DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Portal arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de bu deneyime davetlisiniz. Gizle Detaylar ve Geri Bildirim
Daha fazla gelişmek
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
19
Cevap
2
Favori
445
Tıklama
Tüm Forumlar >> Free to Play - MMO >> League Of Legends >> LOL Genel >> Daha fazla gelişmek
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      1553 LOL Mesajı 2829 Mesaj
      29 Mayıs 2013 17:06:09 Konu Sahibi
      Son birkaç aydır yerimde saydığımı hissediyorum 2 oyun kazanıp 1 oyun kaybetme döngüsü içinde gold 1 de kaldım. Arada dikkatim dağılıyor bir bakmışım gank yemişiz falan. Yada igniteı en verimli anda kullanamayabiliyorum. Çoğu kişinin aksine earlyde domine edip latede etkisiz kalabiliyorum daha fazla gelişmek için ne yapmam gerek? Stream arada izliyorum ama öyle çok müthiş gelmediler bana yani o oynamayla challenger olunuyorsa benimde plat 1 falan olmam gerekiyordu nasıl oluyor bu iş?

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
      |
      |

• Yüzbaşı
      274 LOL Mesajı 293 Mesaj
      29 Mayıs 2013 17:14:17
      Belirttiğin gibi dikkatin dağılıyormuş belki Early champi alıyorsundur ya da takım 20. dakikadan sonra ne yapacağını bilmiyordur.

|
      |

PSN:COOL_iceTR
    • Yüzbaşı
      229 LOL Mesajı 266 Mesaj
      29 Mayıs 2013 17:19:21
      Dikkatini toplaman gerek belki de oyundan eskisi kadar zevk almıyorsun,yinede gelişmek için kendinden daha fazla win li bir arkadaşınla oyuna gir kendinden daha iyilerle oyna benim tavsiyem bu tabi

|
      |

• Yüzbaşı
      387 LOL Mesajı 507 Mesaj
      29 Mayıs 2013 19:17:52
      hiç oynamadığın karakterlerle oyna farklı buildler farklı taktikler geliştir
      öner: poopy , sion , karthus

|
      |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      29 Mayıs 2013 19:42:37
      Team Fight odaklı Champlar Al zira Senin sorunun çözümü Lategame'de yaralı Champlar almandan geçiyor.

|
      |

• iOS Beta Kullanıcısı
      29 Mayıs 2013 19:47:17 Konu Sahibi
      Teşekkürler tavsiyeleriniz için.

Hocam evet nedense oyun eski zevkini vermiyor diamond 4 bir arkadaş var arada onla duo giriyoruz farkediliyor gerçekten. Poppy bir ara çok oynardım tekrar çok kullanılmayan herolarıma döneceğim o zaman (shaco baya iyi oynarım ama pickleyince küfür yiyorum )

Birde şöyle bir sorun var vaynei early game için alıyorum desem yeridir bence latede çok squishy kalıyor ama earlysi çok güçlü değil mi? Ben vaynele earlyde hep domine edip latede etkisiz kalıyorum çok mu kronik

• Yarbay
      2523 LOL Mesajı 2567 Mesaj
      29 Mayıs 2013 20:00:52
      quote:

Orijinalden alıntı: Snefru

Hocam evet nedense oyun eski zevkini vermiyor diamond 4 bir arkadaş var arada onla duo giriyoruz farkediliyor gerçekten. Poppy bir ara çok oynardım tekrar çok kullanılmayan herolarıma döneceğim o zaman (shaco baya iyi oynarım ama pickleyince küfür yiyorum )

Birde şöyle bir sorun var vaynei early game için alıyorum desem yeridir bence latede çok squishy kalıyor ama earlysi çok güçlü değil mi? Ben vaynele earlyde hep domine edip latede etkisiz kalıyorum çok mu kronik

Evet çok kronik :S

TR ise bilmem ama westte vayne alınca early'de seni yaşatmamaya çalışıyorlar. Çünkü 3 item çıktığında 3vs1 alabiliyor (ulti + q'yu iyi kullanırsan)

• iOS Beta Kullanıcısı
      29 Mayıs 2013 20:52:38 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: ORANGEandLEMON

Alıntıları Göster

Evet çok kronik :S

TR ise bilmem ama westte vayne alınca early'de seni yaşatmamaya çalışıyorlar. Çünkü 3 item çıktığında 3vs1 alabiliyor (ulti + q'yu iyi kullanırsan)

İmzama bakabilirsin eu west gold 1 im ona göre yorum yaparsan sevinirim. Ben sadece platine çıkabilmek için kendimi nasıl geliştirebileceğimi soruyorum.

|
      |

• Teğmen
      183 LOL Mesajı 184 Mesaj
      29 Mayıs 2013 21:00:01
      Kuzenle poke taktigi uyguladik kaybetmedik henuz. Ben Jayce solo o da Lux yada Nida mid. Fp Jayce aliyorum counter yiyip lane.de biraz zorlansam da farketmiyor. Su an solo q.da Platinler bile buna cozum bulabilecek seviyede degil bana gore.

