez geçmiştim insanlar bidonları dolduruyordu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-04E941636

Bu mesaj silindi.
    ee benzin masrafı ne olcek
  • Axses Ben dedim yapti!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dnt2541 -- 3 Eylül 2019; 14:10:56 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Bu mesaj silindi.
    öyle yapıyorum sadece 1 km uzağımda hocam buna rağmen benzinden bir kuruş bile gitmesine gönlüm razı olmadığı için her gidişimde en az 5-6 damacana alıyorum. tek sorunum başka markaların damacanaları duruyor depo da.. bunların hepsini marka farketmeksizin alacak bir yer var mı ? en az şöyle bi 200 girse cebime çok sevinirim. damacana değil altın gibiler mübarek. saklamaya devam edicem ama yer kaplıyorlar. bizimkiler söylenmeye başladı. aracım arızalandığı için 2 haftadır gidemiyorum. kullan at pet plastik damacana olan 19 litreliğin fiyatı ne oldu ? standart depozitolu aldığımız da hala 6.5 mu ?
  • quote:

Bu mesaj silindi.
    Başka marka damacana yı kaçtan değiştiriyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: birikideneme

Başka marka damacana yı kaçtan değiştiriyorlar

Alıntıları Göster
    bildiğim kadarıyla söylüyorum başka yerlerdeki uygulamalar farklıysa bilemem , bu zamana kadar hiçbir su bayisinin farklı marka damacana için para aldığını görmedim duymadım banada denk gelmedi, isteyen varsada uzak durun derim zaten boşunun depozitosu kaç para bunun ki birde değişim parası alıyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi newrophat -- 3 Eylül 2019; 21:37:0 >

• Fuska suya 12 TL veriyorum,tadını da beğeniyorum açıkçası. 6 TL ye suyu buluyorsanız çok şanslısınız :(
  • gördünüz mü sevindik eğlendik zam geldi. 9 eylüle kadar hamidiyeye gitmem gerekiyo artık. 10 damacana alır benim araba
  • ulan bide ben sisayi yorum yapim:) her sey çok güzel oluyo:):)
  • 3 km ilerde köyde su var çeşmeden dolduruyorsunuz 1 TL 20 tl yer Çanakkale Erikli Su aldığımda oluyor 10 tl

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar selamlar,

Hamidiye su bayilerinden gidip almak kaydıyla damacanayı 6 liraya değiştirebilir miyiz? Kemerburgaz'daki satış mağazasında gel al 6 lira demişlerdi. Acaba bayilerde de bu durum geçerli midir?
  • Keçiören Aktepe civarı hangi marka damacsnayı önerirsiniz. Damacana markaları arasında kararsız kaldım.
    Üçpınar almina madran hangisi iyidir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • slickman S kullanıcısına yanıt
    Hocam bende Aktepede oturuyorum damla alıyorum tavsiye ederim

• Erikliye abone oldum, bir kampanyaları var turkcelle,
    turkcellden sms geldi trcl16 kod. ankaradayım sakadan erikliye geçtim 1.3.5.7.9.11. siparişlerde 12 li şişe su veriyorlarmış. kullanmak isteyen kodu deneyebilir.
  • Gençler Ankara/Etimesgut Şehit Osman civarı ya da bu adrese getiren bildiğiniz en ucuz damacana sular hakkında beni bir aydınlatabilirseniz sevinirim..
  • Balıkesir de sanırım hepsini denedim 7-8 tl bandında çoğu ve tadını beğenerek içtiğim yok malesef.
    Şeker hastasıyım min 3 lt iciyorum su icilmesi zorsa icemiyorum.En son a101den 90 kuruştan 1.5 lt olan sulardan aldım fena değil tadı bitincede atıyorum.
    Gariptirki 5lt olanları yavas icebildigimden suyun altı kokuyor hemde ağır kokuyor gibi geliyor bana ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxxcem

Balıkesir de sanırım hepsini denedim 7-8 tl bandında çoğu ve tadını beğenerek içtiğim yok malesef.
    Şeker hastasıyım min 3 lt iciyorum su icilmesi zorsa icemiyorum.En son a101den 90 kuruştan 1.5 lt olan sulardan aldım fena değil tadı bitincede atıyorum.
    Gariptirki 5lt olanları yavas icebildigimden suyun altı kokuyor hemde ağır kokuyor gibi geliyor bana ..
    miqrosda abant 5 litrelik su 2.5 tl ama. en iyisi 0.5 lik şişelerden bir düzüne alıp boşalan şişelerini bununla doldurun. paranızı çarçur etmeyin. ettiğiniz karla yılda kaç damacana su alınır
  • Ben Pirsu yu denedim Ankara/Çankaya 10 tl.Koç grubuna ait

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • damla alacağınıza çeşmeden için daha iyi
    onlar da çeşmeden dolduruyor zaten

• 
Sayfa: önceki 194195196197198
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.