Şimdi Ara

Daha Daha Uygulaması Domimo's İndirim Kodları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
8
Favori
7.087
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bana ilk iki gün sufle 15 TL çıktı, bugün gel-al ile teslim aldım. Web ve mobil siparişlerinde geçerli. Son kod alma tarihi 30 Nisan, SKT'leri 31 Mayıs.

https://www.dahadaha.com/web/campaign/dominos-wheel-promo-2023/68

Bu promosyon Coca–Cola Meşrubat Pazarlama Danışmanlık Sanayi ve Ticaret A.Ş tarafından 5 Nisan 2023 Saat: 00:01 – 30 Nisan 2023 Saat: 23:59 tarihleri arasında düzenlenmektedir.

Promosyon tarihleri arasında, www.dahadaha.com internet sitesi veya

Daha Daha uygulaması üzerinden ilgili promosyon sayfasındaki Hediye

Çarkı’nı çevirerek, Domino’s Pizza uygulmasından vereceğiniz

siparişlerde geçerli aşağıdaki hediyelerden birini kazanabilirsiniz.

• Domino's’da 25 TL indirim
    • Domino's’da Sufle sadece 15 TL
    • Domino's’da Pizzetta sadece 15 TL
    • Domino’s’da 2’li Çoko Rulo veya 2 Sucuklu Pita5 TL

Promosyon Türkiye genelinde Domino’s Pizza uygulamasından vereceğiniz siparişlerde geçerlidir, Domino’s Pizza restoranlarında veya telefonla vereceğiniz siparişlerde geçerli değildir. Hediyenin kullanılabilmesi için Daha Daha uygulamasından alınan indirim kodunun, sipariş sırasında kampanya kodu alanına girilmesi gerekmektedir.

Her bir hediyeden 30.000 adet olmak üzere toplam hediye indirim kodu 120.000 adet ile sınırlıdır. Bir kullanıcı bir gün içinde yalnızca 1 adet indirim kodu kazanabilir. 30 Nisan 2023 tarihinden sonra Daha Daha’dan kod alınamayacak olup, kazanılan indirim kodları en son 31 Mayıs 2023 tarihinde Domino’s uygulaması üzerinden kullanılabilir. 31 Mayıs 2023 tarihine kadar kullanılmayan indirim kodları Daha Cüzdan’dan silinerek geçerliliğini kaybedecektir.

Promosyon, herhangi başka bir promosyon, indirim veya kampanya ile birleştirilemez. Görselde yer alan ürünler ve servis şekli reklam amaçlıdır. Ürünler, restoranlarda farklılık gösterebilir.

Promosyona katılım ücretsiz olup sadece 18 yaşını doldurmuş gerçek kişi tüketiciler katılabilir. Pizza Restaurantları A.Ş., Coca-Cola Meşrubat Pazarlama Danışmanlık Sanayi ve Ticaret A.Ş. çalışanları ve 18 yaşından küçükler promosyona katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi hediyeleri verilemez.

Uygulama içerisindeki kampanya, fırsat, ödül ve çekilişler ile ilgili Apple Inc., Google şirketlerinin herhangi bir katılımı, sponsorluğu veya sorumluluğu bulunmamaktadır. Apple ve Google sadece uygulamanın dağıtımını yapmaktadır. Tüketici hiçbir şekilde Apple ve Google’ı kampanya koşulları ve ödüller ile ilgili sorumlu tutamaz. Kullanıcı Sözleşmesi’ne ve Gizlilik Politikası’na “Daha Daha” uygulaması üzerinden erişilebilir.

Pizza Restaurantları A.Ş. ve Coca–Cola Meşrubat Pazarlama Danışmanlık Sanayi ve Ticaret A.Ş promosyonu durdurma / değişiklik yapmak hakkını saklı tutar.

Promosyonun detaylarına, Daha Daha mobil uygulaması veya www.dahadaha.com web sitesi üzerinden, 444 30 40 veya 0850 201 30 40 numaralı ücretsiz telefon hatlarından veya www.coca-cola.com.tr internet sitesinden ulaşabilirsiniz.   

“Coca-Cola” ve “Daha Daha” The Coca-Cola Company’nin tescilli markalarıdır. ©2023 The Coca-Cola Company.

