Şimdi Ara

daire başına 2 hat geliyor . ben 3 istiyorum?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
452
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. yeni bir daireye geçtim. 16 dairelik apartmanda mütahit 32 lik next cihazı taktırmış. Daire başına 2 hat gidiyor. 5+1 dubleks evimde salonumda merkezi var. oturma odamda ve mutfakta uydu prizi yok. ben öncelikle hem oturma odama hemde mutfağa ilerleyen senelerde gerekirse diğer odalara da uydu prizi bağlatmak istiyorum. Cihazı bağlayanlara sordum. En fazla 2 hat olur üçüncü bir odada izleyemessin dediler. Doğrumu acaba. nasıl çözebilirim bu sorunu ?

• santrali daha çok girişli taksa olurmuş. Tam daire sayısınca almış

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kablo TV varsa, alarak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elindeki santrali daha büyük bir versiyonu ile değiştirerek yapabilirsiniz ancak
    Ör:http://www.hepsiburada.com/multibox-mb-10-48-kaskatli-multiswitch-santral-pm-evmultimb1048

Ya da geçici olarak komşularınızdan 2. hattını kullanmayan varsa isteyebilirsiniz, ancak bu ne kadar ciddi bir çözümdür soru işareti.
  • Digiturk ve Kablotv'yi splitter ile istediğin kadar çoğaltabiliyorsun da turksat uydusunda malesef tek hat oluyor.. Bende evimde 2 hat olmasına rağmen 1. hattı digiturk 2. hattı ayrıştırıcı ile (Turksat + Kablotv)'yi ayarladım. Her odada yayın alabiliyorum.
  • 5+1 ev için 2 hat çok az olmuş. benim 3+1 evde 3 hat var ben mutfak için de bir hat olsun istiyorum ama malesef çözüm bulamadım çok da anlamam ama keşke bu santrallerin ev için 2-3 çıkışlı olanlarından olsa onunla eve gelen hat belki çoğaltılabilir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.