Not: Tf baslatacak olan Malphite, Blitzcrank ve J4u banliyoruz.

|
      |

• Yarbay
      2563 LOL Mesajı 2932 Mesaj
      29 Mayıs 2013 21:09:34
      quote:

quote:

Stream arada izliyorum ama öyle çok müthiş gelmediler bana yani o oynamayla challenger olunuyorsa benimde plat 1 falan olmam gerekiyor

2x

Şaka bir yana bol bol pratik yap.Dikkat sorunun varsa müzik falan dinliyorsan onu kapatabilirsin.Late game odaklı herolar al early ni pasif geçir böylece late deki kötüleşmeni düzeltmiş olursun.

|
      |

Nicholai'nin zeka testinden geçmek için buraya tıkla
    • Onbaşı
      35 LOL Mesajı 37 Mesaj
      29 Mayıs 2013 21:18:30
      Dikkatini toplaman önemli ama bence zevk almaya bak zevk alamazsan kazanıp kaybetmenin bir önemi yok.Ayrıca oyunu yönlendirmeyi deniyebilirsin bazı oyunlar early de rahatlıkla bitebilir late kaldığı zamanda takımı toplu tutmaya çalış,pick yaparken de takımını ihtiyacına göre al(ap top varsa ad mid al mesela)

|
      |

• iOS Beta Kullanıcısı
      29 Mayıs 2013 21:21:34 Konu Sahibi
      Teşekkürler tavsiyeleriniz için. Az önce ki oyun blue build ezreal oynadım başta sadece farm odaklı oynayıp late gamede sürekli takımla sinerji içinde tf öncesi harrasla ace yaptık ve ggwp. Olacak bu iş

|
      |

• Binbaşı
      1099 LOL Mesajı 1211 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      SingedFTW

29 Mayıs 2013 21:23:46
      quote:

Kronik ne hacı

• iOS Beta Kullanıcısı
      29 Mayıs 2013 21:28:49 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: SingedFTW

Alıntıları Göster

Kronik ne hacı

http://kronik.nedir.com/

3. Anlam

|
      |

• Yarbay
      3612 LOL Mesajı 4437 Mesaj
      29 Mayıs 2013 23:07:22
      izlerken adamlar noob gibi geliyor ama karşına geldiğinde anlıyorsun prolugunu. çünkü onlarında karşılarında diamond 1 adamlar var hata yapmaya zorlanılıyorlar.

• Yarbay
      5533 LOL Mesajı 5433 Mesaj
      29 Mayıs 2013 23:18:41
      quote:

Orijinalden alıntı: zirve011

izlerken adamlar noob gibi geliyor ama karşına geldiğinde anlıyorsun prolugunu. çünkü onlarında karşılarında diamond 1 adamlar var hata yapmaya zorlanılıyorlar.

noktayı koymuş.

ayrıca bilmem çıkarsın umuyorum plat diamond vs kaptırıp gittiğinde smurf hesaptan oynadığında ne kadar basit hatalar yaptığını hatırlayacaksın

farmını yüksek tut korelileri izle hep boşver kıytırık streamleri

|
      |

• Yarbay
      3478 LOL Mesajı 6264 Mesaj
      29 Mayıs 2013 23:37:24
      Oynamak , şans.

|
      |

• Binbaşı
      1836 LOL Mesajı 1918 Mesaj
      29 Mayıs 2013 23:43:17
      Vayne 11 1 gidip yenilde göreyim

|
      |

Frostmourne Hungers
    • Teğmen
      217 LOL Mesajı 234 Mesaj
      30 Mayıs 2013 00:32:18
      Ben sana 2-3 tane taktik vereyim arkadaşım lanede sabırlı ol baktın kı adamı kesemıyorsun farm yap zaten üstünlük kurarsa farmda düşük olacaksın bu kaçınılmaz bir şey ama sabırlı ol junglerdan yardım iste o gelene kadar pasif o gelince atar yaparsın teamfightda solo topsan öyle bir pozisyon edinki adcyi koşma durumuna sok damage atamasın ama gidip direk üstüne atlama yoksa araya alırlar seni tflerde hiç skill kullanmadan adcyi uzak tuturak oyun kazandırdıgımı biliyorum onu korkut yanı ve trolleme pick sırasında baktın kı trollıyor adam hiç küfür etme sakin ol çoğu troll takım oyun kazanır :)

• Yarbay
      3092 LOL Mesajı 4089 Mesaj
      30 Mayıs 2013 02:28:27
      quote:

Orijinalden alıntı: BarBoosa

Ben sana 2-3 tane taktik vereyim arkadaşım lanede sabırlı ol baktın kı adamı kesemıyorsun farm yap zaten üstünlük kurarsa farmda düşük olacaksın bu kaçınılmaz bir şey ama sabırlı ol junglerdan yardım iste o gelene kadar pasif o gelince atar yaparsın teamfightda solo topsan öyle bir pozisyon edinki adcyi koşma durumuna sok damage atamasın ama gidip direk üstüne atlama yoksa araya alırlar seni tflerde hiç skill kullanmadan adcyi uzak tuturak oyun kazandırdıgımı biliyorum onu korkut yanı ve trolleme pick sırasında baktın kı trollıyor adam hiç küfür etme sakin ol çoğu troll takım oyun kazanır :)

her cümlesine katılıyorum

|
      |

DH Adminlerini Sevmeyenler Kulübü
Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.