Şimdi Ara

Dacia Duster eco g kullananlar klübü (55. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
1.327
Cevap
23
Favori
151.400
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi babakaptan -- 13 Nisan 2021; 22:17:49 >
  • kadir_yilmaz kullanıcısına yanıt

Teşekkürler,

Sıfır fiyatlarına 15gün içerisinde 2. kez zam geldi canım sıkıldı. 2. el de düşünüyorum artık.

• babakaptan kullanıcısına yanıt

teşekkürler değerlendireceğim yorumlarınızı.

• Sah_Emre kullanıcısına yanıt

Siz fiyat alın sanırım 2.el fiyatına alabilirim sıfırını hatta 12 bin lirada 0 faizli hediyesiyle. 

2 kere fiyat aldım. Dün yeniden gittim 6 gün önce ilk aldığım fiyatı gösterince bu fiyatı size kim verdi malesef böyle bir fiyat yok falan diye şokladılar beni. Zaten Dacia sitesinde de 170 olan Comfort giriş fiyatı önce 186 şimdi de 198 yazıyor. :(

Kasko + uzatılmış sigorta (4 yıl) + Comfort 1.0 ECO- G 100 bg 4x2 E6DFull = 185.000 isterseniz alabiliriz bu fiyata.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi babakaptan -- 15 Nisan 2021; 12:59:8 >
  • Çok zam yedi çok.
    Nasıl kaçırdık fırsatı ya, 1.0 Turbo Prestije Dacia Kart+Otomatik Klimaliyi 181500e alamadık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

teşekkür ederim ama prestij paket istiyorum kaptan.

Haklısınız bu paraya confort alınmaz zaten iç aksam bu yıl makyajlanacakmış ön konsul kısmi değişecekmiş ve prestige plus paket gelecekmiş onu almak daha güzel olacakmış.

• https://www.youtube.com/watch?v=Cpnf9SIast4&feature=youtu.be
    Sanırım makyajlı kasa böyle olcak

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    Peki abi prestige 1.0 dacia eco g icin fiyat verebilirmisiniz? Bende diğer arkadas gibi fiyatlardan ötürü alamiyorum. 204.200 tl (prestige)Cuma aksamı aldigim fiyat.
  • Biz birkaç hafta oldu prestij 1.0 eco-G yi teslim alalı. Şu anda memlekette babam kullanıyor. Rodajda olduğu için sakin kullanıyor. Ben 20-30 la giderken biraz hızlandım güzel toparlıyor. 3 silindir sesi hafif var ama rahatsız olmadım , yüksek devirlerde ses ne olur rodajdan sonra görücez. İç plastikler gözünüzün sürekli önünde olduğu için biraz daha iyi olsaydı dedim. İlk izlenimimiz arabayı sevdik ve memnunuz . Direksiyon çok yumuşak rodajdan sonra 90-100 km hızlarda ne kadar sertleşiyor deneyeceğim. Altıncı viteste uzun yolda içerde ne kadar ses olacak onuda merak ediyorum. Piknik olaylarını sevdiğim için yerden yüksekliği çok sevdim. Genel olarak aracı sevdik net olmamakla birlikte 0.35 krş civarında lpg yaktı .

• Duster aracımızın, henüz 19.850 km de ön fren balataları değişti. İlk yağ bakımına erken girdiğinden dolayı LPG filtresi değişmemişti. LPG filtresi de değişti. Ceviz kadar minnak bir filtre, ücreti 200 TL. Ön fren balataları ve değişimi de 400 TL. Toplamda 600 TL bedel ödedim. Aracın frenleri zayıf maalesef. Bir sonraki fren bakımında araştıracağım. 1.3 tce motorluların diskleri daha büyükse; yada megane gibi araçların disk ve kaliperi uyarsa güçlendirmeyi düşünüyorum.
  • 038poyraz kullanıcısına yanıt
    Balatalar çok erken bitmiş.cikan baltalara baktınız mı ağırlıkla şehir içi mi kullanıyorsunuz

• ozkan054 O kullanıcısına yanıt
    Evet balataları inceledim, zaten çıkanları verdiler. Balatalar ciddi ciddi bitmişti. Genellikle şehir içinde kullanılıyor. Şu sıralar Pamdemiden dolayı çok kullanamasak ta, yine de günde 20-25 km kullanıldığı oluyor. Araç ağır, diskler epey küçük, arka zaten kampana ki bence olmaması gerek. Neyse ürün belli, illaki kadjar vs bir aracın daha büyük freni mevcuttur. Onla değişim yapacağım yeni balatalar eskiyince.

Şimdi aracını uzun yolda kullanan illaki freninden az şikayet edebilir. Atıyorum 300 km lik bir yolda araç toplamda 20 km sinde frene ihtiyaç duyar. Ama şehir içinde özellikle trafikli 10-15 km yolda neredeyse 3-5 km frenle kullanım oluşabiliyor. O yüzden fren fazla aşınıyor. Ama bu kadar erken beklemiyordum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 038poyraz -- 30 Nisan 2021; 0:20:54 >
  • Carsever kullanıcısına yanıt

Merhaba bende 31 Mart'da 2020 Aralık çıkışlı 1.0 eco Prestij+Media Nav ile 180.500 ₺ almıştım, sanırım fiyat uygun değil mi?

• Droncaliburx D kullanıcısına yanıt
    Güzel fiyat anahtarsız çalıştırma ve dijital klima varmı

• ozkan054 O kullanıcısına yanıt
    Hayır 2020 Aralık girişli olanlarda bildiğim kadarıyla, fabrikasyon Media Nav var, fakat eller serbest ve dijital klima bulunmuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Droncaliburx

Merhaba bende 31 Mart'da 2020 Aralık çıkışlı 1.0 eco Prestij+Media Nav ile 180.500 ₺ almıştım, sanırım fiyat uygun değil mi?

Önceden alınmış herşey artık çok uyguna alınmış sayılıyor. Çünkü liste fiyatı 220 oldu bu araçların (Prestige+opsiyon varsa)

Ama Comfort donanımlı olanı 189a veriyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Carsever -- 9 Mayıs 2021; 8:51:22 >
  • https://www.youtube.com/watch?v=B_urVoi8G0Y&feature=youtu.be

• 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.