Şimdi Ara

DAĞ.KOMD.OKL.VE EĞİTİM MERKEZ K.LIĞI/ISPARTA/EĞİRDİR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
11.022
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Buraya yedek subay çıkan var mı beyler?

• Var kardeşim aynı yere düşmüşüz seninle. Yedek subay branş 29 oda ne demek oluyorsa
  • Sonuca internetten mi baktın yoksa şubeden belge mi aldın? Teslim tarihine ne yazıyor sende?
  • Önce mobil ile cepten ögrendim. Sonra gidip silüsü aldım. 11-13 kasım arası saat 10.00 dan önce teslim olacagım bana teliğ edildi diye kagıtlar imzaladım. yol parası ve evragı verip gönderdiler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Miracle Turks

Önce mobil ile cepten ögrendim. Sonra gidip silüsü aldım. 11-13 kasım arası saat 10.00 dan önce teslim olacagım bana teliğ edildi diye kagıtlar imzaladım. yol parası ve evragı verip gönderdiler.

Ben gittim şubeden belge aldım görevli kadın üzerine 4-7 kasım yazmış.Yoğun olduğundan silüsü 30 ekimde vereceklerini söyledi.İşte 4-7 kasım yazdıklarım 30 ekimde gelsin dedi.E-devlet şifremde yok bakamıyorum gece gece kafama takıldı.Büyük ihtimal kadın yanlış yazdı pazartesi öğreniriz artık.
  • E devlet olsaydı gidiş tarihini ögrenirdin şubeye gitmeden. Pazartesi ögleye kadar açık salıda tam gun kapalı şubeler. 29 elim nedeniyle. bilgin olsun.

Ben Mugla Milas lıyım. İktisat mezunuyum 2.47 not ortalaması ile seçilmişim. Egitim aya bir zorlayıcı sanırım. 2.5 ay dişimizi sıkacaz ondan sonra dogunun dağları buyuk ihtimal
  • Refüze edilip İstanbul-Tuzla'ya göndermezlerse herşey çok güzel olacak.
  • Umarım etmezler. bende orada kalmayı düşünüyorum. Gözden lazer ameliyatı olmuştum. Dişlerde de yüzeysel çürükler var. onlşarı hallederimde gözden cekiniyorum. bakalım ne yapacaklar.
  • Benimde Eğirdir yedek subay beyler.
  • bende eğirdir yedek subay arkadaşlar. şimdiden Allah yardımcımız olsun. Adım hakan görüşelim askerde :)
  • quote:

Var kardeşim aynı yere düşmüşüz seninle. Yedek subay branş 29 oda ne demek oluyorsa

benim branşta da 29 yazıyor ne bu kardeş yaa ?
  • Arkadaşlar benim de aynı şekilde yedek subay. Gitmeden tanışalım, orada haberleşiriz
  • quote:

Orijinalden alıntı: yatagann

Arkadaşlar benim de aynı şekilde yedek subay. Gitmeden tanışalım, orada haberleşiriz

Muğla yatagandan mısın kardeş ?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: yatagann

Arkadaşlar benim de aynı şekilde yedek subay. Gitmeden tanışalım, orada haberleşiriz

Muğla yatagandan mısın kardeş ?

Yok kardeşim :) Bursadan
  • quote:

Orijinalden alıntı: KhanCeylan

quote:

Var kardeşim aynı yere düşmüşüz seninle. Yedek subay branş 29 oda ne demek oluyorsa

Selam devrelerim benim Tuzla Piyade Okul Komutanlığı Yedek Subay benimde branşım 29. Öyle tahmin ediyorum ki 29 branş numarasının anlamı 'komando' çünkü siz komando çıkmışsınız muhtemelen sizdeki yedek subayların hepsinin branşı 29 dur. Bizim tuzla sayfasında takip ettiğim kadarıyla 2 sene öncesine kadar tuzlaya gelenlerin bir kısmının açıklaması piyade komando imiş artık kimsede yazmıyor eğer rakama çevirdiyseler 29'un anlamı komando'dur. bunlar sadece tahmin sizden refüze edilen olursa ben oraya gelmeye gönüllü olacağım hakkımızda hayırlısı olsun diyorum :))

• Hepimize hayırlı tezkereler şimdiden, Allah yardımcımız olsun.
  • buraya kimse düşmedi mi başka. diger baslıklarda millet 3. sayfalara geçmiş. azmıyız bu kadar ? yokmu baska gelen ?
  • Saat kaçta teslim olacaksınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ftncy

quote:

Orijinalden alıntı: KhanCeylan

quote:

Selam devrelerim benim Tuzla Piyade Okul Komutanlığı Yedek Subay benimde branşım 29. Öyle tahmin ediyorum ki 29 branş numarasının anlamı 'komando' çünkü siz komando çıkmışsınız muhtemelen sizdeki yedek subayların hepsinin branşı 29 dur. Bizim tuzla sayfasında takip ettiğim kadarıyla 2 sene öncesine kadar tuzlaya gelenlerin bir kısmının açıklaması piyade komando imiş artık kimsede yazmıyor eğer rakama çevirdiyseler 29'un anlamı komando'dur. bunlar sadece tahmin sizden refüze edilen olursa ben oraya gelmeye gönüllü olacağım hakkımızda hayırlısı olsun diyorum :))

Peki gönüllü olarak komando olabiliyor muyuz. Bende duane sendromu var. ve fıtıktan ameliyat olmuştum çocukken beni büyük ihtimal refüze edecekler ama ben gönüllü olarak komando olmak istesem yaparlar mı ?_

• forumlarda okuduğum kadarıyla sağlık problemleri olanların dosyalarına komando olamaz damgası vuruluyormuş ve tuzlaya refüze ediliyormussunuz yani sizin sağlığınıza zararlı birşeyi rızanız olsada yapacaklarını sanmıyorum. zaten tuzladan sizin yerinize gelecek olan astteğmenleride 5 doktor her türlü kontrol edip hiç sorun olmayanlar seçiliyormuş benimde sadece varikosel ameliyatım oldu 2 sene önce eğer bir sorun çıkarmazsalar ıspartaya gönüllü olacağım :)
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.