• Bir haftadir çark çevirip kod biriktiriyordum. Bugün vereyim sipariş dedim. 2 tane ayrı ayrı sufle söyledim.15er liradan. Akşam gidip alıyım şubeye dedim. Birini teslimat saatini hemen yapmışım, aradım, onu da akşam alicam dedim. Çıktı bı hanzo, 15 liraya sufle mi olur, iptal ediyorum dedi. Dedim daha daha-kod filan. Bizim anlaşmamız yok dedi. İki sufleyi de iptal etti. Yaw böyle firmalar, nasıl hayatta kalabiliyor Türkiye de, anlamak zor. Şunu ABD de yapcak, kan alırlar. Pizzaları da biseye benzese, sansslilar ki, salçalı hamur seven bı milletiz.
    Boşuna zaman kaybı ve sinir stres oldum, uzak durun.
  • Bir haftadir çark çevirip kod biriktiriyordum. Bugün vereyim sipariş dedim. 2 tane ayrı ayrı sufle söyledim.15er liradan. Akşam gidip alıyım şubeye dedim. Birini teslimat saatini hemen yapmışım, aradım, onu da akşam alicam dedim. Çıktı bı hanzo, 15 liraya sufle mi olur, iptal ediyorum dedi. Dedim daha daha-kod filan. Bizim anlaşmamız yok dedi. İki sufleyi de iptal etti. Yaw böyle firmalar, nasıl hayatta kalabiliyor Türkiye de, anlamak zor. Şunu ABD de yapcak, kan alırlar. Pizzaları da biseye benzese, sansslilar ki, salçalı hamur seven bı milletiz.
    Boşuna zaman kaybı ve sinir stres oldum, uzak durun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jumaruu kullanıcısına yanıt
    ben sipariş bile veremiyorum hocam, sürekli hata alıyorum,uygulama, web, mobil vs. hiçbiri olmuyor. çok amatörler.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 2 gün önce ben de hata aldım sipariş veremedim. 2 kez kod kullanmıştım

Dominosa şikayet et. Muhtemelen franchise bir şube. Öyle bile olsa vermek zorunda

eşşekler ya

• victoribarbo kullanıcısına yanıt

Yazdım, şikayet var a da yazdım da, pek tinlaycak bir şirket değil.

Hem daha daha yi, hem de Domino's u kaldırdım telefonumdan. İşim olmaz daha da. Migros un pizzası yeminle daha iyi bunun pizzası dan. İnşallah iflas ederler de, yerine adamakıllı bı pizzacı zinciri açılır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jumaruu -- 19 Nisan 2023; 15:19:32 >
  • mahmut716 kullanıcısına yanıt

Ramazan günü bari yapma Daha Daha Uygulaması Domimo's İndirim Kodları 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jumaruu -- 19 Nisan 2023; 15:18:4 >
    olmaz, öcünü alcam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok matah bi kampanya değilmiş 40 tl lik sufleyi 15e almanın esprisi yok pek de Eve teslim de geçerlimi şimdi?

• tek hesapta tek kod mu kullanılıyor? hata alıyorum sipariş verirken

• Aslında bayağı iyi kampanya tüm kodları kullanınca şurası 10 TL'ye geliyor. Daha Daha Uygulaması Domimo's İndirim Kodları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MehmetYilmaz174 -- 23 Nisan 2023; 23:56:45 >
  • MehmetYilmaz174 M kullanıcısına yanıt
    Hocam bütün kodları tek sepette nasıl kullandınız

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • mami_3r3n kullanıcısına yanıt
    Uygulamayı kapatıp tekrar girince promosyon kodu kısmı sıfırlanıyor hocam ama önceden eklenen ürün sepette kalıyor.

• Arkadaşlar komboları paylaşalım lütfen 25 tl koda en uygun ne var

• MehmetYilmaz174 M kullanıcısına yanıt
    Gel al da min sepet mi var?

• Gel alda yok hocam.

• Bilgilendiren arkadaşa teşekkürler, suflle kodu çıktı biriktiricem ayın sonuna kadar bakalım iptal ederlerse bi güzel papaz oluruz şube ile Daha Daha Uygulaması Domimo's İndirim Kodları 

• iptal ediyolar malesef kodlar da boşa gidiyo buna bi çare bulunmasi lazim

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.