Şimdi Ara

Dacia'nın anlam veremediğim tasarım anlayışı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
510
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    2013 model Lodgy sahibiyim.
    Satıp yeni kasasından alacağım.
    Ama tampon ve kapı kollarını gövdeyle neden aynı renk yapmazlar anlamıyorum.
    Şu iki resime bakınca görüntü olarak Laureate Stepway'den daha güzel duruyor.

Fakat 110 HP, 6 vites ve hız sabitleyici avantajı Stepway'de olduğu için mecbur onu alacağım gibi ama o siyah plastik kısımlar çok itici duruyor.
    Benim bildiğim full arabada böyle tasarım olmaz sizcede bu işte tutarsızlık yok mu?
    Umarım düzeltirler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Stepway modelleri cross tarzı modeller bu nedenle plastik dodik tarzı parçalar her cross modellerde vardır beğenmiyorsanız stepway yerine yere daha yakın normal modellere yönelebilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canlee89 -- 11 Mart 2018; 12:14:40 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Boyatın.
  • Emre D kullanıcısına yanıt
    Hangi boya ile boyanmalı dodikler ve tampon altı plastik çünkü.Tutmayabilir.
  • Dodik denilen kısımlara krom kaplama yapılabilir mi peki?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeathLess_55

Hangi boya ile boyanmalı dodikler ve tampon altı plastik çünkü.Tutmayabilir.
    Tutuyor. Duster'ın da tamponun alt yarısı siyahtı normalde. Hangi tip boya kullanıldığını bilmiyorum, boyacı boyamıştı.

Dacia'nın anlam veremediğim tasarım anlayışıDacia'nın anlam veremediğim tasarım anlayışı

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.