Şimdi Ara

Dacia Duster Kullanıcıları ve Sevenleri Grubu (163. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
3.338
Cevap
53
Favori
727.293
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 161162163164165
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: donanımcı123

Yetkili servis fiyatları uçmuş durumda.

Bugün kısmi bakıma soktum aracı.

Ön fren balata değişimi
    Fren hidroliği değişimi
    Mazot filtresi değişimi
    Polen filtresi değişimi
    Klima temizleme

Toplamda 700 tl. Sözde yüzde 30 indirimli fiyat.

Yağ, yağ filtresi, hava filtresi 6 ay önce değiştirdiğim için yaptırmadım. Önümüzdeki hafta bu fiyatlara da zam gelecekmiş.
    merhaba ; bende ön fren balataları değiştirmeyi düşünüyorum. Sizin aracınız kaç binde ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatih8134

merhaba ; bende ön fren balataları değiştirmeyi düşünüyorum. Sizin aracınız kaç binde ?

Alıntıları Göster
    128 binde şu an.

Son değişim 108 binde yapılmıştı, 3-5 bin km daha gider dediler ama yine de değiştirttim.
  • Merhaba arkadaşlar. 2016 model 146.000 de 4x4 duster kullanıcısıyım. Aracımda sürekli yakıt şamandırası sıkışması oluyor. Depo kapağı hep vakum yapıyor. 2 kere servis şamadırayı değiştirdi fakat bir türlü sorunu çözemiyor. Başına böyle bir durum gelen ve çözüm bulabilen var mı ? Depoyu fullesem bile en fazla yarım gösteriyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Otomatik , dizel dacia duster önerirmisiniz, 100.000 TL çıkartabiliyorum
  • Burası pek aktif değildir. Şu gruba bakın derim.https://www.facebook.com/groups/dusterturkiye/
  • Merhabalar konu olarak da açtım ama gören olmadı yine buraya da yazayım bilgisi olan vardır belki.

Arkadaşlar bahsi geçen araç 2018 duster . Multimedia sistemi var flash bellek takıyorum içinde 3 dosya var. 1. klasörde 75 şarkı var 25ini görüyor ikincide aynı şekil son klasörde tüm şarkılar var (500 adet ) ama 179 tanesini görüyor... (sayılar tam olmayabilir ama yakın)

Deneme1 : Tüm mp3 leri 192 Kbps - 48 hz olarak eşitledim ( belleğin içinde çaldığını bildiğim bir şarkının özellikleri bu şekildeydi ) olmadı...

Deneme2 : Tüm şarkıları WMA formatında eşit kbps ve hz olarak çevirdim yine olmadı

Bildiğiniz çözüm var mıdır? Teşekkürler

Bahsi geçen topic :https://forum.donanimhaber.com/duster-flash-bellekten-sarkilarin-cogunu-gormuyor-birkac-yontem-denendi--138612683#138612683
  • Merhaba, 2014 Model 4x2 Dusterım var. Ön arka tampon altına gri aksesuar, yan tarafa basamak ve kapı korumaları + kapılardan birine pusula stickerı ekletmek düşüncem var. Bunları ruhsata işletmek gerekiyor mu ?
  • Hsynnml H kullanıcısına yanıt
    Sticker hariç diğer parçalardan problem çıkacağını zannetmiyorum.
  • dizel dacia duster bakıyorum, 2012 model birtane inceledim bugün, vites kolunu oynattığımda kol çok sıkı hareket ediyor, öyle ki vitesi 1 den boşa atınca boşa atıp atmadığını zar zor anlıyorum nerdeyse, satıcıya sorduğumda senkromeç vs bişeyler dedi, almayı düşünürsen yaptırıp teslim ederim dedi, bu konu hakkında bilgisi olan var mı?
  • kardeşimde 2017 duster EDC 4x2 var. hiç beğenmedik. direksiyon aşırı sert. koltuklar uzun yolda rahatsız edici. istanbul - ankara yaptık. sanki hakkariye gittik geldik. o derece yordu. otomatik şanzımandan dolayı sanırım yakıt tüketimi de yüksek. 750 km anca gidiyor. uzun yolda 110 u geçmeyiz. kardeşimin söylediği bir cümle var. duster ne şehir içi ne de şehirler arası aracı. sadece köy de kullanılabilecek bir araç ki çok doğru söyluyor.. yeni nesil toros. tek avantajı var. yerden yüksek. başka hiçbir avantajını göremedik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SISU

kardeşimde 2017 duster EDC 4x2 var. hiç beğenmedik. direksiyon aşırı sert. koltuklar uzun yolda rahatsız edici. istanbul - ankara yaptık. sanki hakkariye gittik geldik. o derece yordu. otomatik şanzımandan dolayı sanırım yakıt tüketimi de yüksek. 750 km anca gidiyor. uzun yolda 110 u geçmeyiz. kardeşimin söylediği bir cümle var. duster ne şehir içi ne de şehirler arası aracı. sadece köy de kullanılabilecek bir araç ki çok doğru söyluyor.. yeni nesil toros. tek avantajı var. yerden yüksek. başka hiçbir avantajını göremedik.
    2013 modelinin de direksiyonu sert.

Demekki 4 yıl geçmesine rağmen hala şu direksiyon sertliğini düzeltemediler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: donanımcı123

2013 modelinin de direksiyonu sert.

Demekki 4 yıl geçmesine rağmen hala şu direksiyon sertliğini düzeltemediler.

Alıntıları Göster
    hocam aşırı sert. güya hidrolik direksiyon var. taş gibi. uzun yolda valla kollarım ağrıdı..
  • 2018 modellerde elektrikli direksiyon var daha yumuşak.
  • Yeni kasada ilk bakımı yaptıran oldu mu, olduysa ne kadar ücret alındı?

• Arkadaşlar merhaba, 2018 duster aracını kullanıyorum. Lastikleri yaptırdım ancak ikaz ışığı hala sönmedi, lastik ikaz ışığını nasıl söndürebilirim. ?

• ingenierocivil İ kullanıcısına yanıt
    Normalde silecek kolundaki düğmeye ekranda TP... yazana kadar basıyoruz. TP yazısı geldiğinde 3-5 sn basılı tutup resetliyoruz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Dacia Duster Avrupa ikincisi !

AvrupaBirliği geneli Ağustos satışlarında VW Golf'ün ardından ikinci sırada Dacia Duster , 4. sırada Sandero modeli yer alıyor.
    Tebrikler Dacia .

• arkadaşlar merhaba

2014 model 2015 çıkışlı 130 bin km
    ilk sahibi 30 binde satmış
    2 ci sahibinden şuan 130 bin

boya değişen hasar kaydı yok

üzerinde fabrika lastikleri duruyor
    ayrıca 4 adet bf goodrich lastik verecek

araca 70 bin tl diyor? sizce nasıl?

birde bu seri araçların kronik arızası var mıdır? alırken şuraya bak diyeceğiniz bişey var mı?
  • vonaleee kullanıcısına yanıt
    Donanım nedir hocam. Ben yeni sattım. 2014 sonu 58.000 km de laurette look kazasız çiziksiz seramik korumalı kaput Kaplamalı aracımı 76.000 e verdim. 4 adet nokian wr3d kış lastiğini de hediye ettim. Araç temizse iyi fiyata almışsınız. Güle güle kullanın 👍

• kasai K kullanıcısına yanıt
    Aracı henüz almadım laurette donanım

Cuma günü ustamla beraber bakmaya gideceğiz ama tecrübenizden faydalanmak istedim look daha mı düşük donanım oluyor? Sizin km iyiymiş ama

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 161162163164165
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.