Şimdi Ara

Dağ bisikleti lastik değiştirme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
859
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bende carraro'nun force 310 modeli bisiklet var. Lastiklerin kalınlığı 2.10. ben bunları 1.75 ya da 1.95 dağ bisikleti lastiği ile değiştirsem çok fark olur mu yoksa değmez mi? ya da yol lastiği alırsam ne gibi zorlukları olur? dağa, bayıra, patikalara giden bir insan değilim fakat kaldırıma çok çıkıp iniyorum. türkiye yolları da malum çukur kaynıyor. tramvay yolunu çok kullanıyorum. yol lastiği bu yollarda sorun yaşatır mı? Şimdiden teşekkürler

• Uzerindeki ebattan daha kucuk lastik alirsan daha kisa surede patlatirsin. MTB'lerin agirliklari daha fazla. Yol lastigine gecmen icin yeni jant, gobek ve disli alman gerekir. Bu da lastikle birlikte nereden baksan 500-600 TL'ye mal olur. Ayrica MTB'ye yol lastigi takinca goze komik geliyor. 4x4 cipe kucuk araba lastigi takmak gibi aynen... Sacma bir davranis bence...
  • 1.50- 1,75 Schwalbe marathon alabilirsiniz. Üzerindeki lastiklerden çok daha dayanıklı olur. Çok araziye girmediğiniz sürece hiçbir zorluk yaşamazsınız.
  • Dağ bisikletine yol lastiği takarsanız yol lastikleri o ağırlığa dayanamaz çabuk yıpranız ve ayrıca komik bir görüntüsü olur.Onun yerine dişleri daha düz ve derin olmayan dağ lastikleri vardır onlardan alabilirsin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.