Şimdi Ara

*DAİKİN VZ PREMİX* Kullanıcıları (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
190
Cevap
8
Favori
24.144
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tesekkur ediyorum ana hattan 32lik boru ile buderus 122 i taktiracagim sabırla cevap verdiğiniz için teşekkürler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • gozel2121 G kullanıcısına yanıt
    6 yil garantili ndj öneririm veya airdel öneririm şart değil buderus olmasi zaten cihaz bosch üretimi..En azindan garantisi uzun cihaz alin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyi günler 80 metre kare net kullanım alanlı müstakil evimize doğalgaz tesisatı çektireceğiz. İki katlı evin üst katı. Çatı kiremit örtülü. Toplam 5.6 metre demir döküm petek kullanılacak. Kombide kararsız kaldım. İki kombi arasındayım. Bosch condens 2200 i ile daikin premix vz d2cpx024aatr bu kombilerden hangisini önerirsiniz. Kablosuz oda termostatı içinde Bosch için tr24f Daikin için ise general ht220s set teklif ettiler. O.T. farklıda olabilir bunlar nasıl iyi mi yoksa önereceğiniz başka marka model o.t. varmı.

• Alicelik35 A kullanıcısına yanıt
    Bosch olarak 2300 öneririm vz yerinede ndj öneririm modulasyon araliklari 1:8 daha geniş araliğinda daikin anavtaji 6 yil garantili olmasi devam ediyodur sanirim araştirmak lazim..ayrica aralarinda fiyat farki illa olucaktir deger mi onuda araştirmak lazim istersen tesisat öneri kisminda konu sahibi var ona daniş detayli bilgi verir size

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SEHZADE63 -- 5 Ağustos 2020; 14:30:30 >
  • SEHZADE63 S kullanıcısına yanıt
    Daikin vz ile ndj fiyat farkı 500 TL istediler. Sizce ndj yi mi tercih etmeliyim. modülasyon farkı ne oluyor pek anlamıyorum. Vz 6 modülasyonlumuş ndj 8 fark ne oluyor bilmiyorum. General ht220 s set o.t. li teklif verdiler. Simens rev 24 rf oda termostatı istediğimde 800 TL fiyat farkı istediler. Tesisatı annem kullanacak ve 73 yaşında ve simens o.t. kullanabilmesi sanırım imkansız. Gerek var mı simens olmasına. Yardımcı olursanız memnun olurum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Alicelik35

Daikin vz ile ndj fiyat farkı 500 TL istediler. Sizce ndj yi mi tercih etmeliyim. modülasyon farkı ne oluyor pek anlamıyorum. Vz 6 modülasyonlumuş ndj 8 fark ne oluyor bilmiyorum. General ht220 s set o.t. li teklif verdiler. Simens rev 24 rf oda termostatı istediğimde 800 TL fiyat farkı istediler. Tesisatı annem kullanacak ve 73 yaşında ve simens o.t. kullanabilmesi sanırım imkansız. Gerek var mı simens olmasına. Yardımcı olursanız memnun olurum.
    https://forum.donanimhaber.com/kombi-ve-tesisat-oneri-sayfasi-ana-konu--63447066
    Konu sahibi bu işin piridir ona daniş gerekli cvbi vericektir..yardimci olur sizd

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar daikin premix vz kombim var. Ben buna dış hava sensörü takmak istiyorum. 1.si kendim takabilirmiyim garanti dışı kalır mı ve taktıktan sonra ayar falan gerekir mi. 2.si cam balkon var sensörü cam balkonun dışına bir yere mi takmalıyım.

• Köprüyle çalışmadı bende o yüzden sormak istedim.

Ekleme, Köprüyü söküp aynı 2 porta termostatı takınca sorun yok. İlginç olan 1-8 sırasına göre köprünün olduğu yer 5-6 değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kimano -- 7 Aralık 2020; 16:49:59 >
  • Birde oda termostatı almak istiyorum. Geçmiş yorumlarınızı okudum ama net cevap bulamadım
    Daikin oda termostatı vz ile uyumlumu veya hangi marka almalıyım.

• burakyalcn B kullanıcısına yanıt

daikin oda termostatı vz ile uyumlu, dhs, kendiniz alıp takamazsınız tak çalıştır bir ekipman değil kombiden parametre ayarı girilecek

bence daikin müşteri hizmetlerini arayın

• kimano kullanıcısına yanıt

o.t sıkıntısız çalışıyorsa sorun yok daha önce o köprüyü bende sökmedim

• disintegration kullanıcısına yanıt
    Anladım teşekkür ederim. Peki dhs yi cam balkondan dışarı çıkarmalımıyım sizce bacanın altına güneş görmeyen bir yere mesela. Birde 1k ohm dhs mi almam gerekecek elektronikçilerden.

• quote:

Orijinalden alıntı: disintegration

o.t sıkıntısız çalışıyorsa sorun yok daha önce o köprüyü bende sökmedim

Tesekkur ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kimano -- 9 Kasım 2020; 7:25:30 >
  • burakyalcn B kullanıcısına yanıt

dhs, cam balkondan dışarı çıkarılacak elektronikçiden alacağınız ohm için kendiniz kombiden nasıl parametre gireceksiniz? yapmayı biliyormusunuz, eviniz için en uygun ısıtma eğrisinin girilmesi gerekli bence orijinal dhs alın ve servis bağlatın

• kimano kullanıcısına yanıt

kullanım kılavuzuna on/off o.t bağlantısı için baktınız mı?

• kullanım suyu için ön ısıtma modu eco/comfort

*DAİKİN VZ PREMİX*  Kullanıcıları

• Bu modelde pompa hızını nasıl artırabiliriz bilen var mı?

• cenk78 kullanıcısına yanıt

Kombiniz yeni nesil yogus mali kombiyse pompası ERP pompadir ve hızını kendi ayarlar.kullanım kılavuzunu inceleyebilirsiniz

• erkostu E kullanıcısına yanıt

NDJ modelinde servis ayarlarından artırılabiliyordu. Bu modelde nasıl yapılacağını bilmiyorum. İllaki bu ayarlarla oynanabilecek servis menüsü vardır herhalde.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.