Şimdi Ara

Dacia Sandero 1.0 Ambiance

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
316
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Dacia Sandero 1.0 Ambiance almayı düşünüyorum.Boyum 1.90 ve araç ilk aracım olacak.Yorumlarınızı bekliyorum.Teşekkürler.

• Tavanı yüksek rahat bir araç. Kullanımı alçak değil tüm çevreyi görebiliyorsunuz. Sürücü koltuğu yükselip alçalsa daha iyi olur.

Motorun torku düşük devirli kullanmanız gerekecek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • teşekkürler yorumun için.
  • ilk araç olarak fena değil... sıfır ya da düşük km ikinci el olduğu takdirde arıza vs. çıkarmaması açısından da kafa rahat olur... malum bolca elektroniği yok, bildiğimiz sade atmosferik motor...

performans beklentisi olmayan sakin kullanıcı için birebir... ağırlıklı şehiriçi (çevreyolu) kullanımı ve şehirdışı 90 - 100 - 110 km hızlarda üzmeden, yormadan götürür getirir... yokuşlarda vites düşürüp, biraz devir çevirecek... yakıt tüketimi uzun yolda 5 litre civarı, şehiriçi altı - üstü trafiğin durumuna göre şekillenir kabaca 7 litre diyelim...

parçası, bakımı vs uygundur...

bir de aracı fiyatına göre değerlendirmek lazım. şu an sıfır olarak alınabilecek en ucuz araba denilebilir...

sandero ambiance modelinde yol bilgisayarı aktif olarak geliyor mu? bilemiyorum ama açık değilse açmalarını talep edin, araçta yokuş kalkış desteği var...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• teşekkürler yorumun için.yol bilgisayarı aktif olarak gelmiyor fakat dışardan açtırılabiliyor gördüğüm kadarıyla.yetkili servis açıyormu bunu ?
  • açtıranlar olmuş, servisin insiyatifine kalmış birşey... ama talep edin, denemeye değer...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.